Podgląd osadzenia strony na Facebooku

Facebook like box znany również jako facebook fan box stał się elementem obowiązkowym dla wielu stron internetowych. Ostatnio Facebook zastąpił ten wid Facebook z nową Wtyczką Strony Facebook. W tym artykule pokażemy, jak dodać wtyczkę Strony Facebook w WordPress.

Uwaga: Użytkownicy, którzy już zaimplementowali Stare Pole like box lub Fan box na swoich stronach WordPress, zostaną automatycznie przeniesieni do nowej wtyczki strony.

Co To jest Facebook Page Plugin?

Preview of a Facebook Page  plugin embed

Facebook page plugin jest zastąpieniem tego, co wcześniej było znane jako Facebook Like box. Pozwoliło to na promowanie swojej strony na Facebooku na swojej stronie internetowej. Nowa wtyczka Strony Facebook robi dokładnie to samo.

To nowy i ulepszony wygląd, który teraz wyświetla zdjęcie okładki na Facebooku. Posiada dwa przyciski. Użytkownicy mogą polubić Twoją stronę i udostępnić ją. Masz możliwość pokazania użytkownikom, którzy z ich znajomych już polubili Twoją stronę. Możesz także wyświetlić ostatnie posty ze swojej strony na Facebooku.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba Ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, Kontynuuj czytanie.

Jak dodać nową wtyczkę Strony Facebook w WordPress

Najpierw musisz odwiedzić stronę wtyczki Facebooka. Znajdziesz opcje, aby skonfigurować wygląd swojej strony Facebook osadzić.

Facebook page plugin settings

Wystarczy podać adres URL swojej strony na Facebooku. Następnie musisz wprowadzić szerokość i Wysokość pola. Alternatywnie możesz zostawić go pustym, a Facebook spróbuje go automatycznie dostosować.

Możesz pokazać swoje zdjęcie okładki, posty i twarze znajomych w wtyczce strona. Gdy jesteś zadowolony z wyglądu, kliknij przycisk Pobierz kod, aby kontynuować.

Facebook page plugin code

Facebook pokaże teraz dwa fragmenty kodu. Skopiuj pierwszy fragment kodu i wklej go do motywu lub motywu podrzędnego nagłówek.php plik zaraz po < body> tag.

Następnie skopiuj drugi fragment kodu i wklej go w dowolnym miejscu, w którym chcesz wyświetlić stronę jak pudełko. Możesz również wkleić ten fragment kodu do widżetu tekstowego, przechodząc do Wygląd ” Widgety.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dodać wtyczkę Strony Facebook do swojej witryny WordPress. Możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat 5 szybkich sposobów, aby uzyskać więcej polubień na Facebooku za pomocą WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…

Nowa paginacja forminatora dla quizów (i nie tylko!)

W artykule: Tworzenie nowego quizu z podziałem na stronyEdycja PaginacjiPodgląd quizuEdycja ZbiorczaRęczne…