Szukasz najlepszych motywów WordPress dla muzyków?

Facebook, instagram, twitter, twitter, twitter, instagram, twitter, twitter, instagram. Jednak wraz z rozwojem staje się niezbędne posiadanie strony internetowej.

Po utworzeniu strony internetowej musisz wybrać projekt odpowiedni dla zespołu lub muzyka. Wiele motywów witryn internetowych jest zaprojektowanych dla firm lub blogów, więc znalezienie najlepszego motywu dla zespołu lub muzyki może być trudne.

W tym artykule zaprezentujemy najlepsze motywy WordPress dla muzyków i zespołów, aby łatwo promować swoją muzykę.

Best WordPress Themes for Musicians and Bands

Pierwsze kroki z witryną WordPress dla muzyków

WordPress to najlepsza platforma do tworzenia stron internetowych dla muzyków i zespołów. Pozwala osadzać muzykę, tworzyć wydarzenia, sprzedawać bilety i integrować media społecznościowe bez zbyt dużej wiedzy technicznej.

Aby uruchomić stronę internetową dla swojego zespołu, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu.

Twoja domena to adres Twojej witryny (np. google.com, wpbeginner.com). a hosting to miejsce, w którym Twoja strona żyje w Internecie.

Mamy kompletny przewodnik, jak wybrać najlepszy hosting WordPress i jak zarejestrować nazwę domeny. Ale jeśli nie chcesz tego czytać, możesz przejść od razu do naszej rekomendacji.

Zalecamy korzystanie z Bluehost, ponieważ są oficjalnymi WordPress.org zalecany dostawca hostingu. Ponadto czytelnicy WPBeginner mogą uzyskać bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i do 65% zniżki na plany hostingowe WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować WordPress.

Po uruchomieniu witryny będziesz mógł wybrać motyw muzyczny WordPress. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zainstalować motyw WordPress.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla muzyków i zespołów.

1. Astra

Astra

Astra to lekki wielozadaniowy motyw WordPress, którego możesz użyć do stworzenia dowolnej strony internetowej. Zawiera dziesiątki gotowych układów, w tym szablon dla muzyków, zespołów i artystów.

Motyw działa bezproblemowo z kreatorami stron przeciągnij i upuść. Łatwo jest dostosować bez kodu za pomocą WordPress Live customizer.

2. Divi

Divi

Divi to popularny WordPress uniwersalny motyw. Dzięki niemu otrzymujesz potężny Kreator stron Divi Plus gotowe pakiety układów 160+. Należą do nich DJ layout pack.

Divi zawiera globalne elementy stylu, które można wykorzystać na różnych stronach. Możesz także tworzyć własne style, aby zaprojektować układ witryny.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy motyw WordPress dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Jest dostarczany z wbudowanym szablonem dla Twojej witryny muzycznej lub zespołu.

Motyw oferuje szybki czas ładowania strony,responsywny projekt, niestandardowe wybory kolorów i wiele innych. Jest gotowy do tłumaczenia, aby łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

4. Neve

Neve

Neve to nowoczesny motyw WordPress z uniwersalnym podejściem do tworzenia dowolnej strony internetowej. Praca z ulubionym kreatorem stron w celu dostosowania jest bardzo elastyczna.

Motyw jest dostarczany z importerem zawartości demo 1-click, aby szybko uruchomić witrynę muzyczną. Dzięki integracji z WooCommerce możesz również skonfigurować sklep internetowy za pomocą kilku kliknięć.

5. Wayfarer

Wayfarer

Wayfarer to motyw WordPress stworzony specjalnie dla muzyków, zespołów i firm fonograficznych. Posiada nowoczesny wygląd z mnóstwem funkcji dla strony muzycznej.

Posiada wbudowane biblioteki audio i wideo, które pozwalają zaprezentować swoją pracę w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Dodatkowo otrzymasz niestandardowe odtwarzacze muzyki i wideo z obsługą list odtwarzania jedno-lub wielościeżkowych.

Jest również wyposażony w obszar zarządzania koncertami, dzięki czemu Twoi obserwatorzy mogą znaleźć miejsce, w którym będziesz występować i kupić bilety. Istnieje również suwak obrazu dla Twojej strony głównej. Pomimo tak wielu zaawansowanych funkcji, konfiguracja jest łatwa i bezbolesna.

6. Amplify

Amplify

Amplify to piękny motyw WordPress dla muzyków. Jest wysoce konfigurowalny z niestandardowymi nagłówkami, tłami, wyborem kolorów, szablonami, wieloma układami i live customizer.

Jest wyposażony w zarządzanie koncertami, zarządzanie listami odtwarzania, odtwarzacz audio i niestandardowe widżety, aby dodać swoje koncerty i muzykę w dowolnym miejscu na swojej stronie. Jest również w pełni gotowy do użycia z kreatorami stron typu przeciągnij i upuść, takimi jak Beaver Builder.

