Mapa Świata WordPress

Na ten ciekawy pomysł zwróciliśmy uwagę podczas WordCamp NYC. Mapa świata WP stworzona przez Olivera Schlobe pozwala na GEO tagowanie siebie na mapie świata. Korzystając z tej mapy, możesz połączyć się z lokalnymi użytkownikami WordPress w Twojej okolicy. Jest to świetne narzędzie zarówno dla programistów, jak i użytkowników WordPress.

Deweloperzy mogą się teraz reklamować, oznaczając siebie na mapie. Użytkownicy mogą teraz znaleźć programistów WordPress, którzy znajdują się w ich własnym obszarze. Jest to również świetne narzędzie, ponieważ pokazuje wszystkie ostatnie Wordcampy, które nadchodzą, więc jeśli jedno wydarzenie zbliża się w Twojej okolicy, nie przegapisz tego. Teraz, jeśli w Twojej okolicy nie ma WordCamp lub innej grupy meetup, będzie to doskonały sposób na rozpoczęcie od kontaktu z użytkownikami, którzy mieszkają w Twojej okolicy.

Ta mapa to gigantyczny krok w kierunku budowania lepszego połączenia wokół społeczności WordPress. WordPress rozwija się bardzo szybko i możesz nie wiedzieć, że ktoś, kto mieszka kilka przecznic od Ciebie, korzysta z WordPressa i szuka również kumpla WordPress w okolicy.

WordPress World Map

Oznacz teraz siebie i stań się częścią globalnej społeczności WordPress

Mapa Świata WordPress

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…