Czy chcesz rozpocząć własną działalność WordPress web design? W WPBeginner często otrzymujemy porady związane z rozpoczęciem działalności w zakresie projektowania stron internetowych. Oprócz ciężkiej pracy, cierpliwości i poświęcenia, które są potrzebne do rozpoczęcia działalności WordPress web design, Oto najlepsze rzeczy 7, które musisz zrobić.

Launching Your Business

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli nie podoba Ci się film lub potrzebujesz więcej instrukcji, Kontynuuj czytanie.

1. Business + Accounting Setup

Prowadzenie rejestru wszystkich transakcji finansowych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy. Nie chcesz jednak tracić czasu na zarządzanie arkuszami kalkulacyjnymi i równoważenie książek, ponieważ musisz skupić się na swojej firmie.

Na szczęście istnieją narzędzia, które pomagają zautomatyzować Księgowość i zaoszczędzić pieniądze.

Zalecamy korzystanie z Freshbooks. Jest to najbardziej przyjazne dla użytkownika narzędzie księgowe dla osób niebędących księgowymi. Możesz łatwo wysyłać faktury, otrzymywać płatności, łączyć je ze swoim kontem bankowym i automatycznie śledzić każdą transakcję.

Invoicing and billing your web design clients

Freshbooks pozwala również śledzić czas i rozliczać klientów za liczbę przepracowanych godzin. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, jeśli klient chce zatrudnić cię co godzinę.

2. Wybierz Swój Framework

Choosing a Theme Framework

Wybór struktury motywów do pracy pomoże Ci zredukować pracę i przyspieszyć ogólny proces rozwoju.

Dostępnych jest kilka szablonów motywów WordPress. Zobacz nasz szczegółowy przewodnik na temat tego, co jest ramą tematyczną(plusy, minusy i inne).

Dobrze jest również mieć zestaw wtyczek WordPress, które instalujesz i zachowujesz jako część swojego planu. Znalezienie wtyczek, które wykonują określone zadania, pomoże również przyspieszyć proces.

3. Zawsze Twórz Kopie Zapasowe Wszystkiego

Keep Good Backups

Utrata danych jest kosztowna, a nawet najgorsza, jeśli dane należą do klienta. Warto zainwestować w stworzenie kompleksowego systemu kopii zapasowych dla całego środowiska programistycznego.

Jeśli planujesz hosting witryn klientów, musisz zainwestować w tworzenie kopii zapasowych danych klientów tak często, jak to możliwe.

Należy również tworzyć kopie zapasowe środowiska programistycznego i włączać automatyczne zapisywanie na wszystkich narzędziach do edycji kodu i oprogramowaniu. Korzystanie z systemu kontroli wersji, takiego jak Git, może oszczędzić Ci wielu kłopotów w przyszłości.

4. Wybór Najlepszego Hostingu Dla Twojej Firmy Projektującej Strony Internetowe

Twoi klienci będą potrzebować twojej pomocy i porady na temat wyboru najlepszego hostingu WordPress. Często mniejsze agencje projektujące strony internetowe same hostują strony klientów, co może zapewnić dodatkowy strumień przychodów, ale wiąże się z własnymi kłopotami.

Zdecydowanie zalecamy, aby nie hostować stron internetowych klientów na swoim serwerze. Zamiast tego powinieneś współpracować z firmą hostingową, z którą chcesz pracować i poprosić o umowę partnerską.

Może się to okazać dość lukratywne, ponieważ niektóre firmy hostingowe WordPress oferują świetny program partnerski.

InMotion Hosting płaci do $125 za każdą sprzedaż. Oferują hosting biznesowy, VPS, serwer dedykowany, a nawet hosting zarządzany. Dołącz Do Programu Partnerskiego InMotion Hosting

WPEngine płaci do $200 za każdą sprzedaż. Są wyspecjalizowaną firmą hostingową WordPress i oferują tylko zarządzane rozwiązanie, które jest nieco droższe. Dołącz Do Programu Partnerskiego WPEngine.

Współpraca z niezawodnym dostawcą hostingu pozwala delegować zadania, w których nie jesteś dobry, zarządzać serwerami, a jednocześnie zarabiać dodatkowe pieniądze.

W miarę jak rośnie liczba twoich klientów, podziękujesz nam za tę poradę.

