W listopadzie StudioPress ogłosiło, że będzie robić swoją ostatnią sprzedaż w historii. W tym artykule zaleciliśmy wszystkim, aby otrzymali pakiet Pro-PLUS, ponieważ przewidzieliśmy, że firma wkrótce podniesie ceny. Dzisiaj ta przepowiednia się spełniła. StudioPress jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych komercyjnych dostawców motywów WordPress w branży. Zbudowaliśmy zarówno nasze kupony, jak i stronę galerii w oparciu o ich ramy Genesis. Wkrótce nowa strona WPBeginner zaprezentuje również oparte na Genesis Framework. Wszystkie nasze nowe strony klienckie są teraz uruchomione w ramach StudioPress. Oczywiste jest więc, że muszą być bardzo wysokiej jakości, jeśli je rekomendujemy i stosujemy.

I to nie tylko my! Eksperci branżowi, tacy jak Darren Rowse, Chris Brogan, Brian Clark i Matt Mullenweg (założyciel WordPress), popierają Genesis Framework od StudioPress.

Więc o co do cholery chodzi z motywami 37 + w jednej szalenie niskiej cenie? StudioPress posiada pakiet znany jako Pro-Plus, który daje każdemu dostęp do:

  • 37 + motywy StudioPress, które są dostępne, i setki, które zostaną wydane w przyszłości bez dodatkowych opłat.
  • Nieograniczone aktualizacje i wsparcie dla wszystkich bieżących i przyszłych tematów.
  • Pliki PSD dla wszystkich dostosowań obrazu
  • Najbardziej przyjazny dla SEO, zoptymalizowany pod kątem wydajności i bezpieczny Framework motywów WordPress: Genesis

Ten pakiet kosztuje obecnie $249.95 (co jest kradzieżą), a od wtajemniczonych powiedziano nam, że ta cena będzie rosła Maj 11th, 2011. (Więc masz mniej niż tydzień, aby uzyskać tę obniżoną cenę).

Jaka będzie ta nowa cena? W tej chwili nie wiemy. Może to być $ 399 lub mogą nawet przejść do pakietu subskrypcji, podobnie jak inni dostawcy motywów, którzy pobierają miesięczne opłaty za tego rodzaju usługę.

To byłby naprawdę mądry ruch dla wszystkich, aby dostać się do systemu, więc nie przegap tej niesamowitej okazji.

Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, czy blogerem, zdecydowanie zalecamy uzyskanie pakietu Pro-Plus. Ich motywy dziecięce naprawdę pchają WordPressa do granic możliwości. Sprawdź kilka naprawdę schludnych dostępnych. AgentPress (najlepszy motyw Nieruchomości), motyw dziecięcy Kościoła, motyw dziecięcy zasięgu, motyw dziecięcy magazynu, motyw dziecięcy agencji i wiele innych.

Nie czekaj i zdobądź tę niesamowitą ofertę teraz, ponieważ zniknie w mniej niż tydzień.

Pobierz pakiet PRO-Plus StudioPress już teraz

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…