Znalezienie najlepszych wtyczek paska powiadomień WordPress

Chcesz dodać pasek powiadomień na swojej stronie? Pływający pasek lub “hello bar” może być skutecznym i nieinwazyjnym sposobem ostrzegania użytkowników o sprzedaży lub kuponie.

Jednak może również stać się denerwujące, jeśli nie jest poprawnie skonfigurowany. Na przykład pasek powiadomień, który zajmuje połowę ekranu na urządzeniach mobilnych, nie jest dobrym doświadczeniem dla użytkownika.

W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepsze wtyczki paska powiadomień WordPress, aby zwiększyć ruch, zdobyć więcej subskrybentów i zwiększyć sprzedaż.

Finding the best WordPress notification bar plugins

Czego szukać w wtyczce paska powiadomień WordPress?

Na rynku dostępnych jest wiele wtyczek paska powiadomień WordPress, ale nie wszystkie z nich mają odpowiednie funkcje, których możesz potrzebować, aby uzyskać maksymalne wyniki.

Na przykład niektóre wtyczki paska powiadomień są zbyt proste i nie zawierają odpowiednich ustawień umożliwiających użytkownikom ukrycie powiadomienia. Inne mogą nie mieć możliwości dodawania elementów dynamicznych, takich jak przyciski wezwania do działania lub liczniki czasu, aby zwiększyć pilność.

Zasadniczo musisz wybrać wtyczkę pływającego paska, która odpowiada Twojemu celowi: zwiększ ruch, Pokaż alert ogłoszeniowy, Powiększ listę e-mail, zwiększ konwersję sprzedaży itp.

Oto niektóre z najważniejszych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze wtyczki paska powiadomień:

  • Ustawienia targetowania i plików Cookie – Wtyczka powiadomień powinna mieć opcję kierowania, która pozwala dostosować wiadomość dla różnych sekcji, a także pamiętać, co użytkownik widział w przeszłości, aby poprawić wrażenia użytkownika.
  • Elementy Dynamiczne – Dobra wtyczka powiadomień alertów pozwala dodawać dynamiczne elementy, takie jak liczniki, wiele przycisków wezwania do działania, efekty animacji itp.
  • Integracja Z Newsletterem – Jeśli twoim celem jest rozwój biuletynu e-mail, musisz upewnić się, że wtyczka sticky bar integruje się z popularnymi usługami e-mail marketingu.
  • Opcje wsparcia – Na koniec musisz upewnić się, że dostępne są opcje wsparcia. Dobre wsparcie może zaoszczędzić dużo pieniędzy na dłuższą metę.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na nasze porównanie najlepszych wtyczek paska powiadomień WordPress.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze oprogramowanie do optymalizacji konwersacji, które zawiera kilka narzędzi marketingowych, które pomogą Ci przekształcić odwiedzających witrynę w subskrybentów i klientów.

Zawiera również funkcję paska powiadomień z dziesiątkami pięknych szablonów. Ich Kreator przeciągnij i upuść pozwala dostosować projekt, a nawet stworzyć całkowicie niestandardowe szablony, aby pasowały do Twojej marki. Możesz również uwzględnić rzeczy takie jak minutnik.

A selection of the floating bar template options in OptinMonster

OptinMonster świetnie nadaje się do pasków powiadomień, które zachęcają do działania. Posiada zaawansowane funkcje kierowania, które pozwalają spersonalizować wiadomość w oparciu o cele i zachowania użytkowników w przeszłości.

An example of a donation bar in OptinMonster

Możesz również użyć pasków powiadomień OptinMonster, aby wyświetlić alert lub wiadomość. Jeśli na przykład musiałeś nagle zmienić godziny pracy, możesz o tym powiadomić odwiedzających witrynę.

An example of an announcement bar in OptinMonster

Inne zastosowania obejmują: tworzenie bezpłatnego powiadomienia o pasku wysyłki dla WooCommerce, dodawanie formularza rezygnacji z newslettera, tworzenie paska alertów rabatowych, przekierowywanie ruchu na stronę docelową i wiele innych.

