Najlepsza strona sprzedaży motywy WordPress dla marketerów

Szukasz najlepszych stron sprzedaży WordPress motywy dla kampanii marketingowej?

Strona sprzedaży lub strona docelowa motywy WordPress pomagają marketerom konwertować odwiedzających na płacących klientów. Wybór odpowiedniego motywu oznacza, że możesz wyróżnić określone marki lub produkty, aby uniknąć zakłóceń i zwiększyć sprzedaż.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów WordPress strony sprzedaży dla marketerów.

Best sales page WordPress themes for marketers

Tworzenie strony sprzedaży z WordPress

Dobra strona sprzedaży w widocznym miejscu wyświetla przyciski wezwania do działania, wraz z podziałem funkcji i unikalnych punktów sprzedaży Produktu lub usługi.

Aby utworzyć stronę sprzedaży za pomocą WordPress, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego.

Nazwa domeny to adres Twojej strony w Internecie, jak google.com lub wpbeginner.com. Hosting to miejsce do przechowywania plików Twojej witryny. Twój host internetowy sprawia, że Twoja witryna jest dostępna na całym świecie, 24/7.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Jest to jedna z największych firm hostingowych na świecie i oficjalny partner hostingowy WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i dużą zniżkę na hosting.

Po zarejestrowaniu się na hosting, po prostu sprawdź nasz kompletny przewodnik, jak zrobić witrynę WordPress. Przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia witryny.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych motywów WordPress strony sprzedaży dla marketerów.

1. Astra

Astra

Astra jest jednym z najpopularniejszych motywów WordPress na rynku. Pozwala tworzyć niestandardowe projekty stron docelowych za pomocą narzędzi do przeciągania i upuszczania stron, takich jak Beaver Builder.

Dzięki szybko ładującym się szablonom Astra może być idealnym wyborem do projektowania stron sprzedaży. Integruje się również z WooCommerce, aby stworzyć pełną witrynę eCommerce. Pozwala to zbierać płatności online za pomocą Payhip, Stripe lub innych bramek płatniczych.

Astra działa również bezproblemowo z narzędziami takimi jak OptinMonster, jeśli planujesz również wykorzystać swoją stronę do generowania leadów. Umożliwia to tworzenie wyskakujących okienek i formularzy dla listy e-mail i może znacznie zwiększyć współczynnik konwersji.

2. Divi

Divi

Divi to klasyczny WordPress uniwersalny motyw i najlepsza wtyczka do tworzenia stron. Zawiera ponad 1200 szablonów układów. Jeśli chcesz utworzyć stronę sprzedaży od zera, zapewnia ona edytor wizualny do dodawania elementów, tekstu i obrazów.

Divi jest wysoce konfigurowalny i pozwala zmieniać kolory, czcionki i tła bez znajomości kodu CSS. Masz pełną gamę czcionek Google do wyboru, a także elementy takie jak dzielniki i przyciski wezwania do działania, które pomogą Ci zbudować idealną stronę sprzedaży w Twojej witrynie.

Divi jest również zaprojektowany dla dobrego SEO WordPress, pomagając uzyskać ruch w wyszukiwarkach na stronie sprzedaży.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy motyw WordPress zaprojektowany pięknie do tworzenia stron marketingowych i sprzedażowych. Oferuje darmowe i gotowe szablony demo premium, aby skonfigurować strony internetowe za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dzięki potężnym rozszerzeniom możesz szybko dodawać pełnoekranowe tła, ikony mediów społecznościowych, formularz rejestracyjny, lepką nawigację i wiele innych. OceanWP obsługuje języki RTL, dzięki czemu można również utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to fantastyczny motyw Wielofunkcyjny WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Posiada jednostronicowe i wielostronicowe szablony dla małych firm, aby zapewnić wspaniałe wrażenia użytkownika.

