Kliknij przycisk Zapisz metadane, aby zapisać zmiany

Czy chcesz dodać spin, aby wygrać opcję do swojej witryny WordPress lub sklepu WooCommerce ? Opcja obrócenia, aby wygrać, dodaje grywalizację do formularzy rejestracyjnych.

Możesz go używać do dzielenia się rabatami, ofertami specjalnymi i dodatkami jako nagrodą. Udowodniono, że tego rodzaju opcje zwiększają zaangażowanie i sprzedaż.

W tym samouczku pokażemy, jak łatwo dodać spin, aby wygrać, w witrynie WordPress lub sklepie WooCommerce.

How to add a spin to win optin in WordPress

Co to jest opcja Spin to Win Optin?

Opcja Spin to Win to formularz rejestracyjny lub koło z kuponem rabatowym, które dodaje grywalizację do Twojej witryny. Twoi użytkownicy grają w grę, aby wygrywać rabaty, odblokowywać oferty specjalne lub uzyskiwać dostęp do plików do pobrania po zakończeniu gry.

Example of a spin to win optin

Studia przypadków wykazały, że gamified optins uzyskują współczynniki konwersji nawet 30% lub więcej.

Powód jest dość prosty. Te zgrywalizowane opcje są zabawne, interaktywne i natychmiast przyciągają uwagę użytkowników.

Dzięki nagrodom i kuponom w grze zachęcasz również użytkowników do ukończenia gry, którą rozpoczęli, wykorzystując zdobytą nagrodę (tj. Dokonując zakupu z wykorzystaniem rabatu, który wygrali).

Biorąc to pod uwagę, zobaczmy, jak łatwo dodać obrót, aby wygrać opcje w WordPress i WooCommerce.

Zainstaluj i aktywuj OptinMonster w WordPress

W tym samouczku będziemy używać OptinMonster – najlepszego oprogramowania do generowania potencjalnych klientów na rynku. Pomaga w powiększaniu listy e-mailowej i przekształcaniu odwiedzających witrynę w płacących klientów.

Uwaga: Nasz założyciel Syed Balkhi jako pierwszy zbudował OptinMonster, aby pomóc nam zwiększyć liczbę subskrybentów i sprzedaż. Teraz jest to wtyczka premium, z której korzystają setki tysięcy witryn.

Najpierw musisz odwiedzić stronę internetową OptinMonster i założyć konto.

Create OptinMonster account

OptinMonster to usługa płatna. Aby uzyskać dostęp do funkcji „Kampanie na kole kuponów”, będziesz potrzebować planu „Rozwój”.

Następnie należy zainstalować i aktywować darmową wtyczkę OptinMonster w witrynie WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym instalacji wtyczki WordPress .

Wtyczka łączy Twoją witrynę WordPress z aplikacją OptinMonster. Po aktywacji kliknij menu OptinMonster na pasku bocznym administratora, aby połączyć swoje konto.

Connect OptinMonster

Tworzenie kampanii Spin to Win Wheel

Po połączeniu WordPressa z kontem OptinMonster, musisz kliknąć przycisk „Utwórz nową kampanię”, aby utworzyć swój pierwszy obrót i wygrać opcję .

Create new OptinMonster campaign

Spowoduje to przejście do witryny internetowej OptinMonster.

Najpierw musisz wybrać pełny ekran jako typ kampanii.

Choose full screen as your campaign type

Następnie musisz wybrać szablon kampanii. Będziesz potrzebować jednego z szablonów koła, aby utworzyć kampanię „zakręć, aby wygrać”.

Select a template

Po wybraniu kampanii zostaniesz poproszony o podanie nazwy szablonu i wybranie witryny internetowej, w której będziesz prowadzić kampanię.

Następnie zobaczysz interfejs kreatora kampanii OptinMonster.

Tutaj możesz zmienić projekt kampanii, kolory, czcionki itp. Możesz po prostu wskazać i kliknąć dowolny element, aby edytować jego wygląd.

Śmiało i kliknij zgrywalizowany element koła, aby zobaczyć opcje zmiany jego kolorów.

