Często przy zakupie motywu WordPress jest on zwykle wyposażony w jeden motyw, który ma konfigurowalne elementy za pośrednictwem zaplecza WordPress. Niektórzy dostawcy motywów, tacy jak Themify, wprowadzają teraz kreatywny akcent, sprzedając wiele odmian kolorów za pomocą jednego zakupu motywu, dzięki czemu możesz używać tego samego motywu (różne kolory) dla różnych witryn. Ale to nadal nie daje dużo kontroli, ponieważ dostajesz jeden motyw z predefiniowane wariacje kolorystyczne. The folks over at Catalyst theme zapewniają raczej unikalny akcent dla swoich użytkowników. Przy zakupie Catalyst otrzymujesz 22 różne skórki oprócz głównego motywu w cenie tylko jednego motywu. Teraz te skórki są czymś więcej niż tylko wariacjami kolorystycznymi. W tym artykule przedstawimy przegląd motywu Catalyst, który jest fabrycznie wyposażony w opcję 600 bez kodowania, która pozwala tworzyć własne skórki w ciągu kilku minut.

Możesz dostosować wszystko, od nagłówka, zawijania, treści, nawigacji, treści, paska bocznego, widżetów, okruszka chleba, autora i wszystkiego, aż do stopki. Poniżej przykład panelu administracyjnego:

Catalyst Admin Screenshots

Wyświetl wszystkie zrzuty ekranu administratora

Dzięki tej funkcji motyw Catalyst jest idealnym motywem dla każdego marketera partnerskiego lub blogera, który myśli o uruchomieniu produktów. Możesz tworzyć niestandardowe strony docelowe i całe witryny, nie wiedząc, jak kodować. Oprócz tego dostajesz również inne fajne funkcje, takie jak:

Najbardziej Wszechstronna Kontrola Czcionek Oferowana W Motywie WordPress!

Motyw Catalyst jest w pełni zintegrowany z interfejsem API Google Font Directory, co zapewnia więcej możliwości typografii bezpiecznej dla stron internetowych. Istnieje uniwersalna opcja kontroli czcionek wraz z opcją niestandardowego nadpisywania, aby mieć niestandardowe czcionki tylko dla określonych rzeczy.

Pełna optymalizacja SEO

Catalyst zapewnia wszystkie opcje SEO, których potrzebuje każdy motyw. Jednak zalecamy korzystanie z wtyczki WordPress SEO firmy Yoast.

Niestandardowe narzędzie do budowania CSS, które pisze niestandardowy kod dla Ciebie!

Nie musisz się martwić o pisanie CSS, po prostu musisz wiedzieć, czego chcesz i jak skopiować/wkleić automatycznie wygenerowany kod z Kreatora CSS i do odpowiedniego miejsca w Twojej witrynie.

Istnieje wiele innych funkcji, które można znaleźć na stronie motywu Catalyst.

Poniżej znajdują się dema niektórych skórek motywu Catalyst

Możesz stworzyć swoją skórę w ciągu kilku minut.

Catalyst theme ma dwa pakiety Licencja osobista, która idzie za $97 i Developer edition za $174. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, którzy chcą mieć możliwość łatwego modyfikowania wyglądu witryny bez pisania jednej linii kodu, motyw Catalyst jest dla ciebie.

Kup Motyw Catalyst Teraz

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…