Najlepsze motywy WordPress dla stomatologów

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla dentystów?

Tworząc witrynę stomatologiczną, potrzebujesz motywu, który profesjonalnie prezentuje Twoje usługi stomatologiczne. Chcesz również, aby odwiedzający mogli szybko znaleźć kluczowe informacje, takie jak numer telefonu.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów WordPress dla dentystów, z których możesz korzystać.

Best WordPress Themes for Dentists

Tworzenie strony dentysty z WordPress

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych na rynku. Jest wysoce konfigurowalny i łatwy w konfiguracji. Wiele najlepszych marek korzysta z WordPress na swoich stronach internetowych.

Istnieją dwa rodzaje stron internetowych WordPress. WordPress.com jest hostowaną platformą i WordPress.org jest hostowany samodzielnie. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź nasze porównanie obok siebie WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Na stronie internetowej dentysty, należy użyć self-hosted WordPress.org. zapewnia większą elastyczność i dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji i funkcjonalności.

Ale najpierw musisz kupić nazwę domeny i hosting. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce, w którym przechowywane są pliki Twojej witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Jest to jedna z najlepszych firm hostingowych na świecie i oficjalnie zalecany dostawca hostingu WordPress.

Dla naszych użytkowników Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromny rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Po zakupie hostingu, musisz sprawdzić nasz kompletny przewodnik, jak zrobić stronę internetową.

Teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla dentystów, z których możesz korzystać.

1. Astra

Astra theme for dentists

Astra to piękny uniwersalny motyw WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera szybkie i lekkie szablony stron, gotowe witryny demonstracyjne i wsparcie dla WooCommerce.

Inne kluczowe funkcje obejmują wybór kolorów, style czcionek, niestandardowe tła i inne. Możesz użyć WordPress customizer do wprowadzania zmian w swojej witrynie bez edytowania kodu.

Astra jest przeznaczona do dobrego SEO (search engine optimization). Pomaga to Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Divi

Divi theme for dentists

Divi to nowoczesny, uniwersalny motyw WordPress doskonale nadający się do twojej strony internetowej z zakresu stomatologii lub usług medycznych. Dzięki wbudowanemu Kreatorowi stron zapewnia pełną elastyczność w konfigurowaniu i dostosowywaniu witryny.

Oferuje setki układów, modułów, elementów i stylów. Możesz łatwo dodać takie rzeczy, jak FORMULARZ KONTAKTOWY, tabele cenowe i sekcję Często zadawanych pytań do swojej witryny, bez potrzeby znajomości kodu CSS lub HTML. Divi korzysta z responsywnego projektu i ma wsparcie dla różnych przeglądarek, więc Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

3. OceanWP

OceanWP dentistry theme

OceanWP to stylowy motyw WordPress stworzony dla każdej strony internetowej. Zawiera dziesiątki witryn startowych i importera treści demonstracyjnych 1-click, aby szybko zacząć.

OceanWP integruje się z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Elementor i Beaver Builder w celu dostosowania. Ponadto możesz łatwo dodać niestandardowe logo, ikony społecznościowe i inne elementy do swojej witryny.

OceanWP jest również przyjazny dla SEO, pomagając twojej stronie znaleźć się w Google i innych wyszukiwarkach.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to responsywny motyw WordPress dla stomatologów, lekarzy i służby zdrowia, który może być używany jako motyw jednostronicowy lub wielostronicowy. Dzięki wbudowanym projektom witryn, pozwala stworzyć stronę internetową lub bloga za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Zawiera opcje kolorów, niestandardowe widżety, szablony nagłówków i układy stron pełnoekranowych. Możesz użyć kreatorów stron WordPress, takich jak Elementor, Visual Composer i wpbakery Page builder do dostosowywania.

5. Ultra

Ultra

Ultra to oszałamiający i przyjazny dla użytkownika uniwersalny motyw WordPress. Zawiera kilka wbudowanych szablonów stron internetowych dla różnych nisz biznesowych, dzięki czemu możesz wybrać układ, aby stworzyć swoją witrynę stomatologiczną.

Dzięki wbudowanemu kreatorowi Themify otrzymasz wszystkie opcje edycji w jednym panelu administracyjnym opcji motywu. Możesz także użyć WordPress customizer, aby wprowadzić podstawowe zmiany w swojej witrynie.

