Po pierwsze, chcieliśmy wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku. Kiedy patrzymy wstecz na rok 2012, był on pełen sukcesów i radości dla zespołu WPBeginner. To był również świetny rok dla społeczności WordPress w ogóle. W ciągu roku napisaliśmy mnóstwo samouczków, więc pomyśleliśmy, że powinniśmy sporządzić listę naszych ulubionych. Zróbmy rok z przeglądu WPBeginner.

Styczeń 2012

Jak podzielić posty WordPress na wiele stron – pisząc długie posty, masz kilka opcji. Możesz pozostawić to naprawdę długo i sprawić, że użytkownik przeczytał to wszystko na jednej stronie. Możesz podzielić temat na serię postów. Lub możesz nawet podzielić posty na wiele stron. Powyższy samouczek pokazuje, jak to zrobić.

Jak zwiększyć Ilość wyświetleń stron i zmniejszyć współczynnik odrzuceń-na początku większość blogerów uważa, że dotarcie do Twojego bloga jest trudne. Podczas gdy trudną częścią jest zachęcenie użytkowników do pozostania na twojej stronie. Większość użytkowników przychodzi do twojej witryny i kończy się opuszczeniem nawet bez przechodzenia na drugą stronę. Gdy użytkownik opuszcza stronę, nie przechodząc nawet do drugiej strony, Zwiększa to współczynnik odrzuceń. Zmniejsza to również ilość odwiedzin na jedną wizytę. Z szerszego punktu widzenia zmniejsza to przychody z reklam. Ten artykuł pomoże Ci poprawić zarówno widok strony, jak i współczynnik odrzuceń.

Luty 2012

Jak utworzyć formularz darowizny dla Organizacji Non-Profit za pomocą WordPress-łatwy do naśladowania samouczek, który pokazuje, jak utworzyć formularz darowizny dla organizacji non-profit z wieloma kwotami darowizn (jednorazowymi i cyklicznymi).

Jak utworzyć galerię albumu zdjęć w WordPress bez wtyczki – samouczek na poziomie średniozaawansowanym, który pokazuje, jak tworzyć galerie i organizować je według albumów w WordPress.

Jak zapobiec Nadpisywaniu treści przez Youtube – czy kiedykolwiek byłeś na stronie, na której zauważyłeś, że elementy multimedialne, takie jak filmy z youtube, zastępują inne treści? Może się to zdarzyć, jeśli masz rozwijane menu, paski pływające, wyskakujące okienko lightbox itp. Ten samouczek pokazuje, jak zapobiec temu problemowi w witrynie.

Marzec 2012

Jak sortować posty według daty ważności w WordPress-prosty samouczek, który pokazuje, jak sortować posty według daty ważności.

15 Najczęściej Zadawanych Pytań przez początkujących WordPressa-nie myśl, że ten potrzebuje opisu :)

Kwiecień 2012

Jak naprawić błąd tworzenia problemu z połączeniem z bazą danych w WordPress-możliwe poprawki jednego z najpopularniejszych błędów WordPress.

Jak poprawić przepływ pracy redakcyjnej w WordPress-Wtyczka Edit Flow dla WordPress jest jednym z najlepszych sposobów na dobry przepływ pracy redakcyjnej.

Co, dlaczego i jak Pingbacks i Trackbacks-kompletne wyjaśnienie Pingbacks i Trackbacks. Pokazuje również, jak je wyłączyć na nowych i istniejących postach.

Maj 2012

Dlaczego wtyczki WordPress nie powinny mieć opcji SEO-Większość motywów WordPress dodaje tylko tę funkcję jako schemat marketingowy. To naprawdę boli ich użytkowników i społeczność na dłuższą metę, ponieważ ogranicza cię do ich platformy. Jeśli kiedykolwiek zmienisz temat, nie jest to takie trudne. Mamy nadzieję, że w 2013 roku kolejne firmy pójdą za WooThemes i zaczną przestawiać się na model, który polecamy w tym poście.

Przewodnik dla początkujących do zapobiegania skrobaniu treści blogowych w WordPress-nigdy nie możesz całkowicie powstrzymać nikogo przed kradzieżą Twoich treści. Oto jednak kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zapobiec wielu skrobakom treści.

Jak dodać dziwną / równą klasę postów w motywach WordPress-prosty, ale poręczny fragment dla projektantów motywów.

Czerwiec 2012

6 powodów, dla których zrezygnowaliśmy z Livefyre – było to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych użytkowników po zmianie. Wywołało to wiele dyskusji. Chcielibyśmy usłyszeć wasze opinie na ten temat.

Jak uzyskać zweryfikowane autorstwo Google w WordPress-chcesz zwiększyć wskaźnik klikalności w wyszukiwarce? Dodaj autorstwo do swojej witryny.

