Porównywanie najlepszych dzienników aktywności WordPress i wtyczek monitorujących

Szukasz dziennika aktywności i wtyczki śledzenia dla swojej witryny WordPress?

Jeśli wielu użytkowników loguje się do twojej witryny, prowadzenie dziennika aktywności pomaga monitorować całą aktywność użytkowników w witrynie.

W tym artykule pokażemy Ci najlepszy dziennik aktywności WordPress i wtyczki śledzenia, których możesz użyć.

Comparing the best WordPress activity log and monitoring plugins

Dlaczego warto korzystać z dziennika aktywności WordPress i wtyczki śledzenia?

Prowadzenie dziennika aktywności w WordPress pomaga śledzić i monitorować działania użytkowników w Twojej witrynie.

Na przykład w witrynie członkowskiej WordPress będziesz mógł śledzić logowanie użytkownika, pobieranie plików i inne działania.

Sklepy internetowe i witryny ccommerce korzystające z WooCommerce będą mogły śledzić aktywność klientów i śledzić pobrane pliki, loginy, wysłane e-maile i inne.

Te wtyczki mogą również pomóc w identyfikacji podejrzanych działań, takich jak fałszywe konta użytkowników, spam, a nawet ataki DDoS.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych dzienników aktywności WordPress i wtyczek śledzących.

1. Sucuri

Sucuri

Sucuri to najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress na rynku. Jest wyposażony w kompleksowy dziennik aktywności WordPress i monitorowanie z natychmiastowymi alertami e-mail, aby powiadomić Cię o ważnych zmianach w miarę ich występowania.

Sucuri monitoruje Twoje pliki WordPress, wtyczki i motywy pod kątem wszelkich zmian. Dzięki temu otrzymasz powiadomienie, jeśli do twojej witryny zostanie dodany złośliwy skrypt. Śledzi również wtyczki zainstalowane, aktywowane lub dezaktywowane w Twojej witrynie.

Wtyczka przechowuje dziennik aktywności wszystkich sesji użytkownika, aktywności logowania / wylogowania oraz zmian wprowadzonych do postów i stron WordPress. Możesz także wyeksportować dzienniki i wyświetlić je na komputerze w celu dogłębnej analizy.

2. Dziennik audytu bezpieczeństwa WP

WP Security Audit Log

WP Security Audit Log to kompleksowy dziennik aktywności WordPress i wtyczka monitorująca. Pozwala monitorować sesje użytkowników i śledzić, kto zalogował się i wyszedł z witryny.

Zawiera szczegółowy widok zdarzeń pokazujący każdą aktywność użytkownika z jego adresem IP. Możesz także przeglądać wprowadzane przez nie zmiany, takie jak tworzenie postów, stron, komentarzy, przesyłanie multimediów, zmiany motywów, wtyczek i innych.

Możesz zakończyć sesję użytkownika z Pulpitu Nawigacyjnego w dowolnym momencie, co spowoduje wylogowanie go z witryny. Wtyczka obsługuje również sieci wielostanowiskowe WordPress i pomaga administratorom sieci monitorować działania we wszystkich witrynach.

Ta wtyczka pozwala również tworzyć wszelkiego rodzaju raporty dla różnych działań, śledzić je i pobierać je na żądanie w razie potrzeby. Jest to przydatne, jeśli szukasz wtyczki dziennika aktywności dla zgodności z przepisami w swoim regionie.

3. Prosta Historia

Simple History

Simple History to prostsza, ale doskonała wtyczka do monitorowania aktywności WordPress. Jest łatwy w użyciu i pokazuje pełny status aktywności witryny wewnątrz WordPress admin lub dowolnej strony, którą chcesz.

Śledzi wszystkie aktywności użytkowników w Twojej witrynie. Obejmuje to edytowanie postów i stron, przesyłanie obrazów, komentarze, widżety, profile użytkowników, sesje logowania, zmiany motywów i wiele innych.

Działa również bezproblemowo z wieloma popularnymi wtyczkami WordPress, takimi jak Beaver Builder, przekierowanie, ograniczenie prób logowania i wiele innych.

Wszystkie zdarzenia dziennika są przechowywane przez 60 dni, po czym są odrzucane. Możesz kliknąć dowolne wydarzenie, aby wyświetlić pełne szczegóły, w tym identyfikator użytkownika, wprowadzone zmiany, godzinę i datę, adres IP i inne.