7. Tusant

Tusant

Tusant to pięknie wykonany motyw WordPress stworzony specjalnie dla muzyków, zespołów, podcastów i bogatych w multimedia stron internetowych. Posiada imponujący układ strony głównej, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających witrynę za pomocą treści audio i wideo.

Możesz wyświetlić swój odtwarzacz multimedialny w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Obsługuje listy odtwarzania, poszczególne odcinki i wiele formatów.

8. Ultra

Themify Ultra Music

Ultra to doskonały motyw WordPress, który zapewnia pełną kontrolę nad projektem i funkcjami. Zawiera gotowe strony internetowe, które można dostosować, aby szybko zacząć.

Inne godne uwagi funkcje to dodatki do Kreatora, wstępnie zaprojektowane układy stron, przewijanie paralaksy i opcje niestandardowego układu. Zawiera również themify builder do dostosowywania.

9. Hestia

Hestia Pro

Hestia to oszałamiający wielozadaniowy motyw WordPress. Zawiera kilka gotowych witryn startowych, które możesz zaimportować jednym kliknięciem, aby szybko uruchomić witrynę.

Motyw zawiera układy 1-stronicowe i wielostronicowe, wybór kolorów, niestandardowe tła i wiele innych. W pełni obsługuje WooCommerce do sprzedaży albumów muzycznych online.

10. Obsydian

Obsidian

Obsidian to stylowy motyw WordPress dla zespołów i muzyków. Jest wyposażony w piękne sekcje biblioteki audio i wideo, obszar zarządzania koncertami, dyskografię i odtwarzacz dla całej witryny.

Posiada piękne pełnoekranowe tła, które można łatwo dostosować, aby nadać witrynie niepowtarzalny wygląd. Posiada również menu ikony mediów społecznościowych.

11. Oscylator

Oscillator

Oscillator to bogaty w funkcje motyw muzyczny WordPress. Jest wyposażony we wbudowany suwak, kalendarz wydarzeń, galerie zdjęć i filmy.

Ma piękny odtwarzacz muzyki, który można wyświetlać w całej witrynie. Posiada również zarządzanie wydarzeniami, dyskografię, stronę główną przeciągnij i upuść oraz niestandardowe widżety do wykrywania treści, sieci społecznościowych, Twittera, Flickr i innych.

12. Brooklyn

Brooklyn

Brooklyn to kolorowy motyw muzyczny WordPress. Jest wyposażony w 5 schematów kolorów i wiele opcji układu. Działa pięknie z filmami YouTube i Vimeo i pozwala dodawać listy odtwarzania z SoundCloud.

Jest łatwy w konfiguracji, a także można go używać jako motyw blogowania dla blogów związanych z rozrywką i muzyką.

13. Muzyka

Music

Muzyka to klasyczny motyw WordPress dla muzyków i zespołów. Zawiera niesamowity odtwarzacz muzyki wypiekany bezpośrednio w motywie.

Zawiera pełnoekranowe tło wideo lub obrazu na stronie głównej z wezwaniem do działania. Jest również wyposażony w nieograniczony układ i wybór kolorów.

14. Hammer

Hammer

Hammer to motyw muzyczny WordPress z minimalistycznym podejściem do projektowania. Posiada duży suwak na stronie głównej z widżetami mediów społecznościowych i odtwarzaczem muzyki dla całej witryny.

Jest również wyposażony w sekcję blogową w stylu murarskim z pięknym wyświetlaczem polecanych obrazów i wyraźną typografią. Otrzymasz nawet zarządzanie koncertami, dyskografię, bibliotekę wideo i obsługę niestandardowych czcionek.

15. Sesje

Sessions

Sessions to motyw WordPress dla muzyków, DJ-ów, organizatorów imprez, klubów nocnych i wszystkich w branży rozrywkowej. Posiada piękny suwak strony głównej, wbudowany odtwarzacz multimedialny oraz narzędzie do przeciągania i upuszczania strony głównej.

Jest wyposażony w wsparcie WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać Instrumenty Muzyczne ze swojej strony internetowej. Posiada również sekcje dotyczące dyskografii, artystów, wydarzeń i innych.

16. Wydarzenie

Event

Wydarzenie to potężny motyw WordPress dla barów, muzyków, lokali rozrywkowych, zespołów itp. Posiada nowoczesny futurystyczny wygląd z dużymi obrazami tła.

Jest idealny do Prezentacji wydarzeń i zawiera obszar zarządzania wydarzeniami. Temat Wydarzenia ma również galerie, bibliotekę wideo, integrację z mediami społecznościowymi i mnóstwo opcji dostosowywania.

Istnieje specjalny niestandardowy typ postu dla wydarzeń, których możesz również użyć.

17. Scena dźwiękowa

Soundstage

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, aby sprzedawać swoją muzykę, Soundstage sprawia, że jest to bardzo proste. Ten piękny motyw muzyczny WordPress zawiera potężne funkcje, takie jak wbudowany Odtwarzacz mp3, galerie, odtwarzacz wideo i sekcja bloga.

Zawiera konfigurowalny suwak strony głównej, strony członków zespołu, dyskografię i rozszerzony Obszar strony głównej.