Poniżej kilka przykładowych zrzutów ekranu z galerii pływających barów:

OptinMonster Floating Bar Screenshots

Oprócz pasków powiadomień możesz używać OptinMonster do tworzenia różnego rodzaju wyskakujących okienek i alertów, w tym spin, aby wygrać gamified opt-in forms, wyskakujące okienka exit-intent, pełnoekranowe maty powitalne i wiele innych:

Different campaign types in OptinMonster

Nie wspominając o tym, że nie ma innego rozwiązania, które oferuje więcej funkcji personalizacji i kierowania niż OptinMonster. Zapoznaj się z niektórymi zasadami kierowania:

OptinMonster personalization and targeting rules

2. Pasek powiadomień SeedProd Pro

SeedProd

SeedProd jest najbardziej znany ze swojej wtyczki “Coming Soon”. Mają jednak również wtyczkę pływającego paska o nazwie Notification Bar Pro.

Możesz kupić pasek powiadomień Pro w ramach pakietu SeedProd.

Z paskiem powiadomień Pro SeedProd możesz zaprojektować pasek powiadomień w dowolny sposób. Wyświetla podgląd na żywo paska powiadomień podczas projektowania. To sprawia, że łatwo dostosować go do wyglądać tak, jak chcesz.

A notification bar created by SeedProd, including button and timer

Nie musisz pokazywać paska powiadomień na każdej stronie witryny. Zamiast tego możesz wybrać wyświetlanie go tylko na stronie głównej. Możesz także zezwolić lub wykluczyć określone strony.

Bardzo szybko można zbudować i dostosować pasek powiadomień za pomocą SeedProd. Jeśli chcesz pójść dalej niż szeroki zakres wbudowanych opcji, możesz również dodać niestandardowy CSS do stylizacji pływającego paska.

Dostępna jest również ograniczona darmowa wersja o nazwie pasek powiadomień WordPress. Nie oferuje To wszystkich funkcji pełnej wersji, ale możesz wypróbować ją, jeśli dopiero zaczynasz.

3. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse różni się nieco od wtyczek, na które patrzyliśmy do tej pory. Oferuje powiadomienia w czasie rzeczywistym dowód społeczny, pozwalając użytkownikom wiedzieć, co się dzieje right now na twojej stronie.

Może to być świetny sposób na wykorzystanie efektu FOMO podczas budowania zaufania wokół marki.

Gdy ktoś odwiedza Twoją witrynę, TrustPulse wyświetli mały pasek powiadomień, który informuje go, kto kupuje twój produkt w tej chwili lub kto kupił go ostatnio. Jest to potężna forma dowodu społecznego, który udowodniono, że zwiększa konwersje.

A TrustPulse notification showing on the SeedProd website

Działa ze wszystkimi najlepszymi platformami eCommerce, w tym WooCommerce. Możesz także skonfigurować TrustPulse do śledzenia innych rodzajów interakcji. Na przykład możesz go użyć do wyświetlenia powiadomienia, gdy ktoś dołączy do twojej listy e-mail.

TrustPulse jest niezwykle łatwy w użyciu po wyjęciu z pudełka. Istnieje jednak wiele funkcji, które możesz dostosować, jeśli chcesz. Możesz łatwo zmienić wiadomość, kolory i obrazy używane w powiadomieniach, na przykład.

Zapewnia również wiele przydatnych analiz, pokazując, które strony zapewniają najwyższy współczynnik konwersji.

Istnieje nawet darmowa wersja, która pozwala wyświetlać powiadomienia do 500 sesji (wizyty użytkowników).

4. WP Notification Bar Pro

WP Notification Bar Pro

WP Notification Bar Pro oferuje wiele różnych typów powiadomień. Możesz go użyć do zbudowania listy e-mailowej, rozwijania obserwowania mediów społecznościowych, reklamowania sprzedaży i innych.

Jest to świetna opcja, jeśli chcesz pokazać coś nieco niezwykłego na pasku powiadomień. Na przykład możesz użyć WP Notification Bar Pro, aby wyświetlić najnowsze posty, a nawet posty związane z tym, na którym znajduje się użytkownik.

Możesz nawet wyświetlić formularz wyszukiwania lub przyciski mediów społecznościowych na pasku powiadomień.

WP Notification Bar Pro pozwala tworzyć wiele pasków powiadomień. Możesz ustawić ich priorytet tak, aby najważniejszy zawsze wyświetlał się na danej stronie.

Możesz również podzielić swoje paski, aby zobaczyć, który działa najlepiej. Możesz również śledzić swoje widoki i kliknięcia.

5. Hello Bar

Hello Bar

Hello Bar to dobrze znana i popularna wtyczka paska powiadomień dla WordPressa. Jest łatwy i prosty w użyciu. Jeśli jesteś kompletnym początkującym, może to być dobra opcja.

