Szukasz najlepszej usługi telefonu biznesowego dla swojej strony internetowej opartej na WordPress? Dodanie usługi telefonicznej może pomóc w efektywnym zarządzaniu połączeniami z klientami. W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych usług telefonii biznesowej, z których możesz korzystać wraz z witryną WordPress.

Best business phone services for your WordPress site

Dlaczego I Kiedy potrzebujesz służbowej usługi telefonicznej?

Zwykle możesz po prostu dodać swój numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego do witryny WordPress i używać go do odbierania połączeń od klientów. Jednak Twój numer telefonu nie będzie wyglądał profesjonalnie i nie będziesz w stanie skutecznie się komunikować.

Dodanie odpowiedniej usługi telefonu służbowego pozwala na wykonanie następujących czynności:

  • Możesz łatwo śledzić czas trwania połączenia, czasy wstrzymania, czasy oczekiwania i ogólne wykorzystanie.
  • Większość biznesowych usług telefonicznych obejmuje przekierowanie połączeń, identyfikator rozmówcy, oczekiwanie na połączenia, routing połączeń przychodzących, nagrywanie połączeń i wiele innych.
  • Udostępnij jeden numer telefonu służbowego kilku użytkownikom jednocześnie (funkcja automatycznej obsługi pozwala przekierować połączenie do pierwszego dostępnego przedstawiciela)
  • Możesz użyć systemu telefonicznego biurka, telefonów bezprzewodowych, telefonu komórkowego lub komputera, aby odbierać i wykonywać połączenia.
  • Łatwo dodawaj nowych pracowników, nie wzywając TECHNIKA IT.
  • Biznesowe systemy telefoniczne przesyłają głos przez internet (Systemy VoIP), co oznacza, że możesz zabrać swój lokalny lub bezpłatny numer w dowolnym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, to szybkie połączenie z Internetem.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub stronę internetową dla małej firmy, dodanie profesjonalnej usługi telefonu biznesowego może pomóc w rozwoju firmy. Możesz go wykorzystać do budowania lepszych relacji z klientami dzięki profesjonalnej sprzedaży i wsparciu udzielanemu przez telefon.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze usługi telefonów biznesowych, z których możesz korzystać w swojej witrynie WordPress.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva to najlepszy biznesowy serwis telefoniczny pod względem funkcjonalności i łatwości obsługi. Oferują duży zestaw funkcji, z szybką konfiguracją i rozsądną ceną. Jest wyposażony w prosty internetowy panel administracyjny, który ułatwia właścicielom małych firm łatwe zarządzanie zunifikowaną platformą komunikacyjną jak profesjonalista.

Usługa telefonii VOIP Nextiva dla małych firm obejmuje zaawansowane routing połączeń, nieograniczone bezpłatne połączenia krajowe, pocztę głosową na e-mail i tekst, faksowanie online, wiadomości tekstowe i wiele innych.

Otrzymujesz również bezpłatny numer lokalny lub bezpłatny, bezpłatne przenoszenie numerów i wszystkie standardowe funkcje zarządzania połączeniami, takie jak identyfikator rozmówcy, przekierowanie połączeń, routing, niestandardowe pozdrowienia, zaawansowany system IVR (interactive voice response) i wiele innych. Jako platforma Nextiva oferuje również inne zaawansowane funkcje, w tym CRM, czat na żywo, ankiety online, analizy połączeń i inne rozwiązania, które bardzo dobrze współpracują z systemem telefonicznym firmy.

Ich jakość połączeń telefonicznych jest doskonała, ich rozwiązanie voip oferuje Czas pracy na poziomie 99,999%, a przedstawiciele obsługi klienta są zawsze pomocni.

Ceny usług telefonii biznesowej Nextiva zaczynają się od $18.95 za użytkownika każdego miesiąca dla planu Essentials. Ich ceny stają się tańsze, gdy dodajesz więcej użytkowników. Możesz także utworzyć konto przedpłacone, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Uwaga: Używamy Nextiva na WPBeginner jako naszej usługi telefonicznej. Z naszego doświadczenia wynika, że Nextiva jest najlepszym systemem telefonicznym dla małych firm na rynku, zarówno pod względem funkcji, jak i ceny.

