WordPress jest używany przez wiele osób do budowania społeczności wokół swoich stron internetowych. Społeczności te wykorzystują WordPress do publikowania wiadomości, prowadzenia forów internetowych i organizowania grup meetup. Meetup.com to miejsce, gdzie podobnie myślący ludzie mogą znaleźć i rozpocząć własne grupy meetup. W tym artykule pokażemy, jak połączyć WordPress z Meetup.com Grupa.

Wcześniej pisaliśmy o wydarzeniach Google + Hangout i dodawaniu Kalendarza Google w WordPress. Oba są świetnymi sposobami organizacji imprez i pozwalają ludziom na RSVP. Jednakże, Meetup.com grupy to społeczności internetowe stworzone specjalnie po to, aby organizować spotkania i zbliżać ludzi o podobnych poglądach. Posiada wbudowane funkcje mediów społecznościowych, które pozwalają Tobie i innym członkom grupy łatwo rozpowszechniać informacje w swoich kręgach społecznych. Jeśli prowadzisz społeczność online na WordPress, a także prowadzisz Meetup.com grupowo, to jest sposób, aby to zrobić. Łącząc swoją witrynę z grupą, będziesz mógł automatycznie wyświetlać nadchodzące wydarzenia i zezwalać użytkownikom na RSVP z twojej witryny.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba Ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, Kontynuuj czytanie.

Aby połączyć witrynę WordPress z Meetup.com Grupa, najpierw musisz zainstalować i aktywować wtyczkę Meetup Widgets. Po aktywacji wtyczki musisz wprowadzić swoje API Meetup, OAuth consumer i OAuth secret keys pod Ustawienia ” Ogólne.

Meetup Widgets Settings

Możesz uzyskać te klucze, odwiedzając stronę Meetup API. Pierwsze kliknięcie na Klucz API link w menu pokaże Twój klucz API, który możesz skopiować i wkleić na stronie ustawień wtyczki. Nadal potrzebujesz OAuth consumer key I secret, aby je uzyskać, musisz kliknąć na Konsumenci OAuth link na Meetup.com strona API.

Obtaining Meetup.com API Key

Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych informacji dotyczących Twojej aplikacji. Najpierw musisz wprowadzić nazwę swojej aplikacji, może to być tytuł Twojej witryny lub tytuł grupy Meetup. Wprowadź adres URL swojej witryny we wszystkich innych polach i zapisz zmiany.

Creating Meetup.com App by creating OAuth Consumer

Meetup.com utworzy teraz konto konsumentów OAuth dla Twojej witryny i pokaże klucz i sekret konsumenta.

Meetup.com OAuth Consumers Key

Skopiuj i wklej klucz konsumenta i tajemnicę konsumenta na stronie ustawień widżetów meetup i zapisz zmiany. Teraz pomyślnie połączyłeś swoją stronę z Meetup.com.

Następnym krokiem jest dodanie Meetup.com imprezy grupowe na Twoją stronę. Aby to zrobić, musisz udać się do Wygląd ” Widgety gdzie można zauważyć dwa nowe widżety, Meetup Lista zdarzeń i Meetup pojedyncze widżety zdarzeń. Jak sugerują nazwy, widżet lista zdarzeń pozwala wyświetlić listę wydarzeń meetup dla twojej grupy, a widżet pojedyncze wydarzenie pozwala dodać pojedyncze wydarzenie meetup. Możesz przeciągać i upuszczać te widżety na pasku bocznym lub dowolnym obszarze gotowym do widgetów w witrynie.

Meetup List Events Widget

Dla widżetu listy zdarzeń Meetup musisz podać swój identyfikator grupy. Nazwa grupy w pliku URL może być użyta w polu Identyfikator grupy. Wystarczy odwiedzić stronę grupy na meetup.com i skopiuj nazwę grupy z adresu URL. Przykład:

http://www.meetup.com/your-group/

Aby wyświetlić pojedyncze wydarzenie, przeciągnij i upuść pojedynczy widżet Meetup na pasek boczny i wprowadź identyfikator zdarzenia. Możesz uzyskać identyfikator wydarzenia, odwiedzając stronę wydarzenia na swoim meetup.com grupa i identyfikator zdarzenia będą ostatnią częścią adresu URL w ten sposób:

http://www.meetup.com/your-group/events/137056792/

To wszystko, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci się połączyć Meetup.com Grupuj do swojej witryny WordPress. Daj nam znać, które narzędzia wolisz organizować wydarzenia i spotkania na swojej stronie?

You May Also Like

Jak napisać dobry komentarz na blogu i ominąć filtr antyspamowy w WordPress

W artykule: Video Tutorial1. Dlaczego chcesz komentować?2. Bądź pełen szacunku i uprzejmy3.…

Jak edytować wp-config.plik php w WordPress

W artykule: Co to jest wp-config.plik php?Video TutorialPierwsze KrokiZrozumienie wp-config.plik phpUstawienia MySQL…

Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?

Wczoraj na naszej stronie na Facebooku zadaliśmy pytanie: “gdybyś mógł pozbyć się…

Przewodnik dla początkujących, aby naprawić swoją Zhakowaną witrynę WordPress

W artykule: Kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczniemyKrok 0-poproś profesjonalistę, aby…