Wybór najlepszego oprogramowania do projektowania stron internetowych

Szukasz najlepszego oprogramowania do projektowania stron internetowych, aby piękne strony internetowe? Większość doświadczonych projektantów stron internetowych ma własne preferowane oprogramowanie do różnych zadań projektowych.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz, znalezienie idealnej kombinacji może zająć trochę czasu.

W tym artykule pokażemy Ci najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla różnych przypadków użycia, dzięki czemu możesz podjąć właściwą decyzję dla swoich potrzeb.

Choosing the best web design software

Dlaczego Potrzebujesz Najlepszego Oprogramowania Do Projektowania Stron Internetowych?

Ze względu na powszechne błędne wyobrażenia na temat projektowania stron internetowych, wielu początkujących uważa, że stworzenie przyzwoitych i profesjonalnych projektów stron zajęłoby im lata.

Chociaż prawdą jest, że masz lepsze Nadgodziny, odpowiednie oprogramowanie do projektowania stron internetowych może pomóc w łatwym tworzeniu pięknych projektów przy minimalnych umiejętnościach.

Dzieje się tak dlatego, że niektóre programy do projektowania stron internetowych automatyzują cały proces, co pozwala nawet początkującym tworzyć piękne strony internetowe.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych programów do projektowania stron internetowych, które pomogą Ci zaprojektować jak ekspert projektant stron internetowych.

Różne rodzaje oprogramowania do projektowania stron internetowych

Nie ma jednego narzędzia do projektowania stron internetowych, które wykonywałoby wszystkie zadania związane z tworzeniem i projektowaniem stron internetowych. Jako projektant będziesz musiał wybrać kombinację różnych programów, aby stworzyć własny zestaw narzędzi.

Podzieliliśmy nasz wybór na różne kategorie, dzięki czemu możesz ocenić najlepsze dostępne opcje dla każdego zadania.

  • Najlepszy program do tworzenia stron www
  • Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla eCommerce
  • Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla grafików
  • Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla marketerów
  • Najlepszy program do projektowania stron HTML

Zacznijmy od podstaw.,

Najlepszy program do tworzenia stron www

Wielu początkujących pyta nas, czy potrzebują nauczyć się kodowania, aby stworzyć prawdziwą stronę internetową.

Chociaż wiedza o kodowaniu daje dodatkową przewagę w tworzeniu stron internetowych, wielu twórców stron internetowych, takich jak WordPress, ułatwiło każdemu tworzenie niestandardowych stron internetowych bez nauki kodowania.

To jest powód, dla którego WordPress zasila teraz 34% wszystkich stron internetowych w Internecie.

1. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder to przyjazny dla użytkownika kreator stron dla WordPress. Pozwala po prostu przeciągać i upuszczać elementy projektu, aby stworzyć własny niestandardowy projekt bez pisania kodu.

Aby rozpocząć korzystanie z Beaver Builder, potrzebujesz witryny WordPress.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są oficjalnie zalecanym dostawcą usług hostingowych WordPress i jedną z największych firm hostingowych na świecie.

Najlepsze jest to, że oferują użytkownikom WPBeginner zniżki na hosting i bezpłatną nazwę domeny. Zasadniczo będziesz mógł zacząć za $ 2.75 miesięcznie.

→ Kliknij tutaj, aby rozpocząć z Bluehost ←

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia strony internetowej z instrukcjami krok po kroku.

Po uruchomieniu musisz zainstalować i aktywować wtyczkę Beaver Builder. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Następnie możesz edytować posty lub strony WordPress za pomocą Beaver Builder.

Using Beaver Builder to design pages in WordPress

Po prostu wskaż i kliknij dowolny element, aby go edytować lub załaduj z dziesiątek gotowych szablonów do wykorzystania jako punkt wyjścia. Aby uzyskać instrukcje, zobacz nasz przewodnik, jak tworzyć niestandardowe układy za pomocą Beaver Builder

Beaver Builder jest również wyposażony w Dostosowywanie motywów, które pozwala tworzyć niestandardowe motywy WordPress za pomocą tego samego interfejsu przeciągania i upuszczania. W przeciwieństwie do edycji stron, możesz stworzyć kompletny motyw z własnym projektem.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz samouczek na temat tworzenia niestandardowych motywów WordPress bez pisania kodu.

