Podobnie jak w przypadku WordPress 3.1, jesteśmy tutaj ponownie, aby informować Cię o tym, co może nadejść w WordPress 3.2. Po opóźnionym wydaniu WordPress 3.1 celem w przyszłości jest szybsze cykle wydań. Mark Jaquith przejął dowodzenie, aby upewnić się, że wszyscy pozostają skupieni, aby wykonać zadanie tak szybko, jak to możliwe. Więc pozwala sprawdzić, co jest ekscytujące w WordPress 3.2.

Uwaga: zrzuty ekranu poniżej są bardzo nowe, a nawet nie wersja alpha jeszcze. Są szanse, że zostaną one zmienione, ulepszone, ulepszone itp.

Nowy Układ Admina

W przeszłości interfejs użytkownika WordPress ewoluował (sprawdź nasz artykuł, który pokazuje ewolucję interfejsu użytkownika WordPress od 2003 – 2009). W tym wydaniu widzimy w końcu kolejne poważne odświeżenie projektu. Celem tego jest uczynienie wszystkiego o wiele prostszym i czystszym. Więc sprawdź niektóre z poniższych zdjęć:

Uwaga: możesz kliknąć na obrazek, aby go powiększyć ;)

Widok Pulpitu Nawigacyjnego

WordPress 3.2 Dashboard

Widok Tematów

WordPress 3.2 Themes

Widok Menu

WordPress 3.2 Menus

Widok Widżetów

WordPress 3.2 Widgets

Widok Wtyczek

WordPress 3.2 Plugins

Widok Nowego Postu

WordPress 3.2 New Post

Pisanie Bez Rozpraszania Uwagi

To było częścią planu już od dłuższego czasu. W WordPress 3.1 interfejs pisania został nieco oczyszczony przez ukrywanie niestandardowych pól i takich domyślnie. W WordPress 3.2 nadchodzi nowy panel zapisu bez rozpraszania uwagi, który pozwala na Pełny ekran interfejsu pisania, dzięki czemu możesz skupić się tylko na treści, a nie na innych ciekawostkach na ekranie. Celem jest uczynienie pisania bardziej lekkim i uspokajającym.

WordPress 3.2 Dashboard

Twenty Eleven Theme

Czy pamiętasz, że w WordPress 3.0 wprowadzono nowy motyw znany jako Twenty Ten? Dobrze w WordPress 3.2, planuje wydać nowy motyw o nazwie Twenty Eleven. Celem jest, aby nowe i świeże projekty domyślne dla WordPress częściej niż powtarzanie sytuacji motyw Kubrick cały czas. Dla tych, którzy nie wiedzą, Kubrick był domyślnym tematem przez bardzo długi czas. Ten motyw ma dwa schematy kolorów:

WordPress 3.2 Twenty Eleven Theme

WordPress 3.2 Twenty Eleven Theme Darker Version

Ten nowy motyw Twenty Elven zawiera również Stronę opcji motywu, która pozwala wybrać schematy kolorów i układ. (Hmm, brzmi jak płatny temat, ale za darmo, WOOT!!)- Mad rekwizyty do zespołu WordPress UI.

WordPress 3.2 Twenty Eleven Theme Options Panel

Istnieją również nowe szablony, które są dodawane do stron. Domyślnie Szablony Stron są bez paska bocznego. Istnieje wersja paska bocznego, a także bardzo ciekawa opcja prezentacji, która ma wbudowany suwak. To było trochę buggy na lokalnym hoście, więc nie publikujemy zrzuty ekranu z nim jeszcze.

Jedna z najbardziej poszukiwanych funkcji jest dodawana w obszarze nagłówków motywu Twenty Eleven, który pozwala wyświetlać losowe obrazy na każdej stronie. Wielu użytkowników chciało wcześniej zobaczyć tę funkcję. Wygląda to na bardzo fajną funkcję.

Ulepszenia Aktualizacji

Chociaż system aktualizacji w tej chwili nie jest zły, z pewnością można go poprawić. W WordPress 3.2 i dalej, gdy aktualizacja jest dostępna, tylko zmienione pliki zostaną zaktualizowane, zmniejszając tym samym czas powolnego uaktualniania dla niektórych użytkowników.

Poprawa Prędkości

WordPress nadal obsługuje niektóre starsze technologie w rdzeniu, które zostaną porzucone w tej wersji, aby ładować się szybciej! Nacin patrzy na PHP leniwe Ładowanie. Łatka jest w pracy, aby menu administratora ładować szybciej, jak również co ulepszenia FTP, które aktualizuje się o wiele szybciej.

Nowe wymagania PHP i MySQL

WordPress 3.2 będzie wymagał PHP 5.2.4 + i MySQL 5. Więc jeśli chcesz uaktualnić do tej wersji, upewnij się, że Twój host już jej używa. Wysokiej jakości hosty WordPress wykorzystują już najnowszą technologię. Polecamy HostGator. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój host jest kompatybilny z WordPress 3.2, Pobierz wtyczkę o nazwie WordPress Requirements Check. Ta wtyczka poinformuje cię, czy twój host jest na najnowszej technologii. Jeśli tak nie jest, sugerujemy poproszenie ich o aktualizację lub zmianę hostów.

Możesz rozpocząć testowanie siebie, pobierając nocne Kompilacje. To zabawne i ekscytujące, aby zobaczyć nowe funkcje. Zgodnie z planem, WordPress 3.2 ma zostać wydany około czerwca 30, 2011.

Demo na żywo dla WordPress 3.2

Na popularne żądanie, tworzymy tę stronę demo na żywo, aby uzyskać wygląd WordPress 3.2 panel administracyjny i motyw twenty eleven. Live WordPress 3.2 Demo

Daj nam znać, co o tym myślisz.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…