Najlepsze motywy WordPress dla piekarni

Szukasz idealnego motywu WordPress, który zapewni Twojej piekarni obecność w Internecie?

Strony piekarnicze muszą być kuszące i przyciągające wzrok, aby przyciągnąć klientów. Istnieje wiele motywów WordPress dla witryn biznesowych lub blogów, ale nie ma tak wielu, które są odpowiednie dla witryny piekarni.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych motywów WordPress dla piekarni, z których możesz korzystać.

Best WordPress themes for bakeries

Budowa strony piekarni z WordPress

WordPress to idealna platforma do budowy strony internetowej dla każdej firmy. Daje właścicielom małych firm te same korzyści, z których korzystają duże korporacje, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów budowy strony internetowej na stosunkowo niskim poziomie.

Oto jak stworzyć stronę piekarni z WordPress.

Po pierwsze, musisz upewnić się, że korzystasz z odpowiedniej platformy WordPress. Istnieją dwa rodzaje WordPress. WordPress.com jest hostowany dla Ciebie i ma ograniczenia, natomiast WordPress.org jest hostowany przez Ciebie.

Upewnij się, że korzystasz z self-hosted WordPress.org ponieważ daje Ci swobodę korzystania ze wszystkich funkcji WordPress na swojej stronie.

Następnie będziesz potrzebował konta hostingowego WordPress. Będziesz także potrzebował nazwy domeny, która jest adresem Twojej witryny w Internecie.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Jest to jedna z największych firm hostingowych na świecie i oficjalny partner hostingowy WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i dużą zniżkę na hosting.

Po zarejestrowaniu się na hosting, jesteś teraz gotowy do zainstalowania WordPress. Po prostu sprawdź nasz kompletny przewodnik, Jak stworzyć stronę internetową, aby uzyskać pomoc w tworzeniu witryny WordPress.

Teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla piekarni i kawiarni.

1. Astra

Astra

Astra to lekki motyw WordPress stworzony dla firm i sklepów internetowych. Zawiera piękny, pełnoekranowy szablon dla piekarni, kawiarni i restauracji.

Motyw można dostosować, aby dodać logo, proste menu nawigacyjne, kolory tła i wiele innych. Astra doskonale współpracuje z popularnymi wtyczkami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, aby łatwo zaprojektować strony Twojej witryny.

2. Divi

Divi

Divi jest jednym z najlepszych motywów premium WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Oferuje setki wbudowanych układów stron i w pełni funkcjonalnych stron internetowych ze stroną główną i stronami wewnętrznymi. Należą do nich szablon dla piekarni i kawiarni.

Temat oferuje mnóstwo funkcji do stworzenia strony internetowej piekarni z pięknymi kolorami i typografią. Integruje się również z WooCommerce i innymi wtyczkami eCommerce, aby skonfigurować system zamówień online dla Twojej piekarni.

Za pomocą panelu Opcje motywu możesz łatwo dodawać elementy, takie jak logo i ikonę Ulubionych do swojej witryny.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to potężny motyw premium dla Twojej witryny piekarniczej. Posiada instalator zawartości demonstracyjnej 1-click I idealny szablon piekarni, aby szybko uruchomić Twoją stronę.

Dzięki pełnoekranowemu układowi masz miejsce na dodanie treści, niestandardowy obraz tła i suwak o pełnej szerokości. OceanWP ma optymalizację SEO, aby pomóc twojej stronie w wysokiej pozycji w Google i innych wyszukiwarkach.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to stylowy jednostronicowy motyw WordPress, którego możesz użyć do stworzenia strony piekarni lub kawiarni. Jest bardzo elastyczny i oferuje doskonałe wrażenia użytkownika dzięki wielu możliwościom wyboru kolorów i stylów czcionek.

Ma wbudowaną szybkość i optymalizację wydajności, dzięki czemu Twoja strona ładuje się szybko. Do dostosowywania możesz użyć popularnych kreatorów stron typu przeciągnij i upuść, takich jak Beaver Builder.

Hestia Pro jest również SEO friendly, aby ułatwić ludziom znalezienie Twojej strony w Google i innych wyszukiwarkach.

5. Ultra

Ultra

Ultra to klasyczny motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera kilka gotowych stron internetowych, które można zainstalować za pomocą jednego kliknięcia. Zawiera również profesjonalne układy 60 + do tworzenia stron bez pisania kodu.

Ultra oferuje animowane kolory, filtry obrazów, galerie zdjęć, portfolio i pełną obsługę wtyczek WooCommerce. Możesz łatwo zainstalować wtyczkę, taką jak WPForms, aby dodać formularz zamówienia do swojej witryny.

Co więcej, Ultra wykorzystuje responsywny projekt i jest gotowy do siatkówki. Oznacza to, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie na urządzeniach mobilnych i we wszystkich rozmiarach ekranu.

6. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro to responsywny motyw WordPress odpowiedni dla każdej piekarni lub strony kawiarni. Układ strony głównej jest w pełni widgetized z 4 obszarów widget, aby dodać usługi, Produkty i opinie klientów. Możesz również dodać do nich dowolne skróty.

Ma piękne tło paralaksy i wiele szablonów menu piekarni. Obsługuje również niestandardowe nagłówki, kolory akcentów, menu społecznościowe i dostosowywanie motywów na żywo.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Śródmieście

Downtown

Downtown to doskonały motyw piekarni WordPress, który nadaje się również do kawiarni i restauracji. Zawiera wbudowane sekcje dotyczące usług, referencji, członków zespołu, kalendarza i innych.

Wewnątrz znajdziesz również szablony formularza rezerwacji, menu do filtrowania i strony z przepisami. Downtown zawiera obsługę Map Google, dzięki czemu można łatwo pokazać klientom, gdzie znajduje się piekarnia lub kawiarnia.

8. Indigo

Indigo

Indigo to uniwersalny motyw WordPress dla każdego rodzaju witryny. Ma modułową konstrukcję, instalator demonstracyjny 1-click I gotowe strony internetowe 14, w tym szablon dla witryn restauracji i piekarni.

Otrzymasz również mnóstwo opcji dostosowywania, takich jak Google Fonts, nieograniczone paski boczne, czcionki ikon, tła wideo i pełne wsparcie WooCommerce.

9. Karbon

Carbone

Carbone to pięknie zaprojektowany motyw WordPress. Nadaje się do piekarni, kawiarni, bistro i restauracji. Zawiera w pełni widgetyzowaną stronę główną, która pozwala przeciągać i upuszczać elementy, aby je skonfigurować.

Jest wyposażony w system zarządzania menu, formularz kontaktowy, stronę formularza rezerwacji i kilka niestandardowych widżetów. Obsługuje również wszystkie popularne wtyczki do tworzenia stron, takie jak Visual Composer. Możesz ich używać do tworzenia różnego rodzaju układów stron.

10. Foodica

Foodica

Foodica to fantastyczny motyw WordPress dla stron związanych z jedzeniem, takich jak restauracje, kawiarnie i piekarnie. Strona główna ma przestronny układ z dużym suwakiem na środku.

Zawiera schematy kolorów 6, Style suwaków 3, strony bloga, wiele niestandardowych widżetów i wiele innych. Jest wyposażony w pełną kompatybilność z WooCommerce, aby utworzyć sklep internetowy.

11. Sklep Piekarniczy

Bakery Shop

Sklep piekarnia jest jednym z najlepszych motywów piekarnia WordPress można dostać za darmo. Ma wbudowane sekcje dla referencji, członków zespołu, banerów i przycisków wezwania do działania.

Jest to tłumaczenie gotowe do konwersji witryny na inne języki. Konfiguracja motywu jest dość prosta i łatwa dzięki WordPress Live customizer.

12. Sól i pieprz

Salt and Pepper

Sól i pieprz to dobrze wyglądający motyw WordPress dla piekarni, blogów kulinarnych i witryn z przepisami. Ma wbudowaną sekcję przepisów, która pozwala łatwo publikować przepisy na ciasta i piekarnie na swojej stronie internetowej.

W przypadku soli i pieprzu otrzymujesz również szablony do wyświetlania przepisów z filtrami kategorii. Temat jest dostarczany z potężnym kreatorem stron i wtyczkami suwaka, a także jest gotowy do tłumaczenia, aby stworzyć wielojęzyczną stronę internetową za pomocą WPML.

13. Foodie Pro

Foodie Pro

Foodie Pro to minimalistyczny motyw WordPress z białym przestronnym układem, który sprawia, że Twoje treści wyskakują. Doskonale nadaje się do restauracji, kawiarni, piekarni, a nawet cukierni.

Motyw zawiera niestandardowe szablony stron dla strony głównej, stron docelowych i strony bloga. Dzięki widgetizowanej stronie głównej łatwiej jest dodawać obrazy, zawartość i inne sekcje do witryny.

14. Delicio

Delicio

Delicio to niesamowicie wykonany motyw kulinarny WordPress dla kawiarni, piekarni i restauracji. Ma wbudowany układ strony głównej, który posiada duży suwak pełnoekranowy, a następnie wiadomość powitalną i codzienne promocje.

Jest wyposażony w pełne zarządzanie menu, Mapy Google, profile pracowników i menu społecznościowe. Zawiera również pięknie zaprojektowany formularz rezerwacji i pełne wsparcie WooCommerce.

15. Neve

Neve

Neve to idealny motyw WordPress zaprojektowany dla każdego rodzaju strony internetowej. Jest dostarczany z wieloma prezentacjami stron biznesowych i oszałamiającym szablonem dla piekarni, cukierni i kawiarni. Możesz nawet użyć go do lodziarni.

Inne godne uwagi funkcje obejmują wybór kolorów, tło nagłówka o pełnej szerokości, sekcje strony głównej i inne. Neve integruje się z wtyczkami WordPress innych firm, aby rozszerzyć funkcje i funkcjonalności Twojej witryny.