2. Divi

Divi Demo

Divi to kolejna doskonała opcja, jeśli chcesz zaprojektować stronę internetową WordPress. Jest to jeden z najlepszych kreatorów stron WordPress i zawiera dziesiątki gotowych szablonów do wyboru.

Po skonfigurowaniu witryny WordPress, po prostu zainstaluj i aktywuj Divi na swojej stronie i rozpocznij edycję. Działa z prawie każdym motywem WordPress, a także możesz użyć motywu Divi, który ma ulepszone funkcje dla konstruktora.

Jest to narzędzie przeciągnij i upuść, co oznacza, że możesz po prostu wskazać i kliknąć dowolny element i zmienić jego wygląd. Możesz dodawać obrazy, filmy, suwaki, formularze kontaktowe, widżety i inne.

Co najważniejsze, zmiany w projekcie są w pełni responsywne i automatycznie dostosowują się do urządzeń mobilnych.

3. Web.com

Web.com - Website Builder Logo

Jeśli szukasz w pełni hostowanego kreatora stron internetowych, to Web.com jest dobrą alternatywą WordPress dla początkujących. Ten inteligentny Kreator stron internetowych zawiera piękne projekty stron internetowych, które można edytować za pomocą prostego interfejsu użytkownika.

Po prostu zacznij od wyboru jednego z tysięcy wstępnie zaprojektowanych szablonów, a następnie możesz łatwo wskazać i kliknąć, aby zastąpić je własnymi obrazami, tekstem, filmami i innymi.

Zapewniają również tysiące zdjęć stockowych i mnóstwo innych funkcji, a wszystko to już od $ 1.95 miesięcznie.

4. Aligator by HostGator

Gator Website Builder by HostGator

Gator to kolejny Kreator stron internetowych, który umożliwia projektowanie kompletnych stron internetowych bez żadnego kodowania. Gator jest tworzony przez HostGator, jedną z najlepszych firm hostingowych na świecie.

Jest to w pełni hostowana Platforma, co oznacza, że nie musisz się martwić o aktualizacje, zabezpieczenia ani kopie zapasowe. Obejmuje nie tylko budowniczego i hosting witryny, ale także bezpłatną nazwę domeny dla swojej witryny.

Samo oprogramowanie builder oferuje intuicyjny interfejs przeciągania i upuszczania z ponad 200 + profesjonalnych szablonów do projektowania stron internetowych. Każdy szablon można w pełni dostosować za pomocą prostego narzędzia wskaż i kliknij.

Możesz edytować dowolny element na stronie lub przeciągać i upuszczać często używane elementy, takie jak obrazy, filmy, galeria zdjęć, tekst, kolumny, Mapy i formularze kontaktowe.

Gator jest również wyposażony we wbudowaną bibliotekę zdjęć stockowych, dzięki czemu można znaleźć i dodać piękne zdjęcia na swojej stronie internetowej.

Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla Ecommerce

Oczekuje się, że branża e-commerce osiągnie 4,9 biliona dolarów do roku 2021. Na rynku istnieje ogromne zapotrzebowanie na projektowanie stron internetowych eCommerce.

Oto nasze najlepsze typy na najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla e-commerce, które pozwoli Ci włamać się na ten rynek bez żadnych umiejętności kodowania.

5. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to najlepsza platforma e-commerce na świecie. Działa na platformie WordPress, co oznacza, że potrzebujesz witryny WordPress, aby zaprojektować witrynę eCommerce za pomocą WooCommerce.

Możesz zarejestrować się w Bluehost, aby rozpocząć. Oferują użytkownikom WPBeginner zniżki na hosting + bezpłatną nazwę domeny. Zasadniczo możesz zacząć od $2.75 miesięcznie.

Szczegółowe instrukcje znajdują się w naszym kompletnym przewodniku, jak założyć sklep internetowy.

6. BigCommerce

BigCommerce eCommerce Platform

BigCommerce to popularna platforma e-commerce. Jest on dostępny jako w pełni hostowane rozwiązanie, a najlepsze jest to, że można go łatwo zintegrować z witryną WordPress.

Stworzenie sklepu internetowego z BigCommerce jest dość proste. Jest wyposażony w piękne projekty witryn sklepowych i w pełni konfigurowalne motywy dla Twojego sklepu internetowego. Automatycznie obsługuje obrazy produktów, przycina je i wyświetla w pięknych układach galerii.

