Właśnie rozesłaliśmy nasze 650. wydanie Bata do ponad ćwierć miliona czytelników! I nie chcemy, żebyś przegapił kolejny link.

Ponieważ, gdybyś nie wiedział, wcześniej co tydzień wstrzymywaliśmy edycję VIP whipa, tylko za płacenie członkom WPMU DEV.

Ale od dzisiaj … już nie! Zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby wszystkie edycje Bata były całkowicie darmowe!

Tak dla twojej wiadomości… WhiP to nasz ekskluzywny, fachowy kurator, (ahem, puntastyczny!), WordPress wiadomości i informacje do pobrania dostarczane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Bicz pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej 3x w tygodniu z ręcznie wybranymi artykułami.

Jeśli żonglujesz pracą klienta i rozwijasz swój biznes, nie masz czasu na sortowanie wiadomości-śmieci i postów partnerskich, aby znaleźć treści premium.

WhiP pozwala pozostać na bieżąco z technologią, usługami, projektowaniem i trendami rozwojowymi WordPress dzięki najnowszym wiadomościom, samouczkom, recenzjom, opiniom, poradom i sztuczkom.

W związku z dużymi zmianami w rdzeniu WordPress w 2018, potrzebujesz sposobu na wyprzedzenie krzywej.

Od teraz możesz cieszyć się wszystkimi wiadomościami WordPress, które musisz znać, całkowicie za darmo, wiele razy w tygodniu.

Więc na co czekasz… zapisz się tutaj!

Dlaczego? Słyszeliśmy!

Po spędzeniu niezliczonych godzin w WordCamp US rozmawiając z członkami i użytkownikami z całej społeczności WordPress, słyszeliśmy to wielokrotnie. “Bicz tak oszczędzał czas”, “tak bardzo mi go brakuje”, “jestem w połowie deweloperem, którym kiedyś byłem, bo ograniczyłeś Bicz…” (Ok, może nie ten ostatni. Ale rozumiesz o co chodzi.)

Dziś przywrócimy darmowy i nieograniczony WhiP dla wszystkich. Ponieważ WordPress jest demokratyzowany publikowanie i rozwój, aby wzmocnić nas wszystkich…i powinieneś mieć dostęp do wszystkich najlepszych wiadomości.

A ponieważ jesteśmy przekonani, że wszystkie niesamowite nowe rzeczy, które dodajemy do WPMU DEV co tydzień, sprawią, że nasi członkowie będą bardzo zadowoleni:)

Teraz każdy może otrzymać Bat zupełnie za darmo!

Więc kontynuuj, pozwól nam powiedzieć jeszcze raz, jak uzyskać kopię Bata całkowicie za darmo?!

Jeśli już zapisałeś się na otrzymywanie Bata w poniedziałki, nie musisz nic robić! Możesz spodziewać się kilku dodatkowych edycji w skrzynce odbiorczej każdego tygodnia.

Yay 🙂

A jeśli nigdy nie zapisałeś się na WhiP, zrób to teraz! Zdobądź wiadomości i informacje liderzy branży myśli czytają e-maile do ciebie 3x w tygodniu całkowicie za darmo. Zaimponuj swoim klientom fachowymi poradami i bądź na bieżąco podczas następnego WordCamp lub meet-up. Nigdy więcej nie Poczuj się jak outsider z biczem.

Brak spamu. Brak linków partnerskich. I bez irytujących reklam * kiedykolwiek!

* nas (bardzo sporadycznie … jak kilka razy w roku) mówienie o słodkich nowych wydaniach produktów nie jest denerwujące, prawda? Nawwwwww, nie myślałem 🙂

Słyszymy Cię! Co najbardziej lubisz w biczu?

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…