Ultra to responsywny i gotowy do siatkówki motyw, co oznacza, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach. Możesz dodać Mapy Google, animacje, liczniki i inne elementy do swojej witryny.

6. Wellness Pro

Wellness Pro theme for dentists and medical

Wellness Pro to klasyczny styl życia, zdrowie i motyw Medyczny WordPress. Jest to również jeden z najlepszych tematów dentystycznych. Jest zbudowany na bazie Genesis Framework, co czyni go potężnym i solidnym.

Motyw ma niestandardowe tło i dużo białej przestrzeni, aby wyróżnić treści. Dzięki widgetized homepage możesz przeciągać i upuszczać funkcje i szybko uruchamiać witrynę.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Medicus

Medicus

Medicus to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla dentystów i stron medycznych. Posiada zaawansowane funkcje do projektowania strony głównej witryny z wieloma widgetized obszarów. Możesz łatwo dodać do nich Widżety lub skróty.

Dla łatwego dostosowywania, Medicus jest wyposażony w panel opcji motywu i zapewnia wsparcie dla edytora wizualnego. Możesz również użyć go do łatwego tworzenia wielojęzycznej strony internetowej za pomocą WPML.

8. Lądowanie

Landing

Landing to uniwersalny motyw WordPress, który można dostosować do witryn internetowych gabinetów stomatologicznych. Ma wbudowane strony, sekcję wydarzeń, style nagłówków, integrację e-commerce, integrację Mailchimp i wiele innych.

Jest wyposażony w zaawansowany panel opcji motywu, w tym niestandardowe funkcje, takie jak tło paralaksy lub tło wideo. Dodatkowo jego gotowy Kreator stron ułatwia konfigurację witryny.

9. Medi

Medi

Medi to nowoczesny motyw WordPress dla witryn medycznych, dentystycznych, opieki zdrowotnej i szpitali. Oferuje wiele układów do tworzenia stron ofert, stron Usług, stron portfolio i innych.

Zawiera nieograniczone schematy kolorów, niestandardowe widżety, Kreator stron typu “przeciągnij i upuść”, typy treści i układy strony głównej. Medi jest kompatybilny ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress na rynku.

10. Modena

Modena

Modena to piękny motyw WordPress dla dentystów, medycznych, fitness i innych witryn związanych ze zdrowiem. Oferuje niestandardowe szablony stron, widżety na ekranie głównym, pokaz slajdów o pełnej szerokości, wiadomość powitalną i sekcję informacji o nagłówku.

Zawiera również nieograniczone opcje kolorów i stylizacji, funkcje udostępniania społecznościowego, paski boczne i wiele innych. Modena zapewnia pełną kompatybilność z WooCommerce, formularz rezerwacji online, widżet godzin otwarcia i funkcję katalogu klientów.

11. Toothy

Toothy

Toothy to darmowy motyw dentysty WordPress dla stron internetowych z usługami stomatologicznymi. Zawiera osobną stronę bloga i inne przydatne szablony stron.

Ma wbudowane sekcje na stronie głównej dotyczące godzin otwarcia, pacjentów w nagłych wypadkach i harmonogramu lekarzy. Toothy oferuje również przyjazne dla początkujących opcje dostosowywania w edytorze motywów na żywo WordPress. Ponieważ jest bezpłatny, Jest to dobra opcja, jeśli masz budżet bootstrap dla swojej witryny.

12. Zdrowie I Medycyna

Health and Medical

Health & Medical to wspaniały motyw WordPress dla klinik dentystycznych, szpitali i innych praktyk medycznych. Zawiera wiele niestandardowych typów postów dla Twojej strony głównej, w tym suwak, referencje i sekcję usług.

Jest zoptymalizowany pod kątem wydajności i szybkości, aby zapewnić szybszą obsługę. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, aby założyć sklep internetowy dla swoich produktów stomatologicznych.

13. MedZone

MedZone

MedZone to fantastyczny uniwersalny motyw WordPress dla praktyk medycznych, w tym dentystów, chirurgów, klinik medycznych i innych usług związanych z opieką zdrowotną. Jest wyposażony w niestandardowe widżety, suwaki obrazów i tekstu, Formaty postów i inne.

Z MedZone, masz wbudowane sekcje na swojej stronie głównej dla referencji, polecane posty na blogu, i profile zespołu. Obsługuje wiele schematów kolorów, kontrolek typografii, szablonów stopki i układów wielokolumnowych.

