Najlepsze motywy WordPress dla blogów kulinarnych i kulinarnych

Szukasz najlepszych motywów WordPress na swoim blogu z przepisami?

Blog z przepisami kulinarnymi powinien wyświetlać kuszące zdjęcia z kompletnymi przepisami. Musi również wyglądać atrakcyjnie. Tradycyjne motywy bloga WordPress mogą nie wyróżniać twoich przepisów.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych motywów WordPress dla blogów z przepisami, z których możesz od razu korzystać.

Best WordPress themes for food and recipe blogs

Tworzenie bloga z przepisami z WordPress

WordPress jest najlepszym kreatorem stron internetowych na rynku. Jest idealny do dzielenia się przepisami i tworzenia angażujących witryn związanych z jedzeniem.

Istnieją 2 różne rodzaje WordPress. Są to WordPress.com, która jest hostowaną platformą, oraz WordPress.org, znany również jako self-hosted WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org.

Na blogu z przepisami kulinarnymi polecamy hosting własny WordPress.org. daje pełny dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji WordPress.

Będziesz potrzebował konta hostingowego WordPress i nazwy domeny, aby utworzyć witrynę z przepisami.

Zalecamy korzystanie z Bluehost dla hostingu i nazwy domeny. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną domenę, bezpłatny certyfikat SSL i duży rabat na hosting. To umowa, której nigdzie nie znajdziesz.

Po zakupie hostingu możesz śmiało zainstalować WordPress. Następnie postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak rozpocząć blog o żywności.

Teraz rzućmy okiem na naszą starannie dobraną listę najlepszych motywów WordPress dla blogów z przepisami.

1. Astra

Astra Food and Drinks Blog template

Astra to świetny temat do budowania blogu z przepisami, jedzeniem lub restauracją. Zawiera dziesiątki szablonów, których możesz użyć, w tym szablon bloga food and drinks.

Możesz łatwo dodawać swoje obrazy, używać dowolnych czcionek Google i wybierać spośród nieograniczonej liczby kolorów w edytorze motywów na żywo. Istnieje wiele innych opcji dostosowywania zbyt.

Motyw Astra jest odpowiedni dla początkujących, ale oferuje również dużą moc i elastyczność. Astra ma wbudowaną optymalizację prędkości i wydajności.

Możesz łatwo dodać dodatkowe elementy do swojej witryny, takie jak FORMULARZ KONTAKTOWY. Możesz nawet sprzedać lub rozdać książkę kucharską do pobrania za pomocą dodatku Easy Digital Downloads Astra.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP to nowoczesny motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w importera treści demo 1-click I kilka płatnych i darmowych szablonów do blogów z przepisami.

Jeśli chodzi o funkcje, motyw ma szybki czas ładowania strony, wielojęzyczne wsparcie i kompatybilność z e-commerce. Zapewnia również przydatne dodatki, aby rozszerzyć funkcjonalność witryny.

3. Divi

Divi

Divi to jeden z najlepszych uniwersalnych motywów WordPress na rynku. Zawiera setki wbudowanych układów dla różnych nisz biznesowych, w tym szablony żywności i receptur.

Dzięki motywowi Divi otrzymujesz również potężny program do tworzenia stron, który ułatwia dostosowywanie. Posiada Narzędzia wskaż i kliknij, elementy i moduły, które pozwalają rozpocząć blogowanie bez edytowania kodu.

Divi zawiera ponad 166 pakietów układów, co ułatwia szybkie tworzenie pełnej strony internetowej. Co więcej, Divi wykorzystuje responsywny projekt, aby Twoja strona była przyjazna dla urządzeń mobilnych.

4. Ultra

Ultra

Ultra to popularny motyw WordPress stworzony do tworzenia dowolnego rodzaju witryny lub bloga. Jest w pełni kompatybilny z edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg).

Pochodzi z kilku witryn startowych dla żywności, szefa kuchni, receptury i witryn kawiarni. Pozwalają one szybko uruchomić witrynę. Obejmują one Ustawienia, zawartość, menu nawigacyjne, widżety i tak dalej.

Ultra zawiera Themify Builder, który ułatwia założenie bloga i dodawanie przepisów. Ultra oferuje również wiele dodatków, aby dodać więcej funkcji do twojej witryny.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to jednostronicowy wielozadaniowy motyw WordPress doskonale nadający się do każdego rodzaju profesjonalnego bloga lub strony internetowej. Obsługuje treści wideo, aby łatwo dodawać filmy z recepturą.

Ma sekcje strony głównej dla szefa kuchni lub właściciela bloga, aby utworzyć sekcję “O mnie” lub portfolio. Motyw działa świetnie z Twoimi ulubionymi kreatorami stron, takimi jak Beaver Builder do dostosowywania.

6. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro to klasyczny motyw kawiarni i restauracji WordPress. Nadaje się również do blogów z przepisami żywności, aby udostępniać przepisy z kuszącymi zdjęciami.

Ma układ paralaksy z niestandardowymi widżetami, aby wyświetlić wszystkie informacje o Twojej firmie spożywczej, w tym dane kontaktowe, adres, godziny pracy i tak dalej.

Cafe Pro został zaprojektowany tak, aby był w pełni responsywny, więc Twój motyw będzie wyglądał świetnie na urządzeniach mobilnych.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Restauracja

Restaurant

Restauracja to doskonały motyw WordPress stworzony specjalnie dla kawiarni, restauracji i blogów z przepisami kulinarnymi. Jest wyposażony w kilka narzędzi do dodawania menu żywności, kategorii, szczegółów szefa kuchni i tak dalej.

Ma układ siatki na stronie głównej, aby zaprezentować swoje przepisy za pomocą obrazów. Możesz także utworzyć wiele stron docelowych dla opinii użytkowników, pojedynczych przepisów i informacji kontaktowych.

8. Jarmuż

Kale

Kale to darmowy minimalistyczny motyw WordPress. Posiada czysty i prosty tradycyjny układ bloga ze wszystkimi podstawowymi funkcjami.

Możesz łatwo tworzyć świetnie wyglądające strony z przepisami, korzystając z wbudowanych szablonów pełnej szerokości zarówno dla postów, jak i stron.

Kale ma specjalną stronę główną, która prezentuje polecane posty. Ma również opcję wyświetlania banera lub suwaka postów w nagłówku i zawiera pełną obsługę języka eCommerce i RTL.

9. Cookely

Cookely

Cookely to motyw receptury WordPress stworzony specjalnie dla blogów kulinarnych i kulinarnych. Ten piękny motyw zawiera kartę receptur i wbudowany indeks receptur, który możesz wyświetlać i sortować według kategorii.

Strona główna ma różne sekcje z polecanym obszarem treści na górze. Jest dostępny w 4 schematach kolorów, a także można łatwo wybrać kolory.

10. Elara Pro

Elara

Elara jest elegancko zaprojektowany WordPress Jedzenie i przepis blog temat. Posiada czysty i nowoczesny design, który sprawia, że treści i obrazy są bardziej angażujące.

Jest wyposażony w Kreator receptur, szablon receptury, indeks receptur i funkcje filtrowania. Elara ma również wbudowaną obsługę wyświetlania reklam i promowania treści.

11. Florentyna

Florentine

Florentine to elegancki motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla blogów z przepisami. Zawiera dedykowaną sekcję receptur, która pozwala dodać odpowiednio sformatowane przepisy do swojej witryny. Użytkownicy będą mogli natychmiast przejść do trybu gotowania bez rozpraszania uwagi.

Ma wbudowane Udostępnianie społecznościowe, różne style i opcje układu. Opcje motywu są łatwe do zarządzania za pomocą dostosowywania WordPress z podglądem na żywo.

12. Foodie Pro

Foodie Pro

FoodiePro to kolejny świetny temat od StudioPress. Jest to dobrze wykonany motyw WordPress dla blogów z przepisami, witryn z żywnością oraz firm zajmujących się zdrowiem i żywieniem. Posiada w pełni widgetyzowany nowoczesny układ i pozwala przeciągać i upuszczać elementy, aby skonfigurować witrynę.

FoodiePro zawiera panel opcji motywu, obsługę live customizer,niestandardowe nagłówki, wiele układów stron i wiele innych. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

13. CupCake

Cupcake

CupCake to jeden z najlepszych tematów blogów kulinarnych. Jest wyposażony w unikalny design, który wykorzystuje Zabawne schematy kolorów i nowoczesny układ do prezentacji.

Zawiera elementy przeciągnij i upuść, aby skonfigurować stronę główną. Wewnątrz znajdziesz sekcje do dodawania elementów portfolio, polecanych produktów, suwaków i wezwań do działań. Możesz również użyć go do dodania sklepu internetowego do swojego bloga.

14. Neve

Neve

Neve to stylowy WordPress uniwersalny motyw stworzony do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. Jest dostarczany z wieloma szablonami blogów kulinarnych i kulinarnych, których możesz użyć na stronie. Łatwo jest zastąpić zawartość własnymi obrazami i tekstem.

Jest elastyczny i łatwy w konfiguracji dzięki eleganckim projektom układu, które przyciągają więcej użytkowników do Twojego bloga. Motyw ma pełną integrację WooCommerce, aby sprzedawać swoje przepisy online.

15. Codzienne Danie

Daily Dish

Daily Dish to nowoczesny motyw WordPress dla witryn z jedzeniem i przepisami. Skupia się na pięknej typografii i eleganckim wyświetlaniu obrazów.

