logo iThemes

Jak podkreślono w naszym poście wcześniej dzisiaj, udało nam się zebrać fundusze na budowę 2 szkół w Gwatemali. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia tych niesamowitych firm prowadzonych przez najwybitniejszych ludzi w społeczności WordPress, których mam zaszczyt nazywać moimi przyjaciółmi.

Wszystkie wymienione tutaj firmy przekazały $500 na kampanię i przekazały nagrody na nasze prezenty. Sprawdź je i produkty, które mają do zaoferowania, ponieważ oprócz wysokiej jakości produktów, firmy te zwracają się do społeczności.

iThemes

iThemes logo

iThemes jest jednym z liderów w produkcji wysokiej jakości motywów dla firm i blogerów. Wraz z ich motywami oferują wybór wtyczek, a nawet szkolenia dla Twojej witryny. Ich celem jest pomoc innym w budowaniu atrakcyjnych i skutecznych witryn za pomocą WordPress.

Themify

Themify logo

Celem Themify jest pomoc osobom, które nie znają kodu, w dostosowywaniu ich motywów bez potrzeby zagłębiania się w kod. Opracowują piękne i dobrze zakodowane motywy dla WordPress z różnymi opcjami kolorów i wersjami mobilnymi.

SeedProd

SeedProd logo

SeedProd to wtyczka WordPress zaprojektowana w celu stworzenia najlepszego trybu konserwacji i wkrótce stron w WordPress. Ta wtyczka jest przeznaczona dla użytkownika z wiedzą projektanta i programisty, a także dla przeciętnego użytkownika. Dzięki wbudowanym kontrolkom i wkrótce mieć bibliotekę motywów łatwo jest stworzyć piękną stronę wkrótce dla swojej witryny.

Dziennik Katalogowy

DirJournal logo

Uruchomiony w 2007 roku, Directory Journal jest katalogiem internetowym wypełnionym ręcznie wybieranymi katalogami, aby zapewnić informacyjny zasób witryn internetowych. Mają zespół pisarzy, którzy obejmują swoje sześć profesjonalnych czasopism, aby dać wysokiej jakości informacje, których normalnie brakuje innym katalogom. Każda Strona dodana do ich sieci otrzymuje profil jakości, w tym linki do stron, które normalnie nie zostałyby znalezione.

WPEngine

WPEngine logo

WPEngine to hosting VIP WordPress oferujący potężne serwery do obsługi Twoich potrzeb. Oferują one automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, kopie zapasowe, punkty przywracania jednym kliknięciem i wiele innych, aby zapewnić, że witryna ma narzędzia, które muszą być bezpieczne. Dzięki ich wsparciu i kolekcji ekspertów WordPress są doskonałym wyborem dla firmy, która nie chce zajmować się techniczną stroną prowadzenia bloga.

Themeisle

Themeisle logo

Themeisle designs łatwe w użyciu motywy i projekty, które mogą być używane i zarządzane przez każdego. Nie chcą, aby ich użytkownicy wymagali drogich szkoleń lub wysokich kosztów konserwacji, aby mieć świetnie wyglądający projekt dla swojej witryny. Ich wybór motywów sprawia, że są idealne dla użytkowników poszukujących świetnie wyglądających projektów bez większego doświadczenia.

Dzięki za sprawdzenie.

Z Poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…