Jako mała firma, naszą ulubioną funkcją jest to, że Nextiva pozwala nam dodać linię biznesową do telefonu komórkowego, dzięki czemu nasz zespół może odbierać połączenia przychodzące z naszego biura lub nawet podczas pracy zdalnej bez konieczności udostępniania osobistych numerów telefonów komórkowych. Aplikacja Nextiva działa zarówno na smartfonach iPhone (iOS), jak i Google (Android).

Zapewniają nam również wiadomości tekstowe i wideokonferencje, co ułatwia naszemu zespołowi kontakt z klientami za pomocą preferowanego kanału komunikacji biznesowej.

W związku z tym, jeśli Twoja firma potrzebuje biurowego systemu telefonicznego, który działa na istniejących telefonach, Nextiva oferuje również to. Centra telefoniczne i przedsiębiorstwa często korzystają z Nextiva, aby przekształcić swoją centralę Avaya private branch exchange (PBX) w potężny system telefoniczny w chmurze z trunkingiem SIP.

Nextiva jest oficjalnym dostawcą telefonów dla najlepszych uniwersytetów, takich jak Stanford, UCLA, University of Southern California, a także najlepszych marek, takich jak Taco Bell, Conan O’ Brian i innych.

Ocena Ekspertów: Uważamy, że Nextiva jest najlepszą usługą telefoniczną dla małych firm z planami na poziomie przedsiębiorstwa w przystępnej cenie.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral to kolejna popularna usługa telefonii biznesowej dla firm każdej wielkości. Oferują one jeden z najbardziej bogatych w funkcje systemów telefonicznych dla małych firm na rynku.

Ich biznesowa Platforma telefoniczna zawiera wszystkie standardowe funkcje połączeń biznesowych, których potrzebujesz, w tym nieograniczone połączenia, przekierowanie połączeń, identyfikator rozmówcy, czekanie i przesyłanie połączeń, udostępnianie jednej linii na wielu urządzeniach mobilnych i użytkownikach, wysyłanie SMS-ów i wiele innych.

Poza tym zawiera również spotkania wideo z udostępnianiem ekranu, wiadomościami zespołowymi, 1000 bezpłatnych minut i integracjami z Gsuite, Dropbox, Microsoft i innymi usługami. Jest wyposażony w intuicyjną administrację opartą na chmurze, która ułatwia konfigurację i zarządzanie połączeniami.

Ich plan Essentials zaczyna się od $ 19.99 miesięcznie dla każdego użytkownika (rozliczany corocznie) i możesz dodać do 10 użytkowników. Inne plany mają różne ceny i funkcje.

Możesz także zapłacić dodatkowo, aby uzyskać numer próżności dla swojej firmy, który pozwoli Ci mieć chwytliwy i niezapomniany numer telefonu biznesowego.

RingCentral jest doskonałym rozwiązaniem telefonicznym zarówno dla biur fizycznych, które chcą zastąpić Telefony stacjonarne, jak i tych, które przenoszą się do Wirtualnego Biura.

Może współpracować z Twoim systemem telefonicznym, jeśli jest kompatybilny, lub możesz korzystać z ich wirtualnego systemu telefonicznego za pośrednictwem aplikacji RingCentral desktop i aplikacji mobilnej, która działa na wszystkich smartfonach (iOS i Android).

Ponieważ RingCentral jest jedną z najpopularniejszych biznesowych platform VOIP, mają duży katalog integracji aplikacji.

Umożliwia to łączenie się z innymi usługami w celu automatycznej transkrypcji, analizy w czasie rzeczywistym, usługi nagrywania rozmów głosowych, analizy połączeń sprzedażowych z Chorus.ai, integracje z oprogramowaniem call center, połączenie z oprogramowaniem help desk wsparcia i wiele innych dodatków, dzięki czemu można mieć zintegrowane centrum obsługi klienta.

Ocena Ekspertów: Uważamy, że RingCentral to świetne rozwiązanie VoIP dla małych i średnich firm.

3. Ooma

Ooma Office Phone

Ooma jest popularnym biznesowym dostawcą telefonii VOIP, który oferuje biznesowe numery telefoniczne i bezpłatne numery telefoniczne 1-800 w przystępnych cenach. Możesz dodać bezpłatny numer do dowolnego planu biurowego Ooma. Domyślnie będą one wstępnie wybrać bezpłatny numer telefonu dla ciebie, ale masz również możliwość wyboru nowego.