Ma atrakcyjny wygląd układu, który obsługuje Osadzanie wideo w tle i inne widgetyzowane obszary. Możesz użyć WordPress Live customizer, aby łatwo wprowadzać zmiany na stronach.

5. Ultra

Ultra

Ultra to potężny i elastyczny motyw WordPress z wbudowanym wizualnym narzędziem do przeciągania i upuszczania stron. Zawiera również kilka gotowych szablonów dla różnych nisz, takich jak agencje, Spa, aplikacje, firmy i tak dalej.

Dzięki łatwemu i wydajnemu Kreatorowi stron, motyw Ultra jest idealny do tworzenia pięknych stron sprzedaży w ciągu zaledwie kilku minut. Zawiera również portfele, suwaki, galerie zdjęć, niestandardowe widżety i wiele innych.

6. Koehn

Koehn

Koehn to pięknie zaprojektowany motyw Wielofunkcyjny WordPress. Ma minimalistyczny design, który pozostawia dużo miejsca na tworzenie bardzo angażujących Układów Stron sprzedaży.

Oferuje łatwą konfigurację strony z widżetami treści typu przeciągnij i upuść. Możesz używać niestandardowych widżetów do ikon mediów społecznościowych, wykrywania zawartości i wielu opcji układu.

7. Montblanc

Montblanc

Montblanc to oszałamiający motyw WordPress strony sprzedaży, który można łatwo wykorzystać na witrynach wielostronicowych. Jest przeznaczony dla małych firm, stron docelowych aplikacji, produktów lub witryn fotograficznych.

Posiada duży suwak pełnoekranowy na stronie głównej z przezroczystym menu nawigacyjnym i niestandardowym logo u góry. Zawiera układy strony głównej, kreatywne style nagłówków i szablony portfolio.

8. Parallax Pro

Parallax Pro

Parallax Pro jest zbudowany na bazie Genesis theme framework i zaprojektowany jako motyw pojedynczej strony. Jak sama nazwa wskazuje, ma piękne efekty przewijania paralaksy i posiada duży pełnoekranowy obraz nagłówka.

Układ strony głównej jest w pełni widgetyzowany, dzięki czemu można przeciągać i upuszczać bloki treści, aby skonfigurować stronę sprzedaży. Inne funkcje obejmują pełną obsługę WooCommerce, niestandardowe widżety, szablony stron i wyraźną typografię.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

9. Indigo

Indigo

Indigo to elegancki motyw WordPress, który pozwala tworzyć piękne układy stron sprzedaży. Jest wyposażony w Moduły przeciągnij i upuść, które pozwalają zaprojektować unikalne strony zgodnie z Twoimi potrzebami.

Aby było to jeszcze łatwiejsze, Indigo zawiera materiały demonstracyjne i gotowe strony internetowe, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia dla swoich projektów. Oferuje również wiele szablonów, galerii zdjęć, stylów nagłówków i nieograniczonych pasków bocznych.

10. OneEngine

OnePage

OneEngine to jednostronicowy motyw WordPress o odważnym i kreatywnym designie. Ma jasny nagłówek pełnoekranowy na górze, a następnie menu nawigacyjne, a następnie widżety treści.

Zawiera usługi, członków zespołu, portfolio i sekcję O nas. Dzięki motywowi OneEngine łatwo jest utworzyć niestandardową stronę sprzedaży dla dowolnego produktu lub usługi.

11. Światło dzienne

Daylight

Daylight to doskonały motyw strony docelowej WordPress z elastycznymi opcjami tworzenia strony sprzedaży za pomocą przeciągania i upuszczania.

Zawiera przewijanie paralaksy, obrazy bohaterów, suwaki i wbudowaną sekcję portfolio. Łatwo jest skonfigurować i dostosować za pomocą układów strony głównej 2 i szablonów stron docelowych.