Editing your wheel campaign

Następnie należy kliknąć przycisk „Edytuj sekcje koła”, aby edytować wartości sekcji koła kuponów.

Change wheel options

Umożliwia dodawanie kodów kuponów i ofert specjalnych do koła. Możesz wybrać, czy każda opcja ma szansę na wygraną. Po wyłączeniu lub włączeniu opcji procent wygranych zostanie automatycznie przeliczony.

Zapraszam do eksperymentowania z kolorami, kopią, przyciskami i innymi rzeczami. Gdy skończysz, kliknij przycisk Zapisz u góry, aby zapisać zmiany.

Wybierz, kiedy pokazać kołowrotek

Następnie musisz wybrać, kiedy chcesz, aby Twój spin wygrywający kampanię był wyświetlany na Twojej stronie internetowej lub sklepie internetowym .

OptinMonster zapewnia potężne opcje kierowania i wyświetlania, które pozwalają uruchomić spinner w dowolnym miejscu i czasie w witrynie.

Po prostu przejdź do zakładki „Reguły wyświetlania” na pulpicie nawigacyjnym OptinMonster. W tym miejscu możesz wybrać różne zestawy reguł wyświetlania dla swojej kampanii.

Na przykład możesz użyć zestawu reguł zamiaru wyjścia , aby uruchomić kampanię typu spinner, gdy użytkownik ma zamiar opuścić witrynę.

Display rules

Możesz także łączyć różne zestawy reguł. Na przykład możesz ustawić inną regułę, aby uruchomić kampanię na określonych stronach.

Po dodaniu reguł wyświetlania kliknij przycisk następnego kroku.

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie widoku. Musisz wybrać widok „Optin” i kliknąć przycisk „Następny krok”.

Po zakończeniu zobaczysz podsumowanie reguł wyświetlania. Możesz teraz kliknąć przycisk Zapisz u góry, aby zapisać zmiany.

Dodawanie Spin Wheel do Twojej witryny internetowej

Teraz, gdy Twoja kampania na kołowrotku jest już prawie gotowa, dodajmy ją do Twojej witryny.

Najpierw musisz opublikować swoją kampanię. W panelu OptinMonster przejdź do karty „Opublikuj” i zaznacz przełącznik obok opcji „Stan”.

Save your campaign

Nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz, aby zapisać zmiany.

Możesz teraz odwiedzić swoją witrynę WordPress i kliknąć pozycję menu OptinMonster. Powinieneś teraz zobaczyć listę kampanii utworzonych za pomocą OptinMonster.

OptinMonster campaigns in WordPress

Zobaczysz swoją niedawno utworzoną kampanię „Spin to Win Wheel” ze statusem „Aktywna”. Jeśli tego nie zrobisz, kliknij przycisk Odśwież kampanie, aby pobrać dane z witryny OptinMonster.

Aby zobaczyć podgląd swojej kampanii na żywo, możesz odwiedzić swoją witrynę w nowym oknie przeglądarki incognito. Zgodnie z regułami wyświetlania na ekranie pojawi się okienko z obróceniem, aby wygrać koło.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dodać spin, aby wygrać, w witrynie WordPress lub sklepie WooCommerce. Możesz również chcieć zobaczyć nasz artykuł o tym, jak dodać gratisów na Facebooku w WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie .

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

You May Also Like

Co zrobić, aby odpocząć mimo braku urlopu? Podpowiadamy

W artykule: Gdzie na krótki urlop?Co, jeśli nie wędkarstwo? Aż 59 proc.…

Jak stworzyć ogród smart?

W artykule: Elektroniczny zawór wodyPo drugie oświetleniePo trzecie  – akcesoriaOgród Smart to…

Zmiana uchwytów meblowych sposobem na nową aranżację wnętrza

W artykule: Styl wnętrza a dodatki W jaki sposób dopasować uchwyty meblowe do…

11 rzeczy, które powinieneś zrobić podczas dziedziczenia witryny WordPress

W artykule: 1. Zdobądź wszystkie hasła 2. Zmień całe hasło administratora i…