Najlepsze motywy WordPress dla Bed And Breakfast

Czy chcesz stworzyć łóżko i śniadanie strona internetowa na WordPress?

Potrzebujesz motywu WordPress, który jest zaprojektowany do pracy specjalnie dla pensjonatów. To może być trudne, aby wybrać odpowiedni temat dla swojej stronie internetowej firmy hotelarskiej.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi motywami WordPress dla pensjonatów, których możesz użyć.

Best WordPress Themes for Bed and Breakfast

Budowanie Bed And Breakfast stronie internetowej z WordPress

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych. Jest bardzo elastyczny i łatwy w użyciu dla początkujących, aby zbudować stronę internetową dla swojej firmy hotelarskiej.

Istnieją 2 rodzaje WordPress. Są to WordPress.com, który jest rozwiązaniem hostingowym i WordPress.org, która jest platformą samodzielnie hostowaną. Wystarczy sprawdzić nasz kompletny przewodnik na WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Na swojej stronie łóżko i śniadanie, należy użyć WordPress.org. jest elastyczny i zapewnia dostęp do wszystkich funkcji i funkcjonalności WordPress.

Aby rozpocząć, potrzebujesz również nazwy domeny i hostingu dla swojej witryny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowanym dostawcą usług hostingowych WordPress.

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i dużą zniżkę na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting, jesteś teraz gotowy do zainstalowania WordPress. Następnie powinieneś sprawdzić nasz przewodnik krok po kroku, jak zrobić stronę internetową.

Teraz spójrzmy na niektóre z najlepszych motywów WordPress dla pensjonatów, których możesz użyć.

1. Astra

Astra - bed and breakfast theme

Astra jest najpopularniejszym motywem WordPress stworzonym idealnie dla stron internetowych typu “bed and breakfast”, “hotel” i “hospitality”. Zawiera kilka gotowych witryn startowych, które możesz zaimportować jednym kliknięciem, aby szybko zacząć.

Jest szybki i łatwy w konfiguracji dla początkujących. Dzięki obsłudze wszystkich popularnych kreatorów stron typu “przeciągnij i upuść”, Astra ułatwia wprowadzanie zmian w witrynie bez edytowania kodu.

Astra ma super szybką wydajność, dzięki czemu jest przyjazna dla wyszukiwarek, aby pomóc Twojej witrynie dobrze pozycjonować w Google. Inne funkcje obejmują wybór kolorów, układy, opcje nagłówka i inne.

2. Divi

Divi - bed and breakfast theme

Divi to potężny i przyjazny dla użytkownika motyw WordPress zbudowany z podejściem wielofunkcyjnym. Zawiera setki układów i gotowych szablonów stron dla wszystkich rodzajów firm.

Dzięki szablonowi łóżko i śniadanie możesz stworzyć piękną stronę internetową lub bloga dla swojego hotelu. Ten szablon ma obraz nagłówka o pełnej szerokości, duże przyciski i wiele innych. Divi zawiera również potężny wizualny Kreator stron, który pozwala łatwo dostosować witrynę na frontendzie.

3. OceanWP

OceanWP - bed and breakfast theme

OceanWP to uniwersalny motyw WordPress oferujący wspaniały układ dla Twojej firmy bed and breakfast. To demo strony dark hotel ma czarno-biały szablon z pięknym rozmieszczeniem obrazów i tekstu.

Pozwala dodać niestandardowe logo, menu nawigacyjne, przyciski wywoływania akcji i inne. OceanWP ma bezproblemową integrację z kreatorami stron, takimi jak Beaver Builder, Elementor Pro, Visual Composer i inne.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to piękny motyw WordPress przeznaczony dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Ma szablon strony głównej o pełnej szerokości i Niestandardowy suwak obrazu na górze, którego możesz użyć do przekierowania użytkowników do stron docelowych.

Temat jest idealny dla stron internetowych o hotelach, hotelarstwie i pensjonatach. Wystarczy kilka kliknięć, aby przygotować wysokowydajną stronę internetową i można ją łatwo dostosować za pomocą kreatorów stron.

Hestia korzysta z responsywnego designu i jest gotowa do retina. Oznacza to, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie i działać idealnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

5. Ultra

Ultra - bed and breakfast theme

Ultra to potężny wielofunkcyjny motyw biznesowy WordPress zaprojektowany do pracy dla każdego rodzaju witryny biznesowej. Zawiera kilka gotowych stron internetowych z treścią demonstracyjną i wstępnie zaprojektowanymi układami. Posiada również zintegrowany Kreator przeciągania i upuszczania, dzięki czemu można łatwo modyfikować te układy, a nawet tworzyć własne układy od podstaw.

Pomimo tego, że zawiera tak wiele funkcji, Ultra jest bardzo łatwy w użyciu i wyposażony w intuicyjny panel opcji motywu. Jest również przyjazny dla SEO, aby pomóc Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google.