Lipiec 2012

Jak zabezpieczyć hasłem WORDPRESSS WP-Admin Directory-jest to bardzo przydatna wskazówka bezpieczeństwa, że większość popularnych witryn używać.

Jak ustawić minimalną długość komentarza w WordPress – zapobiega to komentarzom spamowym z jednym słowem.

Jak zwiększyć subskrypcje e-mail Newsletter w WordPress-używamy tej wtyczki, aby dodać małe pole opt – in w naszych komentarzach. Nie dodaje drastycznej liczby użytkowników, ale jest to kolejny sposób na stopniowe budowanie listy e-mail.

Jak zainstalować i skonfigurować WordPress CDN za pomocą MaxCDN-CDNs popraw Szybkość witryny. Zobacz ten artykuł, aby zobaczyć, jak możesz przyspieszyć swoją witrynę.

Sierpień 2012

Jak przełączać się między użytkownikami w WordPress-świetna wtyczka podczas tworzenia stron internetowych. Pomaga testować różne role użytkowników i poziomy uprawnień.

5 powodów, dla których używamy Sucuri – aby poprawić nasze bezpieczeństwo WordPress, zdecydowaliśmy się użyć Sucuri. Są najlepsze w branży.

Kategorie vs. Tagi-Najlepsze praktyki SEO-kompleksowy przewodnik, który pomaga lepiej zrozumieć zarówno kategorie, jak i tagi. Dowiedz się, co jest lepsze dla SEO.

Jak zezwolić na podglądy publikowania niepublikowanych postów-Zwykle tylko użytkownicy z dostępem mogą zobaczyć niepublikowane posty. Co zrobić, jeśli robisz płatną recenzję dla sponsora? Możesz pokazać im swoje niepublikowane treści bez tworzenia konta użytkownika za pomocą tej wtyczki.

Wrzesień 2012

Jak naprawić biały ekran śmierci w WordPress-dość powszechny błąd w WordPress. Oto kilka możliwych rozwiązań.

Ile wtyczek należy zainstalować w WordPress? – Post odpowiadający na jedno z najczęściej zadawanych pytań. Ile wtyczek mogę/powinienem zainstalować? Czy ilość wtyczki spowalnia moją stronę.

Jak Dodać Karty Twittera w WordPress – Twitter niedawno wprowadzić karty Twittera, które dodają bogate media pod każdym tweetem. Dowiedz się więcej o kartach na Twitterze i skorzystaj z tego na swojej stronie WordPress.

Jak skutecznie przyciągać i zarządzać blogerami gości w WordPress – oto jak zarządzać blogerami gości w WordPress.

Jak utworzyć lepki pływający pasek stopki w WordPress – jak dodać pływający pasek stopki w witrynie WordPress, takiej jak ta w tej witrynie.

Jak stworzyć codzienny i cotygodniowy biuletyn e-mail w WordPress-nasi użytkownicy często pytają nas, jak dostarczać codzienne i cotygodniowe biuletyny, tak jak my. Ten artykuł pokaże Ci, jak to zrobić.

Październik 2012

Co to jest Framework motyw WordPress? – Łatwy do zrozumienia samouczek, który wyjaśnia, co to jest framework motyw WordPress. Jakie są zalety i wady korzystania z WordPress theme framework i nie tylko.

Co zrobić, gdy jesteś zablokowany przez administratora WordPress – jeśli jesteś zablokowany przez administratora WordPress, ten artykuł pomoże.

Jak dodać Referencje Tooltip w WordPress-schludny sposób dodawania referencji na swojej stronie.

WordPress Body Class 101 – jest to obowiązkowy artykuł dla nowych projektantów. Body class to potężne narzędzie, które pomoże Ci dostosować witrynę bez użycia skomplikowanego PHP.

Listopad 2012

Jak znaleźć Backdoor w WordPress i naprawić go – jeśli Twoja witryna WordPress została zhakowana, upewnij się, że skanujesz ją w poszukiwaniu backdoora. W przeciwnym razie zostaniesz ponownie zhakowany.

Jak automatycznie oznaczać swoje posty-oznaczanie postów może zająć trochę czasu. Ta wtyczka umożliwia automatyczne oznaczanie postów i oszczędzanie czasu.

Grudzień 2012

Jak kredyt wielu autorów (współautorów) w WordPress-ta wtyczka pomaga prawidłowo kredytować każdego autora.

Jak skutecznie zarządzać seriami postów w WordPress – Seria postów to świetny sposób na zaangażowanie użytkowników. Ten artykuł pokazuje, jak prawidłowo nimi zarządzać.

Były to najlepsze tutoriale WordPress WPBeginner w 2012. Mamy nadzieję, że ci się spodobały. Chcemy podziękować za wsparcie nas poprzez dzielenie się naszymi artykułami, dając nam opinię, i sugerując nowe tematy. Nie możemy nic zrobić bez naszej społeczności. Mamy nadzieję dodać więcej przydatnych samouczków w 2013 roku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…