Drodzy Użytkownicy WPBeginner,

Tu Syed Balkhi. Jak większość z Was już widzi, dziś rano zaprezentowaliśmy nowy projekt WPBeginner. Po tweetowaniu na ten temat i udostępnieniu go na Facebooku pomyślałem, że jesteśmy winni naszym użytkownikom wyjaśnienie i zaoferowanie więcej szczegółów. Tak, przyszedłeś na stronę i prawdopodobnie jesteś jak WTF! czym jest ta strona? Gdzie się podziała ta wielka pomarańcza? Co się dzieje? Tak, jestem ci winien to Wyjaśnienie. Sformatuję to, dlaczego dokonaliśmy zmiany, co się zmieniło i jakie są przyszłe korzyści z tych zmian.

Dlaczego przeszliśmy na WPBeginner 3.0

Zauważyłeś, że pominęliśmy tam wersję? Nigdy nie było ogłoszenia o wersji 2.0. To dlatego, że nigdy nie udało mu się przeżyć. Kiedy to się stało, zdecydowałem, że nie tak chcę iść do przodu. Stare kupony i Galeria były jakby zakradaniem się do 2.0. Od 4 lipca 2009 roku, kiedy po raz pierwszy uruchomiliśmy, ta strona stała się ogromnym zasobem. Dodaliśmy WPBeginner WordPress kupony i WPBeginner WordPress Galeria. Jednym z problemów, na który wpadliśmy, było utrzymanie spójnego interfejsu użytkownika. Coraz trudniej było zintegrować nowsze sekcje w szerszy zakres rzeczy. Na przykład po premierze zakopano galerię i kupony. Pod rozwijanymi sekcjami był tylko jeden link.

W wersji 2.0 próbowaliśmy rozwiązać ten problem, zachowując nasz główny projekt. Raz zrobione, wersja wyglądała cholernie brzydko. Wyglądało na to, że ktoś coś otynkował. Nie było zorganizowane, nie było zorganizowane tak, jak chciałem. Ja jako użytkownik nienawidziłbym tej strony.

Powodem, dla którego przestawiliśmy się na ten nowszy wygląd, było to, że daje nam miejsce na rozwój. Kupony i elementy galerii będą wyświetlane na każdej stronie. Obecnie są one obsługiwane ręcznie, ale za tydzień lub dwa zostanie to zautomatyzowane. Zobaczysz losowy kupon i galerię przy każdej wizycie na stronie. Jeśli widzisz, mamy sekcję wideo wkrótce. To będzie na żywo po powrocie z BlogWorld Expo. Mamy nadzieję, że dodamy kilka bardzo interesujących sekcji, które będą bardzo przydatne.

Ten nowy projekt daje nam przestrzeń do rozwoju, dając użytkownikom możliwość przeglądania całej naszej zawartości jako sieci, a nie każdej pojedynczej witryny.

Co się zmieniło?

Wszystko się zmieniło. Ten nowy wygląd był mocno inspirowany motywem backend WordPress 3.3. Mamy wszystkie sekcje w lewym obszarze nawigacyjnym. Na górze znajduje się nowy przycisk Eksploruj. Kliknij na niego, jeśli czujesz się ryzykowny.

Konstrukcja jest częściowo responsywna. Kierujemy popularne rozdzielczości / rozmiary ekranu. Nasz wyświetlacz iPada nie jest do końca taki, jak chcemy. Tak, jesteśmy tego świadomi. Pracujemy nad tym.

Ktoś poruszył ten temat, a Ty pozbyłeś się tej wielkiej pomarańczy. Tak. Kiedy po raz pierwszy uruchomiliśmy stronę, to było bardzo nowe. Teraz każda inna strona sprzedająca spam to ma. Na pewno działa w marketingu, ale nie chcemy tak wyglądać. Chcemy wydobyć nasze treści bardziej niż nasze usługi. Treść jest #1, ponieważ pomaga użytkownikom. Jeśli jako użytkownik podobają Ci się nasze treści, z natury poprosisz nas o pracę dla Ciebie. Osobiście jestem zaszczycony, że mogę pracować z tak wieloma naszymi użytkownikami.

Jaka jest przyszłość?

To szaleństwo. Zawsze chciałem nie mówić. Chciałem, żeby było napisane, a nie w pierwszej osobie. Ale ta strona jest coraz większa. Wkrótce dodamy program dzielenia się przychodami dla autorów gości. Każdy autor otrzyma własny kredyt. Zobaczysz więc wiele widoków z pierwszej osoby.

Redakcja to głównie ja i David, więc może się różnić. Może nadal być w trzeciej osobie, lub może być w pierwszej na podstawie artykułu.

Przyszłość jest bardzo jasna. Wkrótce pojawi się kilka ciekawych nowych funkcji. Pierwszy, który można zobaczyć, to Filmy. To wszystko będzie bezpłatne i całkowicie dla początkujących. Pracujemy nad przewodnikami, które użytkownicy mogą po prostu uzyskać, gdy wejdą na stronę. Często nowi użytkownicy czują się zbyt przytłoczeni. Na początku strona była bardzo mała. Tak było łatwiej dla wszystkich. Teraz wiele dobrych treści jest zakopywane. Chcemy uczynić z nich darmowe e-booki dla naszych użytkowników.

Pracujemy nad sutenerem w naszej sekcji kuponów. Obecnie mamy ponad 30 + kupony, ale będzie to rosło bardzo szybko. Prezenty, które prowadzimy na WPBeginner, będą miały własną sekcję. Wymyka się spod kontroli, aby zarządzać nimi jako postami. Będziemy tworzyć osobną sekcję, taką jak giveaway.wpbeginner czy coś podobnego. Będzie to jedna strona, którą można okresowo monitorować. Będziemy starali się mieć ciągłe prezenty, więc nigdy się nie kończy. Zobaczmy, jak to pójdzie. Trzymam kciuki.

Pracujemy również nad zmniejszeniem liczby reklam. Tak, chcę, aby reklamy były bardziej trafne. Zamiast 8 brzydkich reklam 125 x 125, będziemy mieli tylko 1 lub 2 większe rozmiary reklam. Będziemy głównie promować nasze własne usługi, z którymi mamy do czynienia.

Przyszłość WPBeginner jest jasna, a przynajmniej tak mi się wydaje. To była fajna przejażdżka, i jestem na niej tak długo, jak jedziemy.

Chcę wam podziękować za ciągłe wspieranie nas. Bez ciebie nie bylibyśmy nigdzie.

Widzę, że wielu użytkowników już dostosowuje się do projektu. Chciałbym usłyszeć od ciebie. Jeśli masz zamiar skomentować stary projekt bardziej mi się podobał, nie jesteś pomocny. Nie wrócimy tam. Ale naprawdę potrzebujemy Twojej pomocy. Możesz nam pomóc, informując nas o tym, jak możemy się poprawić.

To jest praca w toku, jak wszystko, co robimy tutaj. To się nigdy nie kończy. Chcemy go zbudować najlepiej jak potrafimy i potrzebujemy Twojej pomocy. Czekam na komentarze.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…