Próbujesz zbudować markę osobistą? W dzisiejszych czasach każdy może sprawdzić cię w Internecie i dowiedzieć się więcej o Tobie. WordPress może pomóc Ci wyświetlać najlepsze informacje, które pomogą Ci zbudować zaufanie, obserwować i doskonałą reputację w Internecie. W tym artykule pokażemy Ci, jak zbudować swoją osobistą markę za pomocą WordPress.

Becoming a thought leader

Dlaczego I kto potrzebuje Personal brandingu?

Z definicji, personal branding to praktyka ludzi zajmujących się marketingiem siebie i swojej kariery jako marki.

Naszym zdaniem każdy musi budować markę osobistą. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, właścicielem małej firmy, lekarzem, profesorem, pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, czy studentem.

W dzisiejszej erze informacji każdy może wygooglować Twoje imię i dowiedzieć się o tobie o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Budowanie marki osobistej pozwala promować się w Internecie.

Personal branding pomaga nie tylko zdobyć zaufanie, które samo w sobie jest nieocenione. Możesz także zbudować obserwujących, stać się liderem myśli, zaprzyjaźnić się i znaleźć wiele nowych możliwości.

Nawet jeśli nie podoba Ci się pomysł marketingu siebie jako produktu, nadal będziesz oceniany po tym, co umieścisz w Internecie.

Zobaczmy, jak możesz zbudować markę online dla siebie, która pomoże Ci odnieść sukces.

Zbuduj stronę internetową

Building your website

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zbudować sobie osobistą stronę internetową.

Podczas gdy profile w mediach społecznościowych są świetne, sieci społecznościowe przychodzą i odchodzą. Potrzebujesz własnej platformy, na której możesz publikować wszystko, co chcesz. Platforma, na której jesteś gwiazdą.

Budowanie strony internetowej za pomocą WordPress jest niezwykle łatwe. Będziesz potrzebował usługi hostingowej WordPress i nazwy domeny.

Polecane przez WordPress Firmy hostingowe, takie jak Bluehost i Siteground, oferują czytelnikom WPBeginner ekskluzywną zniżkę 50% i bezpłatną domenę.

Większość dostawców usług hostingowych oferuje instalację one click WordPress, która pozwala w mgnieniu oka działać z własną witryną opartą na WordPress.

Możesz również skorzystać z naszej bezpłatnej usługi konfiguracji bloga WordPress.

Uzyskaj osobisty motyw marki WordPress

Sposób, w jaki twoja strona wygląda, jest bardzo ważny, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

WordPress zawiera mnóstwo darmowych i premium motywów.

W przypadku budowania marki osobistej naszym ulubionym tematem jest GetNoticed przez Michaela Hyatta.

Get Noticed WordPress Theme for Personal Branding

Nasz założyciel i dyrektor generalny Syed Balkhi również korzysta z GetNoticed na swojej osobistej stronie internetowej.

Możesz również znaleźć niesamowite motywy WordPress w StudioPress i Themify.

Zacznij budować listę e-mailową

Start building an email list

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla sukcesu każdej strony internetowej, jest zbudowanie listy e-mail.

Twoja osobista strona internetowa nie jest wyjątkiem.

Zanim zrobisz cokolwiek innego, Zarejestruj się u dostawcy usług e-mail marketingu, takiego jak MailChimp lub AWeber.

MailChimp jest najłatwiejszy w użyciu i ma darmową wersję na początek.

Mamy szczegółowy przewodnik na temat korzystania z MailChimp z WordPress, pomoże Ci zacząć w ciągu kilku minut.

Tworzenie treści dla Twojej osobistej strony internetowej

Tworzenie strony internetowej może być łatwe dzięki WordPress, ale nadal będziesz musiał dodać treść.

Twoje treści muszą być odpowiednie dla Twojej branży, dodawać wartość czytelnikom i powinny pomóc Ci zaprezentować swoje umiejętności.

O Stronie

About page

Musisz utworzyć stronę informacje, na której użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o Tobie.

Wielu osobistych właścicieli witryn używa ich strony o jako pierwszej strony swojej witryny.

Użyj strony informacje, aby powiedzieć użytkownikom, kim jesteś, co robisz, nagrody, które wygrałeś, i link do niektórych próbek swojej pracy.

Daj użytkownikom znać, jak mogą się z Tobą skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych i poczty e-mail. Spójrz na nasz CEO, Syed Balkhi ‘ s about page dla inspiracji.

Powinieneś również sprawdzić 6 wspólne błędy strony, które zabijają konwersje

Strona Kontaktowa

Contact Page

Wiele osób nie chce się z Tobą kontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych. To dlatego zobaczysz strony kontaktowe na prawie każdej stronie internetowej w Internecie.

Musisz dodać stronę kontaktową w swojej witrynie z informacjami o tym, jak użytkownicy mogą wysłać ci szybką wiadomość.

WordPress nie ma wbudowanego formularza kontaktowego. Istnieje jednak kilka doskonałych wtyczek do formularzy kontaktowych, które można zainstalować.

Zalecamy korzystanie z Gravity Forms i używanie go na wszystkich naszych stronach internetowych.

Blog

Why you should add a blog?

Domyślnie WordPress jest dostarczany z blogiem na stronie głównej. To całkowicie od Ciebie zależy, czy chcesz mieć bloga na swojej stronie, czy nie. W rzeczywistości możesz stworzyć witrynę WordPress bez bloga i tylko kilku stron.

Jednak dodanie bloga do twojej witryny ma ogromne korzyści. Przede wszystkim blogi mają być regularnie aktualizowane, co oznacza, że możesz dodawać świeże treści do swojej witryny tak często, jak chcesz.

