Najlepsze strony hostingowe wideo dla blogerów

Szukasz najlepszych witryn hostingowych dla blogerów, marketerów i stron biznesowych?

Przesyłanie filmów bezpośrednio do witryny wymaga wielu zasobów serwera. Dlatego właściciele inteligentnych firm używają witryn hostingowych do przesyłania filmów, a następnie łatwo osadzają te filmy w WordPress bez wpływu na wydajność.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych witryn hostingowych dla blogerów, marketerów i właścicieli firm.

Best video hosting sites for bloggers

Dlaczego Warto Korzystać Z Witryn Hostingowych Wideo?

Filmy są najbardziej angażującą formą treści i są bardzo skuteczne w przypadku konwersji. Jednak zajmują również dużo miejsca i przepustowości.

WordPress umożliwia przesyłanie filmów do witryny. Jednak nie jest tak naprawdę zoptymalizowany do obsługi filmów. Wpływa to na odtwarzanie wideo i powoduje złe wrażenia użytkownika.

Poza tym filmy zużywają więcej zasobów hostingowych WordPress, co spowalnia Twoją witrynę. Jeśli korzystasz z hostingu współdzielonego, Twój dostawca usług hostingowych może nawet zamknąć Twoje konto, aby zapobiec wpływowi na inne witryny.

Ze względu na te problemy zalecamy korzystanie z witryny hostingowej wideo, aby dodawać filmy w WordPress. Mają więcej zasobów serwera do obsługi plików wideo i nie musisz się martwić o wydajność WordPress.

Co ważniejsze, automatycznie dostosowują jakość wideo, aby zapewnić lepsze wrażenia wizualne w oparciu o szybkość Internetu odwiedzających.

Aby dowiedzieć się więcej, Zobacz nasz przewodnik, dlaczego nigdy nie należy przesyłać filmów do WordPress.

WordPress sprawia, że bardzo łatwo osadzić filmy na swojej stronie. Zobacz nasz przewodnik na temat łatwego osadzania filmów w WordPress, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych witryn hostingowych wideo, z których możesz korzystać.

1. YouTube

YouTube

YouTube jest najpopularniejszym hostingiem wideo w Internecie. Pozwala przesyłać filmy, tworzyć kanały i budować następujące.

Jako marketer i właściciel firmy, chcesz wykorzystać ogromny potencjał YouTube. Jest to również druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie i druga co do wielkości witryna społecznościowa z 1,9 miliardem aktywnych użytkowników.

Możesz zbudować following YouTube za pomocą swojego kanału, znaleźć nowych odbiorców, wyróżnić się w wynikach wyszukiwania wideo i rozwijać swoją firmę.

YouTube ma Program Partnerski, do którego możesz dołączyć, aby zarabiać pieniądze online na swoich filmach. Ten program oferuje również więcej korzyści, takich jak analityka, dłuższe filmy i narzędzia do edycji wideo.

W WPBeginner używamy YouTube do przesyłania naszych samouczków wideo WordPress. Sprawdź WPBeginner channel na YouTube, aby zobaczyć, jak używamy YouTube, aby uzyskać więcej subskrybentów i odwiedzających naszą stronę.

2. Vimeo

Vimeo

Vimeo to doskonała witryna do hostingu i przesyłania strumieniowego wideo dla blogerów, marketerów i firm. Daje ograniczoną przestrzeń hostingową do przesyłania filmów za darmo. Jednak nieograniczona przepustowość i wyświetlanie bez reklam są kluczowymi zaletami wszystkich filmów.

Aby przesłać Duże filmy, musisz kupić plan premium, który jest bardzo przystępny ($84 rocznie). Płatne plany obejmują również opcje prywatności, narzędzia do edycji wideo, obsługę klienta, ochronę hasłem, powiązane filmy i Google Analytics.

Członkowie premium mogą również sprzedawać lub wypożyczać filmy, aby zarabiać pieniądze online z wideo Vimeo.