6. Nawigacja Pro

Navigation Pro

Navigation Pro to kolorowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron internetowych typu bed and breakfast. Ma odważne kolory i przyciągające wzrok obrazy, które od razu angażują użytkowników.

Dzięki temu motywowi otrzymasz również niestandardowe sekcje dotyczące podróży, jedzenia, fitnessu i innych. Navigation Pro to potężny i solidny motyw, który jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Milos

Milos

Milos został zaprojektowany specjalnie dla hoteli, pensjonatów i restauracji. Jest testowany, aby pięknie współpracować z wtyczkami i stronami internetowymi innych firm. Strona główna ma nowoczesny design z pełnoekranowym suwakiem i wezwaniem do działania.

Jest wysoce konfigurowalny z nieograniczoną kontrolą kolorów, szablonami stron pokojowych, menu mediów społecznościowych i wieloma innymi. Wewnątrz znajdziesz również system zarządzania menu restauracji, aby zaprezentować śniadania i opcje gastronomiczne dostępne w pensjonacie.

8. Riverside Resort

Riverside Resort

Riverside Resort to kolejny świetny motyw WordPress dla kurortów, pensjonatów i hoteli. Posiada formularz rezerwacji umożliwiający klientom rezerwację pokoi lub usług bez opuszczania strony internetowej. Ułatwia również dodawanie opisów pokoi i galerii zdjęć.

Riverside Resort oferuje gotowe szablony do spa, spotkań i pokoi. Możesz również użyć Instalatora 1-click, aby zaimportować zawartość demonstracyjną. Posiada niestandardowe widżety dla mediów społecznościowych, pogody, Map Google, formularza kontaktowego i innych.

9. Neve

Neve

Neve to elegancki motyw WordPress z szybkim ładowaniem stron i super wydajnością. Ma dziesiątki witryn startowych, w tym piękny przestronny szablon dla stron ze śniadaniem.

To pozwala łatwo dodać wszystkie funkcje i działania hotelu lub BnB na swojej stronie internetowej. Motyw zawiera przycisk wezwania do działania na stronie głównej, aby od razu przenieść użytkowników na najważniejszą stronę.

10. Splendor

Splendor

Splendor to bogaty w funkcje motyw WordPress stworzony specjalnie dla hoteli, BnB i stron turystycznych. Możesz również użyć tego motywu, aby utworzyć stronę katalogu ofert hoteli dla Twojego miasta.

Pozwala dodać sugerowane aktywności dla podróżnych, skonfigurować zaawansowany system wyszukiwania i nie tylko. Motyw jest wyposażony w suwak strony głównej, aby udostępniać piękne zdjęcia twojej nieruchomości.

11. Hotelia

Hotelia

Hotelia to nowoczesny i potężny motyw WordPress dla hoteli z doskonałym zestawem funkcji premium. Posiada w pełni funkcjonalną funkcję wyszukiwania pokoju, która pozwala użytkownikom wybrać daty szukać pokoi. Możesz również użyć tego motywu, aby stworzyć własną stronę rezerwacji.

Hotelia posiada nowoczesny styl strony głównej, który można skonfigurować za pomocą panelu opcji motywu. Jest również dostarczany z wtyczką Premium WordPress slider i kreatorem stron typu “przeciągnij i upuść”.

12. Hotelengine Comfy

HotelEngine

HotelEngine Comfy to potężny motyw WordPress dla hoteli, BnBs, wynajmu wakacyjnego i podobnych firm. Zawiera potężny system rezerwacji, który pozwala łatwo zarządzać nieruchomością. Jest pięknie zaprojektowany z suwakiem na górze, po którym znajduje się formularz rezerwacji, pokoje, widget Mapy i wiele innych.

Motyw jest łatwy do dostosowania i ma własny panel opcji motywu niestandardowego. Wewnątrz znajdziesz również wiele pasków bocznych, schematów kolorów, integracji z mediami społecznościowymi i innych.

13. SixtyOne

Sixty One Bnb theme

SixtyOne to kolejny łatwy w użyciu i super elastyczny motyw WordPress dla B&B, kurortów i hoteli. Jest wyposażony w konfigurowalny układ strony głównej, który umożliwia łatwe wyświetlanie udogodnień, dodawanie suwaka i używanie widżetów przeciągnij i upuść.

SixtyOne ma również w pełni zintegrowany formularz wniosku o rezerwację z niestandardową sekcją, aby dodać pokoje, referencje i galerie zdjęć. Ma piękne szablony dla różnych stron, takich jak pokoje, Kategoria pokoju, strona formularza kontaktowego i wiele innych. Wszystkie opcje motywu można łatwo zmienić za pomocą Live customizer.

14. Dziedziniec

Courtyard

Courtyard to darmowy motyw WordPress dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych i spa. Ma lepkie pływające menu nawigacyjne na górze, a następnie suwak pełnoekranowy na stronie głównej, a następnie sekcje pokoi i usług.