16. CupCake

CupCake

CupCake to Motyw żywności i piekarni premium WordPress. Ma jasny i wesoły schemat kolorów, aby przyciągnąć klientów.

Motyw CupCake pozwala łatwo wyświetlić przepisy i rozpocząć blog z przepisami kulinarnymi online. Jeśli chodzi o funkcje, otrzymujesz suwaki karuzeli, pudełka, portfele, formularze kontaktowe i tak dalej.

17. Restauracja i kawiarnia

Restaurant and Cafe

Restaurant and Cafe to darmowy motyw restauracji WordPress odpowiedni dla wszelkiego rodzaju firm spożywczych, w tym piekarni. Strona główna ma różne sekcje, takie jak baner, polecane przedmioty, o nas, usługi i referencje.

Jest łatwy w użyciu, a wszystkie opcje motywów można skonfigurować za pomocą WordPress Live customizer. Zawiera również dokumentację krok po kroku, która pomaga szybko rozpocząć pracę.

18. Lokalizacje

Locales

Locales to motyw katalogu WordPress, który pozwala dodawać lokalne firmy. W ten sposób możesz utworzyć katalog piekarni w swoim mieście lub okolicy. Możesz nawet pobierać opłaty za oferty i zezwalać użytkownikom na przesyłanie swoich firm.

Zawiera Instalator zawartości demonstracyjnej 1-click, aby szybko skonfigurować motyw. Otrzymasz również wtyczkę kreatora stron typu “przeciągnij i upuść”, aby utworzyć własne układy stron.

19. Pieprz+

Pepper Plus

Pepper+ to wspaniały motyw kulinarny i restauracyjny WordPress. Zawiera piękne układy portfolio, modułową konstrukcję, szablony nagłówków i stylowe menu nawigacyjne.

Facebook, Twitter, Instagram, i tak dalej.dzięki ikonom społecznościowym w górnej części witryny możesz zmaksymalizować swój zasięg społecznościowy i zaangażować użytkowników na Facebooku, Twitterze, Instagramie i tak dalej. Pepper + współpracuje z najlepszymi wtyczkami WordPress po wyjęciu z pudełka.

20. Cuisinier

Cuisinier

Cuisiner to unikalny motyw WordPress dla stron internetowych z żywnością, w tym piekarni, kawiarni, barów i restauracji. Jego najbardziej zauważalne funkcje obejmują duże menu nawigacyjne z ikonami, potężny suwak na stronie głównej i łatwą konfigurację.

Zawiera wiele sekcji, w których można dodawać przepisy kulinarne, referencje, pracowników, wydarzenia i wiele innych. Szablony receptur umożliwiają prezentację przepisów w ładnym układzie siatki.

21. Piekarnia Tanawul

Tanawul Bakery

Tanawul Bakery to darmowy motyw WordPress dla piekarni. Ma piękne kolory i nowoczesny układ z suwakiem obrazu, przyciskami wezwania do działania, integracjami z mediami społecznościowymi i wieloma innymi.

Motyw obsługuje opcje WooCommerce i koszyka na zakupy, aby dodać sklep internetowy i sprzedawać produkty piekarnicze. Dzięki szybkiemu ładowaniu stron możesz od razu zwiększyć swoje przychody.

22. Bakes and Cakes Pro

Bakes And Cakes Pro

Bakes and Cakes Pro to nowoczesny motyw WordPress dla kawiarni, restauracji, kawiarni, barów i piekarni. Oferuje przyciągający wzrok projekt układu i wiele sekcji strony głównej, aby szybko stworzyć piękną stronę internetową.

Dzięki temu motywowi otrzymasz również niestandardowe szablony stron, formularz rezerwacji, obsługę Map Google, sekcję referencji i nieograniczoną liczbę kolorów.

23. Moduły

Modules

Modules to świetny i elastyczny motyw WordPress odpowiedni dla piekarni, kawiarni, restauracji i innych małych stron biznesowych. Jest dostarczany z kilkoma gotowymi stronami internetowymi z treścią demo, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia.

Umożliwia przeciąganie i upuszczanie modułów i elementów na strony. Inne funkcje obejmują Czcionki Google, mega menu, pełną obsługę WooCommerce i wiele innych.

24. Rosa 2

Rosa

Rosa 2 to wspaniały motyw WordPress, który nadaje się do piekarni, restauracji i kawiarni. Ma uderzający i nowoczesny układ strony głównej oraz gładkie efekty paralaksy tła. Jest responsywny, co oznacza, że świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu.

Możesz łatwo stworzyć menu żywności z Rosa 2 lub nawet pełny sklep internetowy, aby sprzedawać swoje wypieki. Możesz także dostosować style i schematy kolorów za pomocą dostosowywania motywów WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla piekarni. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, Jak założyć blog o jedzeniu i zarabiać pieniądze w Internecie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…