4. ActivityLog

ActivityLog

ActivityLog to kolejna przydatna wtyczka do monitorowania i rejestrowania aktywności WordPress. Jest łatwy w użyciu i umożliwia wyświetlanie całej aktywności witryny wewnątrz Pulpitu nawigacyjnego WordPress.

Wtyczka przechowuje dziennik wszystkich sesji użytkownika, wszelkich zmian wprowadzonych do postów, stron, komentarzy, motywów, wtyczek lub widżetów, wtyczek i zmian motywów.

Możesz ustawić wtyczkę, aby wysyłała Ci e-maile z powiadomieniami o określonych zdarzeniach. Wtyczka umożliwia również łatwe eksportowanie dzienników aktywności jako pliku CSV do komputera.

5. Dziennik Aktywności Użytkownika

User Activity Log

Dziennik aktywności użytkownika to kolejna prosta opcja skonfigurowania dziennika aktywności i systemu monitorowania WordPress. Wtyczka śledzi wszystkie działania użytkownika, w tym wszelkie zmiany wprowadzone w treści, mediach lub Ustawieniach WordPress.

Możesz także skonfigurować powiadomienia dla określonych użytkowników i otrzymywać powiadomienia e-mail po zalogowaniu się tych użytkowników. Istnieje wbudowana funkcja eksportu, która pozwala eksportować dziennik aktywności do komputera.

Oferuje również dodatkowe wsparcie dla kilku popularnych wtyczek, takich jak WooCommerce, Yoast SEO, łatwe pobieranie cyfrowe, zaawansowane Pola niestandardowe i inne.

6. Monitor Dziennika Błędów

Error Log Monitor

WordPress jest napisany w języku programowania PHP, który pochodzi z własną funkcją raportowania błędów.

Domyślnie WordPress nie wyświetla kilku mniej ważnych wiadomości dla powiadomień i ostrzeżeń. Jednak te wiadomości mogą być naprawdę pomocne w rozwiązywaniu problemów z WordPress.

Monitor dziennika błędów pomaga śledzić te błędy i wyświetla je w panelu administracyjnym WordPress. Pomaga to łatwo szukać problematycznych wtyczek i szybko rozwiązać te problemy.

7. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP Pro

Jeśli wielu użytkowników uzyskuje dostęp do witryny po zalogowaniu, oznacza to, że witryna często wysyła powiadomienia e-mail. Obejmuje to żądania resetowania hasła, zmiany e-maili, wiadomości e-mail ze strony internetowej członkostwa, zamówienia, rachunki itp.

WP Mail SMTP Pro zapewnia, że wszystkie te e-maile docierają do skrzynki odbiorczej użytkowników za pomocą odpowiedniej usługi SMTP do wysyłania wiadomości e-mail WordPress. Prowadzi również dziennik e-mail wszystkich wiadomości e-mail wysłanych przez witrynę WordPress.

Patrząc na ten dziennik, możesz znaleźć wiele przydatnych informacji, które w przeciwnym razie przegapiłbyś, ponieważ wiele wtyczek do monitorowania dzienników aktywności nie zapisuje dzienników e-mail.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz artykuł o tym, jak skonfigurować dzienniki e-mail dla WordPress i WooCommerce

Która jest najlepsza WordPress Activity Log and tracking Plugin?

Jeśli rozważasz ogólne rozwiązanie do monitorowania aktywności, Sucuri jest najlepszą opcją. Nie tylko prowadzi dziennik aktywności, ale także zapewnia pełne bezpieczeństwo WordPress dla swojej witryny.

Jest to monitor aktywności, skaner luk w zabezpieczeniach, usuwanie złośliwego oprogramowania i najlepsza zapora WordPress przeciwko wszelkim zagrożeniom.

Jeśli masz już wtyczkę bezpieczeństwa,ale potrzebujesz bardziej szczegółowego rozwiązania dziennika aktywności, najlepszym rozwiązaniem jest dziennik audytu bezpieczeństwa WP.

Chcesz również prowadzić dziennik wszystkich wiadomości e-mail wysyłanych przez Twoją witrynę, a do tego potrzebujesz WP Mail SMTP Pro.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy dziennik aktywności WordPress i wtyczkę śledzenia dla Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem bezpieczeństwa WordPress, aby chronić swoją witrynę przed powszechnymi zagrożeniami internetowymi.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…