Kolejny rok dobiega końca. Chcemy podziękować wam za wsparcie WPBeginner za ponad 5 lat naszego istnienia. Patrząc wstecz na rok 2014, był on pełen sukcesów i radości dla zespołu WPBeginner.

Z waszą pomocą zbudowaliśmy dwie szkoły w Gwatemali. Syed odwiedzi ich w styczniu.

Powitaliśmy również Soliloquy i galerię Envira w naszej rodzinie produktów WordPress.

OptinMonster stał się standardem branżowym dla wtyczek WordPress popup i lead generation.

W 2014 roku napisaliśmy wiele przydatnych samouczków WordPress. Pomyśleliśmy, że powinniśmy sporządzić listę naszych ulubionych. Spójrzmy na rok.

Styczeń 2014

9 najczęstsze nieporozumienia na temat WordPressa – pomimo tego, że jest najpopularniejszym CMS na świecie, ludzie wciąż niewiele wiedzą o WordPressie. W tym artykule staraliśmy się wyjaśnić niektóre z najczęstszych nieporozumień na temat WordPressa, na które natknęliśmy się podczas rozmowy z użytkownikami.

Jak wyświetlać najnowsze filmy z kanału YouTube w WordPress-wielu użytkowników WordPress przesyła swoje filmy do YouTube (Zobacz, dlaczego nigdy nie należy przesyłać wideo do WordPress). Jeśli prowadzisz kanał YouTube, na pewno chcesz również zaprezentować swoje najnowsze filmy w swojej witrynie WordPress. W tym artykule pokazaliśmy, jak pokazywać najnowsze filmy z kanału YouTube w WordPress.

8 najlepsze tutoriale jQuery dla początkujących WordPress-opublikowaliśmy kilka bardzo łatwych do wdrożenia tutoriali jQuery na WPBeginner. W tym artykule zaprezentowaliśmy jedne z najlepszych samouczków jQuery dla początkujących WordPress.

Luty 2014

Jak naprawić błąd zbyt wiele problemów z przekierowaniami w WordPress-jest to powszechny i być może jeden z najbardziej zagadkowych błędów WordPress dla początkujących. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak naprawić błąd zbyt wiele przekierowań. Wyjaśniliśmy również, co powoduje błąd w pierwszej kolejności, aby użytkownicy mogli go uniknąć w przyszłości.

Jak łatwo tworzyć responsywne galerie obrazów WordPress z Envira-domyślne galerie obrazów w WordPress są bardzo proste i w zależności od motywu mogą być brzydkie, Nie Gotowe na urządzenia mobilne lub zbyt wolne. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć responsywne galerie obrazów z Envira. Nie tylko pozwala tworzyć piękne galerie zdjęć,ale także sprawia, że galeria zdjęć pasuje do wszystkich urządzeń, bez uszczerbku dla szybkości i estetyki.

Jak wyświetlić listę stron potomnych dla strony nadrzędnej w WordPress-wiele Stron Użytkowników właścicieli witryn WordPress, aby utworzyć większość ich treści (zobacz różnicę między postami a stronami w WordPress). Strony WordPress są hierarchiczne, co oznacza, że mogą mieć strony rodzica i dziecka. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak wyświetlić listę stron potomnych dla strony nadrzędnej w WordPress.

Marzec 2014

Jak dodać pole wyboru NoFollow, aby wstawić sekcję łącza w WordPress – podczas wstawiania łącza WordPress pozwala po prostu zaznaczyć pole, aby otworzyć łącze w nowym oknie. Ale jeśli chcesz zrobić link nofollow, musisz ręcznie dodać tag. W tym artykule pokazaliśmy, jak dodać pole wyboru nofollow, aby wstawić sekcję linków w WordPress.

Przewodnik dla początkujących: jak korzystać z Google Analytics dla witryny WordPress-wielu użytkowników WordPress, którzy instalują Google Analytics na swoich stronach, nie wie, jak z niego korzystać. W tym przewodniku dla początkujących wyjaśniliśmy, jak korzystać z Google Analytics w witrynie WordPress do analizy ruchu i odbiorców.

Kwiecień 2014

Jak zainstalować i skonfigurować sieć WordPress Multisite-WordPress może być używany dla jednej witryny lub można go użyć do utworzenia sieci witryn – W tym artykule pokazaliśmy, jak zainstalować i skonfigurować własną sieć WordPress multisite.

