W tę sobotę Automattic oficjalnie wznowił Code Poet i rozszerzył go poza stronę notowań. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, wcześniej kod poeta był tylko katalog specjalistów WordPress przyniósł wam przez Automattic, firma za WordPress.com. Dzięki tej przebudowie jest to teraz zasób dla każdego, kto buduje “rzeczy” z WordPress (niekoniecznie programistów).

Zespół podsumowuje to w czterech słowach. Ucz się, ucz, inspiruj i motywuj. Jest to dokładnie rodzaj energii, której potrzebujemy w społeczności. Na razie możesz zobaczyć listę polecanych książek (obecnie tylko 2 są wymienione). Istnieje sekcja wywiadów, w której zespół planuje przeprowadzić wywiad z profesjonalistami WordPress (obecnie dostępne są 2). Istnieje również zbiór przydatnych zasobów.

Co to oznacza dla oficjalnego katalogu? Biorąc pod uwagę, że prawie nie istnieje, ponieważ jest wciśnięty do samego dołu, uważamy, że istnieją plany jego odbudowy. Powiedziano nam, że chociaż w tej chwili nie włączają nowych firm, wszyscy są otwarci na zgłaszanie swoich firm. Po ponownym otwarciu katalogu zostanie on dołączony. Możemy jedynie przypuszczać, że zespół pracuje nad stworzeniem katalogu jako części strony internetowej. Miejmy nadzieję, że nie pozbędą się go całkowicie.

Jesteśmy zainteresowani tym, jak rozwija się ten projekt.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…