Blog zapewnia również użytkownikom powód do ponownego odwiedzania witryny. Z każdą wizytą Twoja osobista marka wzmocni się i stanie się bardziej rozpoznawalna dla użytkowników.

Blogi są swobodne, więc nie musisz spędzać zbyt wiele czasu na pisaniu długich esejów. Możesz regularnie pisać krótkie, przydatne i wnikliwe artykuły.

Każdy artykuł przenosi użytkowników z wyszukiwarek na Twoją stronę. Ci użytkownicy mogą następnie zarejestrować się na liście e-mail i możesz do nich dotrzeć w dowolnym momencie.

Dodaj Portfolio

Adding a portfolio to your WordPress site

Portfolio nie jest tylko dla projektantów czy fotografów. Bez względu na branżę, do której należysz, możesz dodać swoje najbardziej udane projekty do swojego portfolio.

Pomaga to innym szybko spojrzeć na rzeczy, które zrobiłeś, i jest to świetny sposób na budowanie zaufania.

Dodanie portfolio do witryny WordPress jest dość łatwe. Zobacz nasz przewodnik, Jak dodać portfolio do swojej witryny WordPress.

Dodawanie referencji w WordPress

WPBeginner's testimonials

Referencje pomagają pokazać, co inni mówią o Tobie.

Ten rodzaj dowodu społecznego pomaga ustanowić autorytet i rozwinąć zaufanie.

Dodawanie referencji do witryny WordPress jest dość łatwe. Najpierw musisz zainstalować i aktywować wtyczkę widget Testimonials.

Pozwala łatwo tworzyć i dodawać referencje za pomocą skrótów. Następnie zdecyduj, gdzie chcesz wyświetlić referencje. Możesz dodać je do paska bocznego swojej witryny lub utworzyć dedykowaną stronę dla referencji.

Dzieje Wirusowe Z Social

Going viral on social media with WordPress

WordPress i social idą w parze. Istnieje niezliczona ilość wtyczek WordPress, które pozwalają dodawać przyciski społecznościowe i widżety do witryny. Jednak wiele z nich spowolni Twoją witrynę.

Zalecamy korzystanie z pływającego paska społecznościowego, najlepszej wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress. Na wszystkich naszych stronach stosujemy nieco zmodyfikowaną jego wersję.

Pływający pasek społecznościowy zachęca użytkowników do udostępniania treści. Nie dodaje linków do twojego profilu w mediach społecznościowych. Będziesz musiał użyć wtyczki simple social icons, aby dodać przyciski mediów społecznościowych do paska bocznego.

Możesz także sprawdzić te 7 musi mieć narzędzia społecznościowe i wtyczki dla blogerów, które pomogą Ci korzystać z mediów społecznościowych, takich jak pro.

Tworzenie galerii i slajdów

Jako ludzie uwielbiamy kolory i wizualizacje. Nasze mózgi są tak okablowane.

Powinieneś wykorzystać moc obrazów wizualnych, aby zbudować swoją osobistą markę. Jeśli jesteś projektantem lub fotografem, prawdopodobnie masz już oszałamiająco piękne treści do wyświetlenia w swojej witrynie.

WordPress ma podstawową funkcję galerii, ale nie jest tak ładna, jak byśmy chcieli.

Jeśli regularnie dodajesz galerie zdjęć do swojej witryny WordPress, będziesz potrzebować galerii Envira. Pomoże Ci łatwo dodać piękne responsywne galerie zdjęć w WordPress.

Suwaki są bardzo angażujące, dlatego widzisz je na każdej innej stronie internetowej w Internecie. Dzięki WordPress możesz dodawać suwaki do swojej witryny bez zatrudniania projektanta lub programisty.

Jest tak wiele wtyczek suwaka do WordPressa, znalezienie odpowiedniego może być trudne. Dlatego porównaliśmy je, aby znaleźć najlepszą wtyczkę suwaka WordPress.

Dodawanie terminów i konsultacji

Jeśli oferujesz użytkownikom profesjonalną pomoc i porady, Twoja witryna WordPress może być używana do obsługi spotkań. Możesz zarejestrować się w usłudze takiej jak Clarity, która pozwala użytkownikom zarezerwować czas, aby uzyskać osobistą poradę.

Możesz również użyć jednego z tych wtyczek do umówienia się i rezerwacji WordPress, aby uzyskać bardziej zintegrowane wrażenia. Te wtyczki mogą wyświetlać kalendarze, dostępność, a nawet akceptować płatności bezpośrednio z własnej witryny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak zbudować swoją osobistą markę za pomocą WordPress. Te narzędzia WordPress pomogą Ci zacząć, ale możesz zrobić o wiele więcej ze swoją witryną. Sprawdź te przydatne narzędzia 40 do zarządzania i rozwijania witryny WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak napisać dobry komentarz na blogu i ominąć filtr antyspamowy w WordPress

W artykule: Video Tutorial1. Dlaczego chcesz komentować?2. Bądź pełen szacunku i uprzejmy3.…

Jak edytować wp-config.plik php w WordPress

W artykule: Co to jest wp-config.plik php?Video TutorialPierwsze KrokiZrozumienie wp-config.plik phpUstawienia MySQL…

Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?

Wczoraj na naszej stronie na Facebooku zadaliśmy pytanie: “gdybyś mógł pozbyć się…

Przewodnik dla początkujących, aby naprawić swoją Zhakowaną witrynę WordPress

W artykule: Kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczniemyKrok 0-poproś profesjonalistę, aby…