Tak, dziś jest 31 października 2011 roku, a dzieci w całych Stanach Zjednoczonych i niektórych innych częściach świata przygotowują się w swoich kostiumach do cukierków albo psikusów. Jako użytkownik WordPress, jesteś na uczcie, jak również. Zostaliśmy powiadomieni, że istnieją pewne potworne oferty WordPress dostępne przez ograniczony czas, co oznacza, że tylko dziś (październik 31st). Masz mniej niż 24 godziny na skorzystanie z poniższych ofert:

Themefuse

Themefuse ma potworny rabat 75% na wszystkie swoje motywy. Oznacza to, że możesz uzyskać dowolną standardową licencję motywu za $13 lub licencję dewelopera za $20. Ich najlepszą ofertą jest pakiet programisty, który zwykle kosztuje 349 dla wszystkich dostępnych motywów. Korzystając z kuponu, możesz uzyskać Pakiet Programisty za jedyne $ 87 trickortreat, aby uzyskać 75% zniżki

iThemes i PluginBuddy

Tak, to ci sami ludzie za słynną Wtyczką BackupBuddy i frameworkiem Buildera. Możesz uzyskać 25% od każdego z ich produktów, gdy korzystasz z kuponu: BOO25

Zalecamy, aby uzyskać BackupBuddy od nich, jeśli nie masz już tej wtyczki. Jest to najlepsza wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress.

Powyższe oferty wygasną o północy 31 października. nie jesteśmy pewni, czy podążają za EST, czy CST. Ale zalecamy planowanie z wyprzedzeniem.

Niektórzy z was mogli przegapić nasze inne oferty, z których powinniście skorzystać.

Headway Themes

Zapowiedzieli już wersję beta 3.0, która ma niesamowity system siatki. Powiedziano nam, że po wydaniu wersji 3.0 zmienią modal cenowy z opłaty jednorazowej na cykliczny. Zdecydowanie zalecamy, aby dostać się teraz, więc jesteś dziadkiem. Pozwoli to zaoszczędzić od płacenia rocznie za aktualizacje i wsparcie. Wszyscy obecni użytkownicy zostaną obdarowani, więc otrzymają bezpłatne aktualizacje i wsparcie przez całe życie.

Możesz uzyskać 25% zniżki, jeśli użyjesz kodu kuponu: wpbeginner

Nie wierz nam, a następnie sprawdź nasz film: hands-on z Headway Grid system.

Aby uzyskać więcej ofert, sprawdź stronę WPBeginner Coupons.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…