Aktualizacja: nasza opinia została wysłuchana. Repozytorium wtyczek ma teraz stronę 404 :)

Czy kiedykolwiek znalazłeś artykuł na temat wtyczki WordPress, która Twoim zdaniem może być rozwiązaniem? Klikasz na link, aby dowiedzieć się, że wylądowałeś na stronie głównej katalogu wtyczki WordPress. Prawdopodobnie dlatego, że ta konkretna wtyczka została usunięta z repozytorium. Niedawno otrzymaliśmy wiadomość e-mail o artykule na naszej stronie, który wskazywał na martwą stronę wtyczki. Ten użytkownik był bardzo nowy w WordPress i był bardzo sfrustrowany. Nie mógł zrozumieć, dlaczego został skierowany na stronę główną repozytorium, a nie na stronę wtyczki.

Cóż, to prowadzi nas do punktu tego artykułu. Czy potrzebujemy lepszej strony 404 dla repozytorium wtyczek WordPress? Z pewnością tak myślimy. Wierzymy, że poprawi to doświadczenie użytkownika i z pewnością pomoże nowym użytkownikom. Jako ktoś, kto korzysta z WordPressa od dłuższego czasu, nigdy nawet nie zauważyliśmy tego problemu. Za każdym razem, gdy tak się stało, automatycznie wiedzieliśmy, że konkretna wtyczka została usunięta. Ale jak ktoś, kto jest nowy w społeczności, może o tym wiedzieć?

Sugerujemy, że WordPress.org repozytorium wtyczki ma jakąś stronę 404, która wyjaśnia ” ta wtyczka została usunięta, ponieważ nie spełnia naszych kryteriów. Zapraszamy do wyszukiwania alternatywnych wtyczek.”To nie musi być nawet osobna strona. Użytkownicy mogą nadal być wskazani na główną stronę repozytorium wtyczki, o ile ta notatka zostanie dodana w widocznym miejscu.

Co o tym myślisz?

You May Also Like

Jak napisać dobry komentarz na blogu i ominąć filtr antyspamowy w WordPress

W artykule: Video Tutorial1. Dlaczego chcesz komentować?2. Bądź pełen szacunku i uprzejmy3.…

Jak edytować wp-config.plik php w WordPress

W artykule: Co to jest wp-config.plik php?Video TutorialPierwsze KrokiZrozumienie wp-config.plik phpUstawienia MySQL…

Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?

Wczoraj na naszej stronie na Facebooku zadaliśmy pytanie: “gdybyś mógł pozbyć się…

Przewodnik dla początkujących, aby naprawić swoją Zhakowaną witrynę WordPress

W artykule: Kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczniemyKrok 0-poproś profesjonalistę, aby…