Najlepsze motywy WordPress w średnim stylu

Szukasz najlepszych motywów WordPress w średnim stylu?

Medium to popularna platforma blogowa, która oferuje czysty projekt zoptymalizowany pod kątem czytelności i zaangażowania użytkowników. Brakuje jednak pewnych ważnych funkcji i elastyczności WordPress.

W tym artykule udostępnimy najlepsze motywy WordPress w średnim stylu. Pozwalają one mieć wygląd Medium, jednocześnie mając moc WordPress.

Best Medium-style WordPress themes

Tworzenie bloga w średnim stylu za pomocą WordPress

Medium umożliwia natychmiastowe publikowanie artykułów. Jednak technicznie nie posiadasz swojej witryny, ponieważ Medium może ją wyłączyć z dowolnego powodu.

Dlatego większość dziennikarzy i blogerów korzysta z WordPressa. Aby uzyskać szczegółowe informacje, spójrz na nasze porównanie WordPress vs Medium.

Zalecamy korzystanie z self-hosted WordPress.org ponieważ daje pełną kontrolę i wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz kompletny przewodnik na temat różnicy między WordPress.com vs WordPress.org.

Aby utworzyć witrynę w średnim stylu za pomocą WordPress, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego.

W przypadku hostingu zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z najpopularniejszych firm hostingowych i oficjalnie polecanym partnerem hostingowym WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromny rabat na hosting.

Po zarejestrowaniu się na hosting powinieneś sprawdzić nasz kompletny przewodnik, Jak Założyć bloga w WordPress.

Teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress w średnim stylu, które można wykorzystać w swojej witrynie.

1. Astra

Astra

Astra to najszybszy motyw WordPress na rynku, oferujący fantastyczną szybkość i wydajność. Zawiera kilka szablonów w średnim stylu i niestandardowe ustawienia układu nagłówka, stron, postów, paska bocznego i stopki.

Możesz użyć wbudowanych dodatków premium Astra, aby dodać więcej funkcji do swojego bloga. Możesz również dodać dowolne widżety i skróty, których chcesz użyć. Motyw jest wysoce konfigurowalny dla kolorów, czcionek i tła za pomocą narzędzi do tworzenia stron, takich jak Elementor.

2. Divi

Divi

Divi jest popularnym motywem wielofunkcyjnym WordPress zaprojektowanym do tworzenia dowolnego rodzaju witryny od podstaw bez edytowania kodu. Oferuje pakiety układów z gotowymi stronami do założenia bloga w średnim stylu w WordPress.

Divi zapewnia wizualną edycję, która pozwala wybierać spośród nieograniczonej liczby kolorów, zmieniać czcionki i nie tylko. Nie musisz znać żadnego kodu CSS. Ponadto posiada panel administracyjny motywu, który pozwala skonfigurować logo witryny, ikonę favicon, linki do mediów społecznościowych i wiele innych.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to klasyczny darmowy motyw WordPress stworzony do tworzenia strony internetowej, bloga lub sklepu internetowego. Zawiera wbudowane szablony i Instalator zawartości demonstracyjnej 1-click, który pozwala szybko skonfigurować Blog W Średnim stylu.

Ma szybki czas ładowania strony, który pomaga poprawić ranking witryny. OceanWP jest gotowy do tłumaczenia, co oznacza, że możesz stworzyć wielojęzyczną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć.

4. Ultra

Ultra

Ultra to responsywny motyw WordPress, którego możesz użyć do stworzenia dowolnego bloga lub strony internetowej. Jest wysoce konfigurowalny i zapewnia bezpłatne dodatki do budowniczych, aby dodać funkcje do swojego bloga.

Dzięki wstępnie zaprojektowanym szablonom możesz zaprojektować stronę internetową w stylu podobnym do Medium.com i zastąp zawartość, aby szybko zacząć. Ultra obsługuje kreatory stron przeciągnij i upuść, aby edytować strony bloga.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to stylowy motyw WordPress z bardzo wciągającymi szablonami. Pozwala zaprojektować niestandardową stronę bloga za pomocą suwaka obrazu, przycisków wezwania do działania i innych.

Motyw integruje się z WooCommerce, aby rozpocząć sklep internetowy. Dzięki Hestii Pro możesz założyć bloga i dodać mnóstwo funkcji, których nie znajdziesz na platformie Medium publishing.

6. Narożnik

Corner

Corner to świetny motyw dla kreatywnych profesjonalistów. Ma minimalistyczny układ, który pozwala zaprezentować więcej treści bez bałaganu.

Corner jest gotowy do eCommerce i obsługuje wtyczki WordPress innych firm. Dzięki widgetyzowanemu układowi i niestandardowym widżetom pozwala łatwo skonfigurować stronę główną w ciągu zaledwie kilku minut.