Jest wyposażony w Dostosowywanie kolorów, tło nagłówka, wiele szablonów stron i obszary gotowe do widżetów. Oferuje również widżety paska bocznego i stopki, aby dodać przydatne linki.

16. Foodica

Foodica

Foodica to piękny motyw WordPress w stylu magazynu dla miłośników jedzenia. Posiada nowoczesny design i jest dostępny w 6 schematach kolorystycznych do wyboru.

Zawiera skróty do dodawania składników receptur do postów na blogu. Posiada również dedykowane sekcje do wyświetlania stref reklamowych i banerów, aby zarabiać pieniądze w Internecie.

17. Foodie

Foodie

Foodie to motyw WordPress stworzony dla szefów kuchni, blogerów kulinarnych i blogerów kulinarnych. Zawiera sekcję Post przepis, aby dodać składniki, instrukcje i filmy.

Foodie używa tradycyjnego układu bloga z obsługą niestandardowego tła i niestandardowego logo. Możesz użyć WordPress Live customizer, aby wprowadzić zmiany w wyglądzie Twojej witryny.

18. Przepisy Kulinarne

Food Recipes

Przepisy kulinarne to darmowy motyw WordPress odpowiedni dla szefów kuchni, restauracji i firm spożywczych, a także do blogowania z przepisami. Jego obszar zawartości jest responsywny, więc jest podzielony na 2-kolumnową siatkę na ekranie pulpitu i układ pojedynczej kolumny na małych ekranach.

Przepisy kulinarne obejmują obsługę niestandardowego przesyłania logo, menu mediów społecznościowych, pełnoekranowego obrazu tła i innych. Jest również łatwy w konfiguracji.

19. Pieprz+

Pepper+

Pepper+ to uniwersalny motyw WordPress z kilkoma projektami pod klucz, w tym jednym na stronie z jedzeniem / przepisami. Ma podejście modułowe i jest wyposażony w różne moduły, które można przeciągać i upuszczać, aby tworzyć niestandardowe układy.

Jest gotowy do WooCommerce i obsługuje WPML do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych. Jest łatwy w użyciu dla początkujących, ponieważ ma import zawartości 1-click I szybką konfigurację.

20. Sól i pieprz

Salt and Pepper

Salt and Pepper to elegancko zaprojektowany motyw WordPress dla witryn z potrawami i przepisami. Ma piękną sekcję przepisów, która pozwala dodawać przepisy na stronie głównej.

Jest kompatybilny z popularnymi kreatorami stron typu przeciągnij i upuść, takimi jak Visual Composer, co ułatwia dostosowywanie. Dzięki wbudowanej optymalizacji SEO twoje przepisy powinny automatycznie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

21. Yumblog

Yumblog

Yumblog to potężny blog kulinarny WordPress, który jest dostarczany z wtyczką do receptur premium. Pozwala dodawać, zarządzać i udostępniać przepisy na swojej stronie. Możesz także zezwolić użytkownikom na udostępnianie swoich przepisów na swoim blogu.

Zapewnia sekcje strony głównej, aby profesjonalnie wyświetlać zdjęcia potraw i przepisy kulinarne. Jest dostarczany z Beaver Builder do tworzenia niestandardowych układów stron za pomocą narzędzi przeciągnij i upuść.

22. Foody Pro

Foody Pro

Foody Pro to pięknie zaprojektowany motyw WordPress do blogowania żywności i witryn z przepisami. Ten elegancki motyw charakteryzuje się wspaniałą typografią i czystym, przestronnym układem.

Na stronie głównej oferuje polecany suwak treści z przyciskami wezwania do działania. Jest gotowy do WooCommerce, zawiera widżet Instagram i zawiera automatycznie generowany indeks receptur.

23. Igloo

Igloo

Igloo to elastyczny motyw WordPress dla bloga z przepisami, restauracji lub kawiarni. Jest wyposażony w piękny nowoczesny design, eleganckie galerie zdjęć i wbudowaną integrację z mediami społecznościowymi.

W przypadku witryn restauracyjnych posiada system zarządzania menu i sekcje referencji. Jest dostępny w wielu schematach kolorów i można zmieniać kolory dla poszczególnych stron.

24. Cook ‘ D Pro

Cook'd

Cook ‘ D Pro to piękny motyw na blogu z przepisami WordPress. Ma minimalistyczny układ z przepysznymi zdjęciami w górnej części, aby szybko przyciągnąć uwagę odwiedzających Twoją witrynę.

Cook ‘ d Pro jest wyposażony w wbudowane narzędzia do dodawania przepisów z obrazami. Możesz także tworzyć niestandardowe strony docelowe, aby zaprezentować polecane przepisy kulinarne.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla blogów z przepisami. Możesz również sprawdzić naszą listę sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie na swoim blogu.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…