Używamy Vimeo do hostowania prywatnych filmów dla naszego ekskluzywnego obszaru tylko dla członków. Jeśli masz stronę członkowską lub chcesz tworzyć i sprzedawać kursy online, Vimeo jest doskonałą opcją.

3. Jetpack Video

Jetpack Video

Jetpack to popularny pakiet wtyczek, który zawiera również funkcję hostingu wideo. Jetpack video to usługa hostingu wideo premium i wymaga płatnego planu subskrypcji Jetpack.

Jest całkowicie wolny od reklam i nie pokazuje powiązanych filmów z innych stron internetowych na Twoich filmach.

Wykorzystuje tę samą sieć dostarczania treści używaną przez jetpack photos w celu szybszego dostarczania i przesyłania strumieniowego. Obejmuje również ustawienia prywatności, analizy, wiele formatów wideo i wiele innych.

4. Wistia

Wistia

Wistia to profesjonalny hosting wideo dla marketerów i firm. Darmowe konto ma limit filmów 3 z funkcjami takimi jak niestandardowa Miniatura, odtwarzacz wideo marki Wistia, ochrona hasłem, Ustawienia Prywatności i inne.

Potrzebujesz ich planu premium, aby przesłać więcej filmów. Wersja płatna pozwala na usunięcie marki Wistii z odtwarzacza wideo. Zawiera również historię przeglądarki, wykresy trendów, przyciski wezwania do działania, powiązane filmy i adnotacje.

Ma potężne integracje z usługami e-mail marketingu i oprogramowaniem CRM, takimi jak Constant Contact, Drip, AWeber, Hubspot, Google Analytics i innymi.

5. Vidyard

Vidyard

Vidyard to wysokiej klasy witryna hostingowa dla dużych firm i profesjonalistów. Zawiera premium content marketing narzędzia do promowania swoich filmów.

Jest wyposażony w wiele stylów odtwarzacza wideo i niestandardowe opcje edycji. Możesz przesyłać filmy za pomocą przycisków wezwania do działania i przeprowadzać test A/B na miniaturach wideo, aby sprawdzić, który z nich działa najlepiej.

Vidyard oferuje zaawansowane i szczegółowe analizy, w tym historię przeglądarek, zaangażowanie i wiele innych, aby ulepszyć Twoje filmy.

6. Dailymotion

Dailymotion

Dailymotion to kolejna popularna witryna hostingowa wideo, której możesz użyć do przesyłania filmów marketingowych i biznesowych. Posiada bezpłatne konto partnerskie z funkcjami takimi jak nieograniczona przepustowość i pamięć masowa, polecane filmy, ustawienia prywatności, odtwarzacz wideo i inne.

Pozwala przesłać kilka filmów dziennie, a także można użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby przesłać kompletne listy odtwarzania. Możesz zoptymalizować swoje filmy pod kątem SEO, dodając tytuł, opis i tagi.

DailyMotion oferuje również program zarabiania, w którym możesz zarabiać pieniądze i uzyskać więcej funkcji jako partner.

7. SproutVideo

SproutVideo

SproutVideo to płatny hosting wideo dla blogerów, marketerów i firm. Posiada bezpłatne konto próbne, na którym można przetestować odtwarzacz wideo i jego funkcje. Chociaż darmowa wersja ma ograniczone opcje i musisz uaktualnić, aby uzyskać dostęp do wszystkich ustawień.

Niektóre z godnych uwagi funkcji obejmują motywy wideo, układy, analitykę wideo, przyciski udostępniania społecznościowego, umieszczanie wezwań do działania i historię zaangażowania widzów.

Musisz uzyskać kod osadzania dla każdego filmu i użyć niestandardowego bloku HTML, aby dodać kod wideo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze witryny hostingowe dla Twojego bloga lub witryny biznesowej. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik SEO krok po kroku WordPress dla początkujących i nasz ekspert wybrać najlepsze wtyczki WordPress dla stron biznesowych.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…