Zastanawiasz się, jak wypada z WooCommerce? Zobacz nasz artykuł na temat BigCommerce vs WooCommerce, aby porównać obie platformy.

7. Shopify

Shopify

Jeśli szukasz w pełni hostowanego rozwiązania e-commerce, Shopify może być dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Zawiera profesjonalnie zaprojektowane szablony do tworzenia prawie każdego rodzaju sklepu internetowego.

Wszystkie narzędzia do projektowania eCommerce są bardzo intuicyjne i pozwalają po prostu przeciągać i upuszczać elementy, aby tworzyć piękne strony. Możesz łatwo przesyłać niestandardowe logo, obrazy, filmy i inne.

Shopify dba o hosting, oprogramowanie i kopie zapasowe, dzięki czemu możesz skupić się na tworzeniu pięknego sklepu online.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze szczegółowe porównanie Shopify vs WooCommerce.

Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla grafików

Duża część projektowania stron internetowych składa się z grafiki do tworzenia niestandardowych logo, obrazów tła, wyróżnionych obrazów i innych. Do tego wszystkiego potrzebne będą narzędzia do projektowania graficznego.

Narzędzia te wymagają podstawowej wiedzy na temat korzystania z nich. Na szczęście Istnieje mnóstwo zasobów online, które szybko wprowadzą cię w życie.

8. Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop jest liderem w branży oprogramowania do edycji zdjęć i projektowania graficznego. Jest on dostępny dla systemów operacyjnych Mac i Windows.

Jest to jeden z najstarszych i najłatwiejszych w obsłudze programów do projektowania graficznego na rynku. Ze względu na ogromną popularność istnieje wiele zasobów online do nauki Photoshopa za darmo.

Adobe Photoshop jest nieco droższy niż inne oprogramowanie. Jest on dostępny na zasadzie subskrypcji, a każdy plan zawiera różne aplikacje i Dodatki.

9. Szkic

Sketch

Sketch to potężne narzędzie do projektowania wektorowego, które umożliwia tworzenie skalowalnych projektów wysokiej jakości. Aplikacja Sketch ułatwia tworzenie ikon, ilustracji, prototypów i makiet do aplikacji, stron internetowych i wydruków.

Jest wyposażony w intuicyjny design, który jest łatwy do nauczenia się dla początkujących. Zawiera również mnóstwo zasobów edukacyjnych, które pomogą Ci szybko zapoznać się z oprogramowaniem.

10. Affinity Designer

Affinity Designer

Affinity Designer to niezwykle łatwe w użyciu i wydajne narzędzie do projektowania graficznego. Odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, Affinity Designer zawiera wszystkie narzędzia, których potrzebujesz w narzędziu do projektowania graficznego bez żadnych skomplikowanych rzeczy.

Umożliwia również łatwe przełączanie między trybami rastrowym i wektorowym. Ułatwia to projektowanie ilustracji za pomocą potężnej kombinacji narzędzi.

Affinity Designer jest dostępny w prostej cenie 49,99 $ jednorazowej płatności.

Zasadniczo powinowactwo jest idealnym połączeniem zarówno Adobe photoshop i illustrator.

11. Adobe Illustrator

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator To narzędzie do projektowania grafiki wektorowej firmy Adobe. Popularny wśród profesjonalistów zajmujących się projektowaniem graficznym program Illustrator umożliwia tworzenie logo, ikon, rysunków, typografii i ilustracji do druku, Internetu, wideo i urządzeń mobilnych.

Jest łatwy w użyciu, ale ma lekką krzywą uczenia się, aby w pełni wykorzystać oprogramowanie. Firma Adobe oferuje jednak wiele zasobów, które pomogą Ci rozpocząć pracę. Możesz również znaleźć bezpłatne samouczki online.

Adobe Illustrator jest dostępny w miesięcznych planach subskrypcji, co czyni go nieco droższym niż inne oprogramowanie.

12. Gimp

Gimp

Jeśli szukasz darmowego oprogramowania do projektowania stron internetowych, Gimp jest doskonałą darmową opcją. To oprogramowanie do projektowania open source jest dobrą alternatywą dla Adobe Photoshop i pozwala łatwo edytować obrazy i tworzyć grafiki na swoich stronach internetowych.