5. Otocz Się Wspaniałymi Ludźmi

Strategic Partnership

Na początku może się wydawać, że możesz wykonać większość pracy na własną rękę, i prawdopodobnie możesz. Jednak w miarę rozwoju firmy będziesz potrzebował więcej ludzi. Nasz założyciel i dyrektor generalny Syed Balkhi często mówi:

Jeśli chcesz jechać szybko, idź sam.
Jeśli chcecie zajść daleko, idźcie razem.

Możesz zatrudnić kogoś do stałej współpracy lub możesz budować strategiczne partnerstwa z niezależnymi kontrahentami i innymi agencjami.

Nie możesz być mistrzem wszystkiego, więc próba robienia wszystkiego na własną rękę może zrujnować twój biznes związany z projektowaniem stron internetowych, zanim jeszcze się zacznie. Znajdź ludzi, którzy mają umiejętności i wiedzę, których ci brakuje, i deleguj im pracę.

Specjalizacja jest kluczem do sukcesu twojego biznesu web design.

Znalezienie ludzi, na których możesz liczyć, może zająć trochę czasu, ale na dłuższą metę będzie to całkowicie warte twojej cierpliwości i czasu.

6. Powracający Klienci

Happy Customers

Buduj relacje z klientami na bardziej osobistym poziomie. Zainteresuj się ich biznesem, ambicjami i postaraj się zejść z drogi, aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc.

Wszystkie firmy są o ludziach i wartościowanie ludzi sprawia, że czują się dobrze nie tylko o tobie, ale także o sobie.

Zawsze powinieneś być uczciwy, Hojny, miły, pełen szacunku i wdzięku w sposobie prowadzenia działalności. Po wykonaniu zadania nie stań się nieznajomym. Powinieneś skontaktować się ze swoimi klientami, aby zobaczyć, jak sprawy się dla nich układają. Pozostań w kontakcie z nimi w mediach społecznościowych i pokaż prawdziwe zainteresowanie ludźmi.

Te małe akty dobroci przyniosą Ci więcej interesów, niż możesz sobie wyobrazić. Będzie to również zachęcić klientów, aby pomóc ci połączyć się z możliwych potencjalnych klientów.

Jest to wygrana dla wszystkich i będzie cię to kosztować tylko kilka minut twojego czasu każdego dnia. Możesz również wysyłać swoim klientom kosze upominkowe na święta, ponieważ wszyscy kochają prezenty.

7. Tworzenie listy e-mail

Wierzcie lub nie, E-Mail jest najpotężniejszym i najbardziej opłacalnym narzędziem marketingowym. 70% osób odwiedzających Twoją witrynę prawdopodobnie nigdy nie znajdzie drogi powrotnej do twojej witryny. Oznacza to, że masz tylko kilka sekund ich czasu, aby przekonać ich do zatrudnienia.

Czasami użytkownik może być zainteresowany Twoimi usługami, ponieważ nie jest jeszcze gotowy do podjęcia decyzji. Możesz zaoferować im możliwość subskrybowania listy e-mailowej, dając im ekskluzywny zasób, który może pomóc im podjąć decyzję.

Zobacz nasz przewodnik, dlaczego powinieneś od razu zacząć budować swoją listę e-mail i zacząć konwertować odwiedzających witrynę na płacących klientów.

Po utworzeniu listy e-mailowej regularnie angażuj subskrybentów, dostarczając im cennych informacji i zasobów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci rozpocząć działalność w zakresie projektowania stron internetowych za pomocą odpowiednich narzędzi i dobrych nastrojów. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych narzędzi 23 dla freelancerów, projektantów i programistów WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak napisać dobry komentarz na blogu i ominąć filtr antyspamowy w WordPress

W artykule: Video Tutorial1. Dlaczego chcesz komentować?2. Bądź pełen szacunku i uprzejmy3.…

Jak edytować wp-config.plik php w WordPress

W artykule: Co to jest wp-config.plik php?Video TutorialPierwsze KrokiZrozumienie wp-config.plik phpUstawienia MySQL…

Czy należy usunąć “linki” Blogroll na rzecz menu WordPress?

Wczoraj na naszej stronie na Facebooku zadaliśmy pytanie: “gdybyś mógł pozbyć się…

Przewodnik dla początkujących, aby naprawić swoją Zhakowaną witrynę WordPress

W artykule: Kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczniemyKrok 0-poproś profesjonalistę, aby…