12. Struct

Struct

Struct został zaprojektowany jako motyw strony sprzedaży dla oprogramowania, aplikacji i produktów. Posiada przejrzysty i nowoczesny układ z dużym tłem nagłówka i widocznymi przyciskami wywołania akcji.

Struct ma w pełni widgetyzowany układ strony głównej z kilkoma niestandardowymi widżetami do dodawania treści i funkcji mediów społecznościowych. Obejmuje również usługi, projekty, często zadawane pytania, referencje i pokazy slajdów po wyjęciu z pudełka.

13. Digital Download

Digital Download

Digital Download to motyw WordPress podobny do darmowej strony sprzedaży. Jak można się spodziewać po jego nazwie, możesz użyć tego motywu do sprzedaży cyfrowych plików do pobrania, takich jak dokumenty PDF, samouczki, e-booki itp.

Integruje się z wtyczką Easy Digital Downloads, aby umożliwić utworzenie rynku online za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Motyw jest w pełni konfigurowalny dla kolorów, czcionek i projektu układu.

14. Adwent

Advent to kreatywny Motyw strony sprzedaży WordPress dla marketerów. Zawiera kilka funkcji zaangażowania użytkowników, takich jak blok wezwania do działania, formularz subskrypcji, formularz kontaktowy i tabele cenowe.

Advent to świetny motyw do atrakcyjnego wyświetlania produktów, ponieważ ma funkcję szkła powiększającego dla obrazów produktów. Jest dostarczany z oddzielną wtyczką do tworzenia stron, która pozwala również tworzyć niestandardowe układy stron sprzedaży.

15. Lądowanie

landing

Landing to Motyw strony sprzedaży WordPress, który ma wstępnie zaprojektowany układ. Posiada narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, aby edytować istniejące strony docelowe i tworzyć nowe od zera.

Otrzymujesz wiele typów nagłówków, dzięki czemu możesz zaprojektować niezliczoną ilość stron sprzedaży o różnych stylach i układach. Ponadto zawiera portfolio, referencje, wydarzenia i integrację z mediami społecznościowymi.

16. Zero

Zero

Zero to Motyw strony sprzedaży WordPress dla agencji, oprogramowania, aplikacji i tak dalej. Ma pięknie zaprojektowaną stronę główną z warstwowym układem.

Funkcja Zero zapewnia wbudowane sekcje umożliwiające dodawanie sekcji portfolio, Klienci i usługi. Ponadto w pełni obsługuje WooCommerce, dzięki czemu możesz łatwo założyć sklep internetowy w swojej witrynie.

17. Konwertuj

Convert

Convert to profesjonalny motyw strony sprzedaży WordPress. Ma przyciągający wzrok układ z ponad opcjami dostosowywania 30 dla sekcji nagłówka i zapewnia pełną kontrolę nad witryną.

Ma wiele sekcji globalnych, które płynnie współpracują z ulubionym kreatorem stron, takim jak Elementor lub Visual Composer, aby tworzyć w pełni niestandardowe układy. Otrzymujesz również wbudowane szablony dla stron jednokolumnowych i wielokolumnowych.

18. Launcher

The Launcher

Launcher to darmowy motyw strony docelowej na nadchodzącą premierę produktu. Jest idealny do strony docelowej produktu i może być również używany jako regularna strona sprzedaży dla Twoich produktów lub usług.

Launcher jest wyposażony w łatwe opcje dostosowywania, przyciski wezwania do działania, lepkie menu nawigacyjne, sekcję klientów i tabelę cen. Dodatkowo jest w pełni responsywna, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać świetnie na urządzeniach mobilnych.

19. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to motyw biznesowy WordPress stworzony dla stron sprzedaży. Jest wyposażony w piękny pełnoekranowy obraz nagłówka i przycisk wezwania do działania. Jeśli jesteś autorem, może to zrobić dobry motyw strony docelowej książki do sprzedaży e-booków.