Jak wyłączyć Disqus Na niestandardowych typach postów w WordPress – w tym roku zmieniliśmy domyślne komentarze WordPress na system komentowania Disqus (Zobacz, dlaczego używamy systemu komentowania Disqus?). Zauważyliśmy, że Disqus wyświetlał komentarze do naszych niestandardowych typów postów, takich jak słowniczek i oferty. Wyłączyliśmy te komentarze i udostępniliśmy, jak wyłączyć Disqus dla niestandardowych typów postów w WordPress.

Maj 2014

Jak wyświetlać Najczęściej komentowane posty w WordPress-komentarze są potężnym narzędziem do angażowania odbiorców. Wyjaśniliśmy, jak zaprezentować najczęściej komentowane posty w WordPress.

Jak utworzyć ankietę w WordPress z Gravity Forms-kochamy Gravity Forms i jak pozwala użytkownikom robić tak wiele rzeczy z WordPress za pomocą formularzy. W tym samouczku pokazaliśmy użytkownikom, jak stworzyć ankietę online w WordPress za pomocą Gravity Forms.

Kiedy potrzebujesz niestandardowego typu postu lub taksonomii w WordPress-pokazaliśmy użytkownikom, jak tworzyć niestandardowe typy postów i taksonomie w WordPress. Ale skąd wiesz, że nadszedł czas, aby zacząć ich używać na swojej stronie? W tym przewodniku dla początkujących wyjaśniliśmy, kiedy użytkownicy potrzebują niestandardowego typu postu lub taksonomii w swojej witrynie WordPress.

Czerwiec 2014

Jak naprawić WordPress utrzymuje Problem wylogowania-jednym z najbardziej irytujących błędów WordPress, z którymi użytkownik może się zmierzyć, jest wylogowanie się z obszaru administracyjnego. W tym artykule wyjaśniono, jak naprawić WordPress utrzymuje problem wylogowania i co powoduje problem w pierwszej kolejności. Zobacz także naszą listę najczęstszych błędów 14 WordPress i jak je naprawić.

Jak przełączyć się z subskrypcji JetPack na MailChimp, AWeber itp. Wielu początkujących korzysta z funkcji subskrypcji e-mail Jetpack na swoich stronach,gdy zaczynają. Jednak szybko zdają sobie sprawę z jego ograniczeń i chcą przejść na odpowiednią usługę poczty e-mail. W tym samouczku pokazaliśmy, jak przełączyć się z subskrypcji JetPack na MailChimp, Aweber lub innego dostawcę usług e-mail.

Przestań używać Feedburnera-przejdź do alternatyw Feedburnera-FeedBurner jest martwą usługą od dłuższego czasu. W tym artykule wyjaśniliśmy, dlaczego jest martwy i dlaczego nadszedł czas, aby przejść do znacznie lepszych alternatyw FeedBurner.

Przewodnik krok po kroku: Jak rozpocząć Podcast z WordPress – kiedykolwiek chciałeś rozpocząć własny podcast, ale nie wiesz, od czego zacząć? Napisaliśmy kompletny przewodnik krok po kroku, jak rozpocząć podcast z WordPress dla początkujących.

Lipiec 2014

Jak dodać niestandardowe style do edytora wizualnego WordPress – w tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, w jaki sposób rozszerzają edytor wizualny WordPress, dodając własne niestandardowe style.

Jak dodać wyskakujące okienko formularza kontaktowego w WordPress – czy kiedykolwiek chciałeś wyświetlić formularz kontaktowy, aby wyświetlić go w wyskakującym okienku w Twojej witrynie WordPress? W tym samouczku pokazaliśmy, jak stworzyć wyskakujące okienko formularza kontaktowego w WordPress.

Porównanie najlepszych wtyczek Do Tworzenia Kopii Zapasowych 7 WordPress (plusy i minusy) – kopie zapasowe są najważniejszą ochroną dla bezpieczeństwa każdej witryny WordPress. W tym artykule wybraliśmy 7 najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych WordPress i porównaliśmy każdy z nich.

Sierpień 2014

9 najbardziej popularnych darmowych responsywnych wtyczek suwaka WordPress – jest tak wiele darmowych wtyczek suwaka, że początkującym staje się bardzo mylące, aby zdecydować, który z nich jest najlepszy. Wybraliśmy 9 najbardziej popularnych darmowych responsywnych wtyczek suwaka WordPress.