14. Koło Lekarskie

Medical Circle

Medical Circle to darmowy stomatologiczny motyw WordPress dla szpitali, klinik dentystycznych i witryn usług medycznych. Ma efekty paralaksy, wbudowany kreator stron, niestandardowe opcje motywów i obsługę wielu menu nawigacyjnych.

Medical Circle jest wyposażony w importera demo 1-click, który pomaga szybko uruchomić pełną profesjonalną stronę internetową. Dzięki funkcji dostosowywania motywów na żywo możesz zarządzać niestandardowymi układami stron, widżetami, menu, paskami bocznymi i innymi.

15. Neve

Neve

Neve jest doskonałym motywem WordPress dla profesjonalnych stron biznesowych, w tym praktyk medycznych i dentystycznych. Zawiera dziesiątki witryn startowych, które możesz zaimportować za pomocą jednego kliknięcia. Następnie łatwo jest zastąpić zawartość, aby stworzyć własną stronę dentystyczną.

Neve ma pełną kompatybilność z wtyczkami WordPress innych firm, w tym WPForms, MonsterInsights i innymi. Dzięki pełnej integracji WooCommerce możesz również sprzedawać konsultacje stomatologiczne online.

16. Roxima

Roxima

Roxima to imponujący motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w przeciągnij i upuść stronę główną i mnóstwo niestandardowych widżetów treści, dzięki czemu możesz stworzyć swoją witrynę stomatologiczną za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ponadto motyw oferuje elastyczne opcje układu, nieograniczone ustawienia projektu i niestandardowe widżety. Ma wbudowaną optymalizację SEO, aby pomóc twojej stronie dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach.

17. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro to profesjonalny motyw biznesowy WordPress. Jest dobrze dostosowany do witryn internetowych usług medycznych, zdrowotnych, dentystycznych i lifestylowych. Ma niestandardowe tło nagłówka pełnoekranowego, na którym można dodać logo, menu nawigacyjne i przyciski wezwania do działania.

Dzięki konfiguracji motywu 1-click możesz uruchomić swoją witrynę za pomocą zawartości demonstracyjnej. Zastąp tekst, a będziesz gotowy do pracy w mgnieniu oka. Posiada motyw dostosowujący do zmiany kolorów i czcionek w czasie rzeczywistym.

18. Szpital

VW Hospital

Szpital to dedykowany medyczny i dentystyczny motyw WordPress. Jest to darmowy motyw i oferuje funkcje podobne do premium, w tym sekcje strony głównej do rezerwacji spotkań, referencje, usługi, członkowie zespołu i suwak obrazu.

Ma integrację z mediami społecznościowymi po wyjęciu z pudełka. Temat szpitalny jest gotowy do tłumaczenia i można go również używać na wielojęzycznych stronach internetowych.

19. Flevr

Flevr

Flevr to profesjonalny Medyczny motyw WordPress, którego możesz używać na stronach dentystycznych, medycznych, opieki zdrowotnej i klinicznych. Jest wyposażony w piękne menu nawigacyjne, obraz pełnoekranowy z wiadomością powitalną i przycisk wezwania do działania na stronie głównej.

Posiada niestandardowe widżety, wbudowane szablony stron, ikony udostępniania w mediach społecznościowych, sekcje treści, suwak obrazu oraz więcej niestandardowych funkcji.

20. Indigo

Indigo

Indigo to motyw premium WordPress do łatwego uruchomienia strony dentystycznej lub bloga. Jest wyposażony we wbudowane układy stron, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia. Pozwalają one szybko skonfigurować witrynę.

Indigo jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania, aby łatwo tworzyć własne układy stron. Ma również nieograniczone opcje kolorów, niestandardowe ustawienia, piękne nagłówki, suwaki obrazów i pełną kompatybilność z edytorem bloków WordPress.

21. Dentaris

Dentaris themes for dentistry

Dentaris to darmowy motyw WordPress dla stomatologów, ortodontów i klinik stomatologicznych. Zapewnia układ strony głównej o pełnej szerokości i wiele sekcji, aby dodać usługi, członków zespołu, formularz rezerwacji spotkania i wiele innych.

Dentaris umożliwia wyświetlanie kluczowych informacji, w tym godzin pracy, numeru kontaktowego i adresu na górze strony. Łatwo jest dostosować za pomocą edytora WordPress z podglądem na żywo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla dentystów. Możesz również zapoznać się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telefonicznych dla firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…