Dziedziniec jest w pełni konfigurowalny za pomocą WordPress Live customizer. Działa również dobrze z popularnymi wtyczkami formularzy kontaktowych do przyjmowania rezerwacji.

15. Palermo

Palermo

Palermo to elegancki i elegancki motyw WordPress dla każdego BnB, ośrodka lub hotelu. Ten pięknie wykonany motyw ma tradycyjny układ 2-kolumnowy. Lewa kolumna pozostaje na ekranie i zawiera logo witryny, menu nawigacyjne i przyciski społecznościowe.

Palermo ma piękne szablony dla stron pokoju, referencje, udogodnienia i galerie zdjęć. Dostosowywanie motywu jest bardzo łatwe dzięki 30 opcjom wyglądu i kombinacjom stylów.

16. Indigo

Indigo

Indigo to pięknie wykonany wielozadaniowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Posiada wiele gotowych stron internetowych z treścią demo. Możesz zainstalować te strony internetowe za pomocą jednego kliknięcia i zmodyfikować je, aby zaspokoić swoje potrzeby.

Indigo jest łatwe w użyciu i zawiera moduły, które można po prostu przeciągnąć i upuścić na swoich stronach, aby dodać różne elementy. Jest to tłumaczenie gotowe do stworzenia wielojęzycznej strony internetowej za pomocą WPML. Ponadto zapewnia pełną obsługę WooCommerce do sprzedaży rezerwacji pokoi za pośrednictwem sklepu internetowego.

17. Santorini Resort

Santorini

Santorini Resort to unikalnie zaprojektowany motyw WordPress dla kurortów, hoteli i pensjonatów. Zawiera sekcje do łatwego dodawania pokoi, galerii, filmów, usług i atrakcji. Ma elastyczną stronę główną z obszarami widżetów, która pozwala po prostu przeciągać i upuszczać widżety treści, aby je skonfigurować.

Temat zawiera również formularz wniosku o rezerwację. Możesz również użyć dowolnej wtyczki do tworzenia formularzy WordPress, aby tworzyć własne formularze.

18. Olympus Inn

Olympus Inn

Olympus Inn to kolejny nowoczesny motyw WordPress BnB. Jego Strona główna posiada piękny duży suwak z nakładką formularza rezerwacji i przyciskiem wezwania do działania. Ma bardzo nowoczesny wygląd, który wyróżnia Twoją stronę.

Olympus Inn jest pełen opcji dostosowywania i ma sekcje, aby łatwo dodać pokoje, atrakcje, galerie zdjęć i referencje. Układ strony głównej można łatwo skonfigurować za pomocą Kreatora układów przeciągnij i upuść.

19. Narcos

Narcos

Narcos to wszechstronny, Wielofunkcyjny motyw WordPress dla firm. Ma nowoczesny układ strony głównej, dzięki czemu jest idealny dla Twojej witryny BnB. Ma wbudowane sekcje dla referencji, portfolio, usług i profili pracowników.

Strona główna ma pełnoekranowy suwak, efekt tła paralaksy, animacje CSS3 i modułowy układ. Konfiguracja motywu jest łatwa i masz wiele opcji, aby zmienić wszystko, co chcesz. Możesz także dodać sklep internetowy do swojej witryny.

20. Aegean Resort

Aegean Resort

Aegean oferuje jasne kolory i przestronny układ dla bed and breakfast stronie internetowej. Ten pięknie zaprojektowany prosty motyw WordPress to połączenie minimalizmu i funkcjonalności. Zawiera formularz rezerwacji, widget pogody, lokalizację i piękne szablony dla pokoi.

Aegean Resort jest prosty w obsłudze, jak również. Układ strony głównej można łatwo skonfigurować, dodając widżety treści. Posiada wiele niestandardowych widżetów do integracji treści i mediów społecznościowych.

21. Obecność

Presence

Presence to motyw biznesowy WordPress z wbudowanym demo dla strony internetowej hotelu. Ten hotel demo zawiera formularz rezerwacji, szablony pokoi, sekcję atrakcji i obsługę Map Google.

Obecność jest pełna funkcji, takich jak wiele opcji układu, paski boczne, style nagłówka, schematy kolorów 6 i wiele innych. Jest gotowy do WooCommerce i może być używany na wielojęzycznych stronach internetowych za pomocą WPML.

22. Zermatt

Zermatt

Zermatt to oszałamiająco piękny motyw WordPress dla hoteli i pensjonatów. Posiada piękne przejrzyste menu nawigacyjne z widżetem pogody na górze. Strona główna składa się z różnych obszarów gotowych do widgetów.

Zermatt ma również piękne suwaki, galerie zdjęć, szablony stron i oczywiście formularz rezerwacji. Spodoba ci się jego łatwość obsługi i profesjonalny wygląd.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress na łóżko i śniadanie. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych usług telefonicznych biznesowych, które pomogą Ci obsługiwać rezerwacje telefoniczne na łóżko i śniadanie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…