Wewnątrz znajdziesz przestronny układ, który oferuje wspaniałe wrażenia użytkownika. Atmosphere Pro ma duże polecane obrazy i wyraźną typografię. Dodatkowo motyw jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

20. Studio Urody

Beauty Studio

Beauty Studio to darmowy motyw strony sprzedaży WordPress dla salonów, spa i produktów kosmetycznych. Ma nagłówek o pełnej szerokości z ciemnymi kolorami, które tworzą potężne pierwsze wrażenie na użytkownikach.

Inne funkcje obejmują przyciski wezwania do działania, niestandardowe obszary paska bocznego, integrację z mediami społecznościowymi, suwak obrazu i wiele innych. Otrzymasz również sekcję polecane, aby wyświetlić najlepsze produkty.

21. Float

Float

Float to piękny motyw WordPress zoptymalizowany pod kątem sprzedaży i konwersji. Jest dostarczany z wbudowanym kreatorem stron, który umożliwia tworzenie lub modyfikowanie Układów Stron. Zawiera przyciągające wzrok animacje, które uatrakcyjnią Twoją stronę sprzedaży.

Oferuje przewijanie paralaksy, integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe tła, nieograniczone kolory, niestandardowe widżety i wiele więcej.

22. Screenr

Screenr

Screenr to darmowy jednostronicowy motyw biznesowy WordPress. Strona główna ma pełnoekranowy obraz nagłówka, po którym znajdują się widgetyzowane sekcje, aby dodać treść.

Zawiera niestandardowe widżety, niestandardowe szablony stron i efekty tła paralaksy. Łatwo jest zmienić różne opcje dotyczące witryny za pomocą Live WordPress customizer.

23. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro to nowoczesny motyw WordPress dla aplikacji, mediów cyfrowych, SAAS i witryn produktowych. Zawiera wiele widgetyzowanych obszarów, w których można dodać skróty, duży obraz nagłówka z przyciskiem wezwania do działania i niestandardowe widżety, aby zbudować stronę sprzedaży za pomocą kilku kliknięć.

Jest wyposażony w panel opcji motywu do łatwego dostosowywania. Masz również kilka opcji układu, schematów kolorów i w pełni konfigurowalny obszar nagłówka.

Digital Pro wykorzystuje responsywny projekt, więc wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach i we wszystkich rozmiarach ekranu. Jest to motyw StudioPress, więc możesz uzyskać na niego świetną ofertę, rejestrując się na hostingu WP Engine.

24. Moduły

Modules

Modules to dobrze wykonany motyw WordPress idealny do tworzenia wszelkiego rodzaju strony sprzedaży. Zawiera kilka gotowych do użycia elementów, które można przeciągać i upuszczać, aby tworzyć niestandardowe układy.

Oferuje strony demonstracyjne, aby szybko skonfigurować stronę sprzedaży. Dodatkowo otrzymujesz kilka niestandardowych widżetów, nieograniczone paski boczne, style nagłówków, obsługę tła wideo i obsługę czcionek Google.

Motyw modułów jest również kodowany z myślą o najlepszych praktykach WordPress. Oznacza to, że jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress, aby pomóc ci zbudować najlepszą stronę docelową.

25. Solopreneur

Solopreneur

Solopreneur to motyw premium WordPress do tworzenia stron docelowych, które konwertują i pomagają zmaksymalizować przychody. Ma minimalistyczny układ z logo, menu nawigacyjne i ikonami społecznościowymi.

Jest wyposażony w widgetyzowany pasek boczny, aby dodać ostatnie posty, pasek wyszukiwania, sekcję komentarzy i formularz rejestracji newslettera do marketingu e-mailowego. Motyw jest w pełni responsywny i świetnie wygląda na wszystkich rozmiarach ekranu i urządzeniach.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress strony sprzedaży dla Twoich projektów. Możesz również zapoznać się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telefonicznych dla firm, jeśli czasami musisz zamknąć oferty sprzedaży przez telefon.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…