Platforma Ooma office zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których można oczekiwać, takie jak wirtualna recepcjonistka, wybieranie rozszerzeń, wstrzymywanie muzyki, inteligentne aplikacje na telefony komórkowe, dzienniki połączeń i inne. Najlepsza ze wszystkich konfiguracja jest bardzo łatwa i możesz to zrobić w ciągu kilku minut.

Za pomocą Panelu sterowania można łatwo zarządzać połączeniami, dodawać nowych członków zespołu i nie tylko.

Ich plan cenowy zaczyna się od $ 19.95 miesięcznie na użytkownika bez umów i zawiera bezpłatny numer bezpłatny i ponad 35 funkcji telefonu biznesowego.

Mają również plan Ooma Office Pro, który kosztuje $ 24.95 miesięcznie i zawiera dodatkowe funkcje, takie jak wideokonferencje, transkrypcja poczty głosowej, ulepszone blokowanie połączeń, nagrywanie połączeń, aplikacja komputerowa i wiele innych.

Ocena Ekspertów: Wierzymy, że Ooma jest najlepszą usługą telefoniczną dla tradycyjnych ustawień biurowych z telefonami biurkowymi. Ich nowe funkcje sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla zespołów zdalnych, które chcą rozwijać współpracę.

4. Konik polny

Grasshopper

GrassHopper oferuje wirtualne numery telefoniczne za pośrednictwem protokołu voice over internet protocol (VOIP) i jest świetny dla solopreneurs i małych firm. Wirtualny numer oznacza, że może przekierowywać połączenia na dowolny numer telefonu lub urządzenie mobilne. Jednak w przypadku połączeń wychodzących nadal będziesz potrzebować zwykłej linii telefonicznej.

Oferują intuicyjne aplikacje internetowe i mobilne do zarządzania kontem i usługą telefoniczną. Możesz używać wielu rozszerzeń dla swojego numeru, a także wybierać spośród lokalnych, bezpłatnych i dodatkowych numerów telefonicznych. Oferuje numery lokalne i bezpłatne w USA, Kanadzie i WIELKIEJ BRYTANII.

GrassHopper jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje, takie jak przekierowanie połączeń, routing, oczekiwanie, muzyka do wstrzymania połączeń, poczta głosowa do transkrypcji wiadomości e-mail i wiele innych. Jest to idealne rozwiązanie dla zespołów zdalnych, ponieważ można dodawać rozszerzenia, których można używać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych lub komputerowych.

Ich plany zaczynają się od $29.99 miesięcznie z 1 lokalnym numerem i maksymalnie 3 rozszerzeniami. Możesz zwiększyć liczbę użytkowników i dodać wiele lokalnych numerów telefonów do ich wyższych planów.

Ocena Ekspertów: Wierzymy, że GrassHopper jest najlepszym biznesowym serwisem telefonicznym dla freelancerów i solopreneurs.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com jest kolejną dobrą opcją dla małych służb telefonicznych. Oferują prosty panel administracyjny oparty na sieci i aplikacjach ze standardowymi funkcjami usług telefonicznych, takimi jak przekierowywanie połączeń, routing połączeń, identyfikator rozmówcy, połączenia konferencyjne, połączenia wideokonferencyjne i inne.

Obejmują one kilka krajów Europejskich i Kanadę w lokalnych minutach połączeń, co sprawia, że połączenia do tych krajów są znacznie tańsze. Możesz również zintegrować swoją usługę telefonu biznesowego z oprogramowaniem CRM innych firm, takim jak Salesforce i Zoho.

Mają dwa rodzaje opcji cenowych zapłacić za minutę i nieograniczone. Plany Pay per minute zaczynają się od $12.99 miesięcznie, a plany unlimited zaczynają się od $22.99 miesięcznie.

Ocena Ekspertów: Wierzymy Phone.com to najlepszy tani serwis telefoniczny dla firm dbających o budżet.

6. GoToConnect (dawniej Jive)

GoToConnect (formerly Jive) - Business Phone System

GoToConnect, dawniej znany jako Jive, to kolejna świetna opcja dla usług telefonicznych dla małych firm. Oferują zaawansowany biznesowy system telefoniczny w chmurze w przystępnej cenie.