40 przydatne narzędzia do zarządzania i rozwijania bloga WordPress-po uruchomieniu bloga chcesz znaleźć najlepsze narzędzia, które pomogą Ci go rozwijać. W tym artykule pokazaliśmy przydatne narzędzia 40, które pomogą Ci zarządzać i rozwijać swój blog WordPress w sukces.

Jak wyróżnić Nowe komentarze dla powracających odwiedzających w WordPress-WordPress wyświetla komentarze w kolejności chronologicznej, co utrudnia użytkownikom znalezienie nowych komentarzy. Wcześniej pisaliśmy o tym, jak zmienić kolejność komentarzy, aby pokazać najnowsze komentarze na górze. W tym artykule pokazaliśmy, jak wyróżnić nowe komentarze dla powracających odwiedzających w WordPress.

Wrzesień 2014

Jak naprawić WordPress nie wysyłanie e-mail problem-wielu użytkowników WordPress Twarz ten problem, gdy nie są w stanie otrzymać ich Formularz kontaktowy lub powiadomienia e-maile z ich witryny WordPress. W tym artykule wyjaśniliśmy, dlaczego tak się dzieje i jak naprawić problem z wysyłaniem wiadomości e-mail WordPress.

Jak zmienić rozmiar i powiększyć obrazy bez utraty jakości-zwykle nie ma utraty jakości lub jest bardzo mała, gdy zmieniasz rozmiar dużych obrazów, aby je zmniejszyć. Jednak powiększenie obrazu powoduje bardzo zauważalną utratę jakości. W tym samouczku pokazaliśmy użytkownikom, jak zmieniać rozmiar i powiększać obrazy bez utraty jakości.

Październik 2014

8 Powodów, Aby przekonwertować WordPress.com Blog do WordPress.org -wielu blogerów zaczyna korzystać z bezpłatnych usług blogowania, takich jak blogger lub WordPress.com. ale gdy ich blogi rosną, zaczynają zdawać sobie sprawę, co mogą, a czego nie. Ten artykuł zawiera 8 powodów do konwersji WordPress.com blog do WordPress.org.

23 najlepsze narzędzia dla freelancerów, projektantów i programistów WordPress – WordPress jest jedną z najbardziej poszukiwanych umiejętności na stronach freelancerskich. W tym przewodniku wybraliśmy najlepsze narzędzia 23 dla freelancerów, projektantów i programistów WordPress, aby efektywnie zarządzać swoją pracą.

Jak zbudować listę e – mail w WordPress – e-mail Marketing 101-kiedykolwiek chciałeś zacząć budować swoją listę e-mail, ale nie wiesz, jak? Przejdź do naszego przewodnika dla początkujących krok po kroku, jak zbudować listę e-mail w WordPress.

Listopad 2014

Jak łatwo dodać atrybut Title Do obrazów w WordPress w tym artykule wyjaśniliśmy, czym jest atrybut title dla obrazów i czym różni się od tytułu wprowadzanego podczas przesyłania obrazów w WordPress. Na koniec pokazaliśmy użytkownikom, jak dodać atrybut tytułu do obrazów w ich witrynie WordPress.

Jak rozwiązać problem z brakującym paskiem administracyjnym w WordPress – czasami Pasek Administracyjny w WordPress może tajemniczo zniknąć. W tym artykule wyjaśniliśmy, dlaczego występuje ten błąd i jak można go łatwo naprawić.

Jak dodać CAPTCHA w formularzu logowania i rejestracji WordPress-Rejestracja spamu i złośliwe skrypty próba zalogowania się do witryny może być dużym problemem dla każdego administratora witryny WordPress. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak dodać CAPTCHA w WordPress login i formularz rejestracyjny dla lepszej ochrony.

Grudzień 2014

Jak przenosić Komentarze między postami WordPress – Tansfering zawartości postu w WordPress jest prostszy, ale co, jeśli chcesz również przenieść komentarze? W tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo przenosić komentarze między postami WordPress.

Jak dodać ikony obrazów za pomocą menu nawigacyjnego w WordPress-wiele popularnych witryn używa ikon w swoich menu nawigacyjnych. W tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo dodawać ikony obrazów z menu nawigacji w WordPress.

Były to jedne z najlepszych samouczków WordPress WPBeginner w 2014. Mamy nadzieję, że ci się spodobały.

Chcielibyśmy podziękować za wspieranie nas przez cały rok, oferując opinie, dzieląc się artykułami, sugerując tematy, itp. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję dodać więcej przydatnych samouczków w 2015 roku.

Zapisz się na nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Google+.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…