Logo Sucuri

Jak podkreślono w naszym poście wcześniej dzisiaj, udało nam się zebrać fundusze na budowę 2 szkół w Gwatemali. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia tych niesamowitych firm prowadzonych przez najwybitniejszych ludzi w społeczności WordPress, których mam zaszczyt nazywać moimi przyjaciółmi.

Wszystkie wymienione tutaj firmy przekazały $1000 na kampanię i przekazały nagrody na nasze prezenty. Sprawdź je i produkty, które mają do zaoferowania, ponieważ oprócz wysokiej jakości produktów, firmy te zwracają się do społeczności.

Sucuri

Sucuri Logo

Założona w 2010 roku, Sucuri jest firmą nastawioną na zapewnienie bezpieczeństwa Twoim witrynom. Są dominującą siłą w branży zabezpieczeń i wspierają użytkowników z całego świata. Używamy ich i ze wszystkimi ważnymi publikacjami, które je polecają, nie ma powodu, aby ich nie używać, aby zapewnić bezpieczeństwo witryn.

MaxCDN

MaxCDN logo

MaxCDN jest jednym z największych dostawców sieci dostarczania treści. Pomagają zmniejszyć obciążenie serwera i przyspieszyć witrynę, aby jak najszybciej dostarczyć treści użytkownikom. Dzięki wspaniałej integracji WordPress dostępne i ich jakość usług z jak długo korzystaliśmy z nich zalecamy korzystanie z ich usług.

Bluehost

Bluehost logo

Założona w 1996, ich celem było stworzenie lepszej firmy hostingowej. Od tego czasu stały się ogromnym dostawcą usług hostingowych. Są oficjalnymi WordPress.org zalecany dostawca hostingu i kilku niesamowitych ludzi pracujących dla nich.

HostGator

HostGator logo

HostGator jest światowym dostawcą współdzielonego, odsprzedawcy, VPS i dedykowanego hostingu. Dostarczyli ponad użytkownikom 400,000 produktów i usług, aby pomóc swoim firmom od firm z listy fortune 500 po freelancerów. W 2007 nasze witryny zostały przeniesione do HostGator i dzięki ich niesamowitemu wsparciu pozostaliśmy z nimi od tego czasu.

Formy Grawitacyjne

Gravity Forms logo

Gravity Forms to w pełni funkcjonalna wtyczka do formularzy kontaktowych używana na ponad milionach stron internetowych. Oferują zaawansowane routing powiadomień, przechwytywanie ołowiu i logikę warunkową za pomocą przyjaznego dla początkujących interfejsu przeciągnij i upuść. Dzięki mocy tej wtyczki i prostemu interfejsowi jest to świetna wtyczka dla początkujących.

WPtouch

WPTouch logo

Założona w 2008 roku, BraveNewCode to mała kanadyjska firma zorientowana na WordPress. Jest najbardziej znany ze swojej przełomowej wtyczki WordPress, WPtouch.

WPtouch jest najpopularniejszym rozwiązaniem do tworzenia stron internetowych WordPress wyglądają i działają świetnie na urządzeniach mobilnych od ponad 6 lat. Jest on używany przez jedną trzecią najlepszych stron internetowych WordPress, a bezpłatna wersja wtyczki została pobrana zdumiewająco 5.6 milion razy.

Pagely

Pagely logo

Zaprojektowany, aby skupić się na technicznych aspektach bezpieczeństwa, optymalizacji i konserwacji WordPress, Pagely jest dostawcą hosingu dla użytkownika WordPress. Założona w 2006 roku wyrosła na profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Web Savvy Marketing

Web Savvy Marketing logo

Web Savvy Marketing to grupa ekspertów WordPress, którzy chcą ulepszyć Twoją stronę. Utrzymują mnóstwo tematów, a także oferują pomoc SEO i doradztwo, które pomogą Ci ulepszyć Twoją stronę. Chcą, aby każdy mały biznes i przedsiębiorca miał możliwość realizowania swojej pasji w Internecie.

AppPresser

AppPresser logo

AppPresser to potężne narzędzie, które pozwala wykorzystać swoją wiedzę na temat WordPressa do tworzenia responsywnych aplikacji. Dzięki oferowanym narzędziom możesz stworzyć aplikację tak łatwo, jak możesz stworzyć witrynę WordPress.

Panteon

Pantheon logo

Pantheon to platforma zaprojektowana tak, abyś mógł zbudować swoją stronę internetową bez konieczności korzystania z serwera. Ich celem jest umożliwienie Twojej witrynie skalowania się do wyświetleń stron, które otrzymujesz bez konieczności uaktualniania do nowego serwera. Pantheon to świetna infrastruktura dla programistów chcących rozwijać swoje witryny bez martwienia się o ograniczenia serwera.

Dzięki za sprawdzenie.

Z Poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…

Co nadchodzi w WordPress 4.7 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Nowy Domyślny Motyw-Twenty SeventeenObsługa Nagłówków WideoPrzepływ Konfiguracji MotywuNiestandardowy CSS w…

Co nadchodzi w WordPress 4.6 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Błyszczące aktualizacje w WordPress 4.6Natywne czcionki systemowe w obszarze administratora…