Ich usługa telefonu VOIP obejmuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak nieograniczone połączenia, nieograniczone rozszerzenia, przekierowanie połączeń, udostępnianie numerów, poczta głosowa na e-mail audio, Automatyczna frekwencja połączeń, aplikacje mobilne, czat, SMS i inne.

Mają również setki integracji CRM i innych integracji marketingowych z popularnymi usługami, takimi jak Salesforce, Zoho, Microsoft Outlook, Google Workspace, Zendesk, Slack i innymi.

GoToConnect oferuje prawdziwie zunifikowaną platformę komunikacji biznesowej, która wykracza poza Biznesowe Usługi telefoniczne. Mają wideokonferencje HD, które ułatwiają współpracę z klientami i członkami zespołu.

Mają ponad 100 + funkcje VoIP w chmurze, w tym kilka godnych uwagi funkcji, takich jak Nieograniczone kolejki połączeń, zaawansowany edytor dialpad, wymiana oddziałów w chmurze, zaawansowane grupy pierścieniowe i zapowiedzi czasu oczekiwania dla centrów telefonicznych, System Przywoławczy, eFax i wiele innych.

Ponieważ GoToConnect jest częścią większej rodziny oprogramowania GoTo, bezproblemowo integruje się z innymi programami do webinarów i spotkań, takimi jak GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining i inne.

Ich ceny zaczynają się od $24 miesięcznie za podstawową usługę telefoniczną. Ich plan premium zawiera zaawansowane funkcje dla większych centrów telefonicznych.

Ocena Ekspertów: Wierzymy, że GoToConnect jest najlepszą usługą telefoniczną dla małych firm z branży edukacyjnej i ochrony zdrowia.

Która usługa telefonu biznesowego jest dla Ciebie najlepsza?

Po dokładnym zbadaniu wszystkich najlepszych dostawców usług telefonicznych dla firm, uważamy, że Nextiva jest najlepszym dostawcą usług telefonicznych dla firm na rynku.

Ich plany są przystępne dla firm każdej wielkości i oferują wiele zaawansowanych funkcji wraz z najwyższej klasy obsługą klienta.

Najlepsze jest to, że podczas gdy Nextiva business phone line działa na telefonie komórkowym, tabletach i komputerze, często prowadzą bezpłatne promocje dla zaawansowanych systemów telefonów biznesowych, takich jak Poly Vvx150 lub Nextiva X-885, który jest używany przez wielu profesjonalistów do obsługi wielu linii i nie tylko.

Business Phone Systems

Ze wszystkich powyższych powodów zdecydowaliśmy się na wykorzystanie Nextiva dla własnego biznesu i oceniliśmy go jako najlepszy system telefoniczny nr 1 na rynku.

W naszych badaniach RingCentral był bardzo blisko drugiego miejsca. Ich system telefoniczny voip oferuje wiele takich samych funkcji jak Nextiva, a na koniec dla nas sprowadza się do ceny i obsługi klienta.

Naprawdę nie możesz się pomylić z jednym z tych dwóch najlepszych dostawców VoIP.

Przyjrzeliśmy się również wielu innym firmowym dostawcom usług telefonicznych, których nie wymieniono w tym artykule, takim jak Vonage, 8×8, AT&T, Verizon, Skype i inni. Zdecydowaliśmy, że nie będzie najlepiej wymienić je wszystkie w tym artykule, ponieważ nie chcemy powodować paraliżu wyboru.

Zamiast tego naszym celem jest zawsze ułatwienie Ci wyboru najlepszego dostawcy dla Twoich potrzeb.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą usługę telefoniczną dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia bezpłatnego biznesowego adresu e-mail i Najlepszych Usług e-mail marketingu dla małych firm.

Najczęściej Zadawane Pytania Dotyczące Systemu Telefonicznego

Pomogliśmy tysiącom właścicieli firm znaleźć najlepszy system telefoniczny dla ich potrzeb, odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biznesowych systemów telefonicznych VoIP i dostawców usług.

Czym jest VoIP i jak działa?

VoIP (Voice Over Internet Protocol) to technologia telefoniczna, która pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych za pomocą internetu wi-fi zamiast tradycyjnych linii telefonicznych.