18. Oxium

Oxium

Oxium to piękny motyw WordPress dla muzyków. Zawiera bibliotekę audio i wideo, dyskografię, galerie i przeciągnij i upuść narzędzie do tworzenia stron internetowych.

Posiada również wbudowane strony artystów, zarządzanie wydarzeniami, suwak i niestandardowe widżety dla mediów społecznościowych i odkrywania treści.

19. Promenada

Promenade

Promenade to motyw WordPress zaprojektowany dla muzyków, którzy chcą wyróżnić się stylem i klasą. Jest wyposażony w wysoce konfigurowalną stronę główną z polecanymi treściami, polecaną muzyką, pięknym odtwarzaczem multimedialnym i niestandardowymi widżetami.

Temat jest wyposażony w system zarządzania wydarzeniami i piękną bibliotekę wideo. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i wysoce konfigurowalny. Twoje wydarzenia będą automatycznie wyświetlać spersonalizowane obrazy map Google, które pasują do Twojego motywu.

20. Setlista

Setlist

Setlist to nowoczesny motyw muzyczny WordPress dla muzyków, zespołów, stron rozrywkowych. Jest wyposażony we wbudowany Moduł zarządzania wydarzeniami, który pozwala łatwo dodawać nadchodzące daty wycieczek.

Działa również pięknie z witrynami hostingowymi wideo, takimi jak YouTube i Vimeo. Zawiera wiele gotowych do użycia schematów kolorów, integrację z mediami społecznościowymi, piękny suwak i szybką konfigurację.

21. Mój Zespół Muzyczny

My Music Band

My Music Band to darmowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla muzyków i zespołów. Posiada listę odtwarzania polecanych treści, aby wyświetlić najlepszą muzykę na stronie głównej.

Jest wyposażony w Niestandardowe Opcje kolorów, stronę portfolio, wyróżniony suwak obrazu i wiele innych. Podobnie jak w przypadku większości motywów, ma opcję umieszczania widżetów w stopce, a także na pasku bocznym. Motyw jest atrakcyjny wizualnie i natychmiast angażuje odwiedzających Twoją witrynę.

22. Berliner

Berliner

Berliner to klasyczny motyw WordPress dla muzyków, artystów, zespołów i miejsc muzycznych. Zawiera piękny suwak strony głównej, suwak wydarzeń i sekcję aktualności.

Zawiera również strony artystów, dyskografię, zarządzanie wydarzeniami, galerie i obsługę wideo. Został zaprojektowany, aby pomóc również WordPress SEO.

23. Twotone

Twotone

Dzięki wspaniałemu pełnoekranowemu nagłówkowi i pięknemu przezroczystemu odtwarzaczowi muzyki Twotone naprawdę wyróżnia się jako idealny motyw WordPress dla muzyków. Pod nagłówkiem znajduje się 2-kolumnowy widgetyzowany obszar do wyświetlania muzyki, wydarzeń, dyskografii i postów na blogu.

Twotone zawiera zarządzanie zdarzeniami, zarządzanie ścieżkami i piosenkami, niestandardowe czcionki, bibliotekę wideo i galerię.

24. NightClubbing

Nightclubbing

NightClubbing to motyw WordPress z piękną grafiką zbudowany dla muzyków, klubów nocnych i witryn muzycznych w ogóle. Zawiera 7 pięknych schematów kolorów, wbudowany kalendarz wydarzeń, szablon strony głównej i integrację z mediami społecznościowymi.

Umożliwia również dodawanie muzyki z SoundCloud, YouTube lub Vimeo za pomocą widżetu suwaka, aby zaprezentować swoją muzykę lub filmy na swojej stronie internetowej.

25. Videozoom

Videozoom

Videozoom to motyw WordPress dla witryn wideo. Jest idealny do witryn udostępniających teledyski. Jest wyposażony w potężny suwak wideo, który pozwala wyświetlać galerie wideo w pięknej karuzeli.

Możesz go użyć do osadzania filmów w WordPress z YouTube, Vimeo i innych.

26. Marquee

Marquee

Marquee ma 2-kolumnowy układ podziału z obrazem nagłówka i widgetyzowanymi elementami strony głównej. Marquee jest wyposażony w piękny odtwarzacz multimedialny, zarządzanie mediami audio-Wideo, strony artystów, dyskografię i system zarządzania wydarzeniami.

Jest również zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności dzięki mnóstwu opcji dostosowywania.

27. Parkiet Taneczny

Dance Floor

Dance Floor to WordPress night club i motyw muzyczny. Jest wyposażony w piękny widżet ścieżki dźwiękowej, łatwy w użyciu suwak obrazu i potężną integrację z mediami społecznościowymi.

Ma wbudowany kalendarz wydarzeń, aby promować wydarzenia i daty wycieczek. Jest dostępny w 5 stylach kolorów i łatwych opcjach konfiguracji i dostosowywania.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress dla Twojej strony zespołu lub muzyka. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, w jaki sposób promować swój biznes w Internecie przy niewielkim budżecie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…