7. Monochromatyczne

Monochrome

Monochrome to motyw WordPress w średnim stylu z czarno-białym układem. Oferuje prostotę, która zapewnia przyjemne wrażenia z czytania, dzięki czemu Twoje treści i obrazy wyróżniają się.

Monochrome zawiera niestandardowe nagłówki, widgetyzowaną stronę główną, cztery obszary widżetów, obsługę WooCommerce i wiele innych. Jest dostarczany z preinstalowanym WPForms, aby łatwo utworzyć formularz kontaktowy na swojej stronie.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

8. Satchmo

Satchmo

Satchmo to świetny motyw WordPress w średnim stylu do podcastingu. Jest wykonany z dbałością i dbałością o szczegóły. To sprawia, że odcinki podcastów są przyjemne i łatwe do słuchania.

Motyw ma piękne układy do wyświetlania odcinków podcastów, sekcję do dodawania polecanych gości, stronę hosta i wiele innych. Aby pomóc Ci szybko zacząć, Satchmo zawiera Instalator demonstracyjny 1-click i prostszą konfigurację motywu. Obsługuje również Czcionki Google 900 i jest przeznaczony do dobrego SEO WordPress (search engine optimization).

9. Elegancki

Elegant

Elegant to piękny responsywny motyw WordPress odpowiedni dla blogów lifestylowych, vlogów, pisarzy, a nawet freelancerów. Jest wyposażony we wbudowany kreator stron typu “przeciągnij i upuść”, który pozwala edytować strony i tworzyć własne układy.

Zawiera wiele układów dla Twoich postów, wiele stylów nagłówków, piękne filtry obrazu i sekcję portfolio. Elegant jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a opcje motywów można łatwo dostosować za pomocą edytora NA ŻYWO WordPress.

10. Neve

Neve

Neve to fantastyczny motyw Wielofunkcyjny WordPress. Oferuje dziesiątki witryn startowych dla różnych nisz, w tym kilka szablonów do tworzenia blogów podobnych do Medium.

Neve jest łatwy w konfiguracji. Masz pełną kontrolę nad dostosowywaniem za pomocą kreatorów stron, takich jak Beaver Builder. Alternatywnie możesz użyć edytora bloków WordPress (edytor Gutenberg) do projektowania postów i stron.

11. Maker Pro

Maker Pro

Maker Pro jeden z najlepszych motywów blogowych dla witryny w średnim stylu. Wykorzystuje responsywny projekt, co oznacza, że świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu. Jest idealny do osobistych blogów, portfolio i witryn z czasopismami.

Dzięki Maker Pro otrzymasz niestandardowy nagłówek, szablon strony o pełnej szerokości, polecane obrazy i piękne nagłówki. Jest szybki i łatwy w konfiguracji.

12. Wisteria

Wisteria

Wisteria to darmowy minimalistyczny motyw, który warto zobaczyć. Ten prosty czarno-biały motyw zawiera menu nawigacyjne i niestandardowe logo w sekcji nagłówka. Wykorzystuje piękną typografię i jest idealny do blogów i serwisów informacyjnych.

Ma prosty układ 2-kolumnowy, z podstawowymi funkcjami dostosowywania motywów. Jest to łatwe do skonfigurowania za pomocą WordPress theme customizer.

13. Montblanc

Montblanc

Montblanc to korporacyjny motyw WordPress, który pozwala stworzyć stronę internetową lub bloga w średnim stylu. Kolory motywu i czcionki są bardzo angażujące, aby szybko przyciągnąć uwagę odwiedzających.

Montblanc integruje się z Visual Composer i używa kreatora układów przeciągnij i upuść do tworzenia stron treści za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Obsługuje funkcje e-commerce i portfolio, a także integrację z mediami społecznościowymi.

14. Indigo

Indigo

Indigo to fascynujący motyw WordPress w średnim stylu z niestandardowym logo, menu nawigacyjnym, menu kategorii i suwakiem obrazu w górnej części bloga. Oferuje również integrację z mediami społecznościowymi, aby zwiększyć zasięg.

Indigo ma widgetyzowaną stronę główną, która pozwala dodawać widżety treści w wielu sekcjach. Dzięki prostemu panelowi opcji motywu można go łatwo skonfigurować nawet dla absolutnie początkujących.

15. Spencer

Spencer

Spencer to responsywny motyw WordPress z pięknie zaprojektowanym układem dla blogów i stron internetowych. Oferuje pełnoekranowy obraz tła z tekstem i przyciskiem wezwania do działania na górze.

Spencer ma elastyczne ustawienia dostosowywania kolorów i opcje stylizacji, dzięki czemu możesz sprawić, by Twoja strona wyglądała tak, jak chcesz. Możesz również dodać formularz subskrypcji newslettera do swojego bloga, aby zbudować czytelnictwo.