Napisaliśmy szczegółowy przewodnik na temat tego, co to jest VoIP i jak to działa.

Oto szybka wizualna infografika VoIP:

How VoIP works Behind the Scenes

Czy usługa biznesowego telefonu VoIP jest tańsza od telefonu stacjonarnego?

Tak, systemy telefonii biznesowej VoIP są tańsze niż stacjonarne, ponieważ wykorzystują istniejące połączenie internetowe, a nie wymagają oddzielnego systemu lub sprzętu. Biznesowa usługa telefonii VoIP zmniejsza również wewnętrzne obciążenia informatyczne i wspiera je, upraszczając ogólny przepływ pracy.

Typowi dostawcy telefonów stacjonarnych pobierają dodatkowe opłaty za zaawansowane funkcje połączeń, takie jak kolejkowanie połączeń, transfer połączeń / automatyczne przekierowywanie połączeń, wstrzymywanie muzyki, wybieranie rozszerzeń, most konferencyjny itp.

Dzięki biznesowemu VoIP wszystkie zaawansowane funkcje są wliczone w płaską miesięczną opłatę, a możesz nawet zaoszczędzić do 90% na kosztach połączeń wewnętrznych u najlepszych dostawców, takich jak Nextiva.

Czy Mogę przejść z telefonu stacjonarnego na służbową usługę VoIP?

Tak, możesz łatwo przekształcić swój stacjonarny system telefoniczny na biznesowe rozwiązanie VoIP online. Wszystkie najlepsze firmy zajmujące się systemem telefonicznym, takie jak Nextiva i RingCentral, ułatwiają zachowanie tego samego numeru telefonu biznesowego podczas przełączania się z telefonu stacjonarnego na VoIP.

Czy Mogę używać telefonu bezprzewodowego z biznesowym VoIP?

Tak, możesz korzystać z istniejących telefonów bezprzewodowych, softphonów i telefonów biurkowych z większością biznesowych dostawców VoIP. Wszyscy najlepsi dostawcy, o których wspomnieliśmy na naszej liście, mają również aplikację na telefon komórkowy, którą można również zainstalować na osobistych telefonach komórkowych.

Jeśli obecnie używasz telefonów analogowych lub masz konfigurację centrali PBX, możesz użyć adaptera VoIP, aby zachować ten sam system telefoniczny.

Jakie są wady biznesowych systemów telefonicznych VoIP?

VoIP business phone services wykonywanie połączeń telefonicznych przez internet. Największą wadą jest to, że jeśli nie masz niezawodnego połączenia z Internetem, jakość połączenia klienta nie będzie tak dobra.

Również jeśli Twoja firma doświadcza przerwy w zasilaniu, prawdopodobnie oznacza to, że twój router internetowy również straci zasilanie. Może to prowadzić do spadku liczby połączeń. Zawsze zalecamy korzystanie z kopii zapasowej baterii z routerem internetowym, aby uniknąć problemów z jakością połączeń.

Wady te można łatwo złagodzić, a zalety biznesowych systemów telefonicznych VoIP po prostu przewyższają wszelkie wady.

Dostajesz wszystkie zaawansowane funkcje połączeń, takie jak routing połączeń, wstrzymana muzyka, połączenia konferencyjne, automatyczny asystent, interaktywna odpowiedź głosowa (IVR), kolejkowanie połączeń, wybieranie rozszerzeń, przekazywanie poczty głosowej i duża elastyczność bez wysokich kosztów telefonów stacjonarnych.

Jaki jest najlepszy system telefoniczny w Twojej opinii?

Nasze top 3 wyborów dla najlepszych usług telefonicznych biznesowych są:

  1. Nextiva
  2. RingCentral
  3. Ooma

Nie, to ostatnie pytanie nie jest żartem. Poważnie otrzymujemy to pytanie nawet po skierowaniu ludzi do tego przewodnika.

Dlatego zrobiliśmy nawet wideo porównanie najlepszych usług telefonicznych dla firm:

Subskrybuj WPBeginner

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci wybrać najlepszą usługę telefoniczną dla twojej małej firmy. Możesz również zobaczyć nasze porównanie najlepszego oprogramowania chatbota i najlepszych platform do tworzenia stron internetowych, aby rozwinąć swój biznes.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…