Podobnie jak w przypadku OptinMonster, możesz użyć Hello Bar, aby dodać użytkowników do swoich list e-mailowych, ponieważ integruje się z popularnymi usługami e-mail marketingu.

Oprócz pasków powiadomień, Hello Bar umożliwia tworzenie innych typów wyskakujących okienek, takich jak suwaki, a nawet wyskakujące okienka, które przejmują cały ekran.

Dostępna jest ograniczona darmowa wersja Hello Bar. Aby z niego korzystać, musisz utworzyć konto w Hello Bar.

Darmowa wersja nie daje Ci tyle kontroli nad paskami powiadomień, co pełna wersja. Nadal jednak będziesz mógł wprowadzić kilka podstawowych zmian w projekcie, używając go.

Uwaga: Nie będziesz w stanie usunąć marki Hello Bar, chyba że zapłacisz za plan premium, w którym To momencie OptinMonster jest znacznie lepszą opcją w tej cenie.

6. Łatwy Pasek Powiadomień

Easy Notification Bar

Łatwy pasek powiadomień to prosta, bezpłatna opcja. Możesz po prostu zainstalować go na swojej stronie i zacząć od razu.

Nie ma wszystkich opcji, które otrzymasz od innych wtyczek, ale nadal możesz robić podstawowe rzeczy, takie jak wpisywanie tekstu, wybór rozmiaru czcionki, dodanie łącza i dostosowanie kolorów.

W przeciwieństwie do wielu innych wtyczek tutaj, łatwy pasek powiadomień tylko oferuje pływający bar. Nie pozwala na tworzenie innych typów wyskakujących okienek.

Jeśli chcesz tylko umieścić alert na swojej stronie internetowej, może to być świetna opcja. Na przykład, jeśli prowadzisz restaurację i chcesz ostrzec klientów o tymczasowym zamknięciu lub zmianie godzin pracy, Ta wtyczka może być wszystkim, czego potrzebujesz.

Jest całkowicie darmowy i nie ma wersji premium. Jeśli masz napięty budżet po innych kosztach budowy witryny WordPress, może to być dobra wtyczka na początek.

7. Pasek Powiadomień WPFront

WPFront Notification Bar

Pasek powiadomień WPFront to kolejna prosta wtyczka, która pozwala tworzyć paski powiadomień w WordPress. Pasek można umieścić u góry lub u dołu strony.

Możesz ustawić automatyczne zamykanie paska i / lub przycisk zamykania dla odwiedzających. Można również skonfigurować, kiedy Pasek się pojawi, na przykład można ustawić datę rozpoczęcia i zakończenia dla niego.

Pasek powiadomień WPFront jest całkowicie darmowy i regularnie aktualizowany. Podobnie jak w przypadku Easy Notification Bar, nie ma wersji premium. Jedną z kluczowych wad tej wtyczki jest to, że można utworzyć tylko jeden pasek powiadomień naraz.

8. Pasek Powiadomień Divi

Divi By Elegant Themes jest jednym z najpopularniejszych kreatorów stron typu przeciągnij i upuść dla WordPress.

Oprócz możliwości tworzenia niestandardowych stron docelowych, Divi pozwala również łatwo tworzyć i dodawać powiadomienia na swoich stronach za pomocą łatwego interfejsu przeciągnij i upuść.

Chociaż nie ma zaawansowanych funkcji personalizacji i kierowania, takich jak OptinMonster, nadal jest odpowiednim rozwiązaniem dla podstawowych potrzeb.

Wybór eksperta: która jest najlepsza Wtyczka paska powiadomień dla WordPress?

Naszym zdaniem OptinMonster jest najlepszą wtyczką paska powiadomień WordPress ze względu na duży wybór szablonów, łatwy w użyciu mechanizm dostosowania projektu, zaawansowane funkcje personalizacji / kierowania i setki integracji z popularnymi usługami e-mail marketingu i CRMs. Nie wspominając o tym, że oferuje również całą gamę innych narzędzi marketingowych, takich jak wyskakujące okienka, slide-iny, pełnoekranowe maty powitalne, gamified spin a wheel opt-in forms i wiele innych.

Jeśli chcesz wyświetlać powiadomienia o dowodach społecznościowych, TrustPulse jest idealnym rozwiązaniem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych wtyczkach paska powiadomień WordPress. Możesz również zapoznać się z naszą listą ekspertów najlepszych usług telefonicznych dla firm i musi mieć wtyczki WordPress dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…