16. Jedwab

Silk

Silk to motyw WordPress w średnim stylu dla blogów lifestylowych i blogów o modzie. Ma jasne białe tło i przyciągające wzrok kolory, aby zaangażować użytkowników.

Dla blogów skupionych na treści, Silk oferuje wiele wyróżnionych sekcji na stronie głównej. Zapewnia pełną kontrolę nad stylowaniem czcionki i wyborem kolorów.

17. Baskerville

Baskerville

Nazwa Baskerville pochodzi od znanego projektanta krojów pisma Johna Baskerville ‘ a. To piękny darmowy motyw WordPress, który koncentruje się na eleganckiej typografii w nowoczesnym układzie siatki. Używa kilku świetnie wyglądających czcionek w całym projekcie witryny.

Baskerville jest wyposażony w nieskończone układy przewijania, siatki i listy, a także podobną funkcjonalność dla postów i specjalną sekcję bio autora.

18. Pieprz+

Pepper

Pepper+ to uniwersalny motyw WordPress o prostej konstrukcji. Zawiera kreatywne układy stron internetowych do wyboru i potężne moduły oparte na interfejsie przeciągania i upuszczania.

Ten motyw zawiera wszystko, czego możesz potrzebować, w tym suwaki obrazów, portfolio, galerie zdjęć, Formularz kontaktowy, tabele cen, liczby zdarzeń i wiele innych. Możesz zainstalować układ za pomocą jednego kliknięcia i szybko rozpocząć pracę.

19. Dziennikarskie

Journalistic

Journalistic to średnio inspirowany motyw WordPress do długich artykułów, opowiadania historii i witryn czasopism. Posiada szeroki układ 2-kolumnowy, lepką kolumnę polecanej zawartości i składany pasek boczny z menu nawigacji.

Statki dziennikarskie z wieloma schematami kolorów, a także możesz dodawać niestandardowe kolory. Posiada zintegrowane wsparcie dla pięknych czcionek Typekit. Motyw jest dość łatwy w użyciu dzięki instalatorowi demonstracyjnemu 1-click, niestandardowej stronie ustawień motywu i obsłudze dostosowywania na żywo.

20. Autor

Author

Author to prosty i darmowy motyw bloga WordPress dla autorów i pisarzy. Został zaprojektowany z myślą o doskonałej czytelności, oferowaniu i angażowaniu użytkowników.

Ten motyw zawiera zdjęcie autora na górze, a następnie opis strony i ikony społecznościowe na pasku bocznym. Kolumna strony ma duże nagłówki i polecane obrazy, aby Twoje treści wyskakiwały.

21. Daily Post

Daily Post

Daily Post to elegancki motyw WordPress zaprojektowany dla czasopism, blogów i witryn informacyjnych. Oferuje UKŁAD W Średnim stylu, który koncentruje się na treści, aby zbudować czytelnictwo na Twoim blogu.

Pozwala użytkownikom przesyłać dokumenty, pliki multimedialne, wiadomości i inne. Dzięki niestandardowym widżetom możesz dodawać bogate treści, takie jak aktualizacje pogody w środku artykułów, aby zaangażować użytkowników.

22. Paperbag

Paperbag

Paperbag to piękny motyw WordPress inspirowany Medium. Ma przyciągające wzrok i atrakcyjne style czcionek, które sprawiają, że treści wyglądają świetnie na wszystkich stronach.

Masz wiele opcji układu strony bloga, stron docelowych i innych. Paperbag zapewnia również formaty postów, dodatkowe ustawienia dostosowywania na żywo i opcje kolorów.

23. Autor Pro

Author Pro

Author Pro to unikalny motyw WordPress dla autorów, pisarzy i wydawców. Wykorzystuje subtelne kolory, białą przestrzeń i piękną wyraźną typografię, aby zapewnić lepsze wrażenia z czytania.

Author Pro jest dostarczany z wtyczką towarzyszącą, która pozwala utworzyć bibliotekę w witrynie, aby wyświetlić szczegóły książki w widokach pojedynczych i archiwalnych. Jest łatwy do skonfigurowania dla początkujących bez znajomości kodu.

Możesz uzyskać świetną ofertę na Author Pro i wszystkie inne motywy StudioPress przy zakupie hostingu z WP Engine.

24. Kompas

Compass

Compass to dobrze wyglądający motyw bloga WordPress. Pozwala dodać wiele treści na stronie głównej i pięknie kategoryzować Polecane artykuły w górnym suwaku.

Dzięki Compass otrzymasz ticker wiadomości, niestandardowe logo, menu nawigacyjne i pasek wyszukiwania w sekcji nagłówka. Możesz w pełni dostosować motyw kolorów, czcionek i tła za pomocą narzędzia WordPress customizer.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze Medium, takie jak motyw WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik dotyczący bezpieczeństwa witryny WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…