Gimp jest dostępny dla Systemów MacOS, Windows i Linux. Może nie wyglądać tak dopracowane jak inne płatne oprogramowanie, ale jest to w pełni funkcjonalne i potężne oprogramowanie do projektowania z wieloma do zaoferowania.

Najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla marketerów

Projektowanie stron internetowych nie kończy się tylko uruchomieniem strony internetowej. Marketerzy regularnie muszą projektować grafikę, obrazy w mediach społecznościowych, ikony, infografiki, banery i inne.

Istnieje wiele narzędzi, które pozwalają projektować profesjonalne materiały marketingowe przy bardzo niewielkim wysiłku i umiejętnościach. Oto nasz wybór najlepszego oprogramowania do projektowania stron internetowych dla marketerów.

13. Canva

Canva

Canva to narzędzie do projektowania graficznego dla marketerów i blogerów. Jest to narzędzie internetowe i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Zawiera wiele gotowych szablonów projektowych dla różnych typów grafiki. Możesz wybrać szablon, a następnie użyć narzędzia przeciągnij i upuść Canva, aby edytować te obrazy na własnej stronie internetowej.

14. Balsamiq

Balsamiq

Balsamiq to potężne narzędzie do tworzenia makiet, szkieletów i stron internetowych. Jest wyposażony w łatwy w użyciu interfejs, który pomaga nauczyć się projektowania interfejsu użytkownika jako początkujący. Zaawansowani użytkownicy uznaliby to za niezwykle pomocne w szybkim budowaniu makiet stron produktów, materiałów marketingowych i innych.

15. Moqups

Moqups

Moqups to kolejne narzędzie do projektowania szkieletu i makiety. Umożliwia łatwe udostępnianie i współpracę zespołową bez pobierania żadnych plików.

Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że jest łatwy w użyciu dla początkujących i wystarczająco potężny dla zaawansowanych użytkowników. Jest wyposażony we wbudowaną bibliotekę tysięcy zestawów ikon, czcionek i bibliotek stylów.

16. Piktochart

Piktochart

Piktochart to łatwe narzędzie do tworzenia prezentacji, infografik, ulotek i plakatów. Zawiera dziesiątki szablonów do wykorzystania jako punkt wyjścia.

Możesz go używać w przeglądarce, więc nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Po prostu przeciągnij i upuść, aby dodać ikony, elementy, zdjęcia, kształty, linie i strzałki. Zmieniaj kolejność elementów i dodawaj własny tekst, aby tworzyć profesjonalne projekty kampanii marketingowych.

Najlepszy program do projektowania stron HTML

Potrzebujesz szybko projektować statyczne strony HTML? Te oprogramowanie do projektowania stron internetowych pomoże Ci łatwo zaprojektować strony HTML bez pisania żadnego HTML w ogóle.

17. Adobe Dreamweaver

Dreamweaver

Adobe Dreamweaver jest jednym z najbardziej przyjaznych dla początkujących programów do projektowania stron internetowych. Umożliwia łatwe tworzenie statycznych stron HTML przyjaznych dla urządzeń mobilnych, samodzielnych stron docelowych lub szybkich dokumentów HTML.

Początkującym łatwo jest po prostu przeciągnąć i upuścić, aby utworzyć strony internetowe. Zaawansowani użytkownicy uznaliby to za równie przydatne z inteligentnym kodowaniem, autouzupełnianiem, kompilatorami, obsługą git i wieloma innymi.

18. Google Web Designer

Google Web Designer

Google Web Designer to kolejne intuicyjne i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia projektów opartych na HTML-5, Grafiki ruchowej i animacji. Może być również używany do projektowania banerów reklamowych, reklam wideo i innych materiałów marketingowych.

Możesz zacząć od zera lub wybierać spośród kilkudziesięciu szablonów dostępnych w różnych układach. Google Web Designer jest dostępny do pobrania za darmo dla systemów operacyjnych Mac, Windows i Linux.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze oprogramowanie do projektowania stron internetowych dla Twojego zestawu narzędzi do projektowania. Możesz również zobaczyć naszą listę najlepszych programów CRM i Najlepszych Usług Biznesowych telefon dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

11-punktowa Lista kontrolna audytu SEO WordPress, aby zwiększyć swoje rankingi

W artykule: Co To jest audyt SEO?Jak przeprowadzić audyt SEO w WordPress1.…