Rok 2017 dobiega końca i jaki to był wspaniały rok. Chcemy podziękować wszystkim za ciągłe wsparcie WPBeginner w ciągu ostatnich 8 lat naszego istnienia. Aby kontynuować naszą tradycję, w tym artykule przyjrzymy się 2017, aby wyróżnić najlepsze z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner i podzielić się sukcesem, który nasz zespół miał w 2017.

Best of Best WordPress Tutorials of 2017 on WPBeginner

Podsumowanie WPBeginner 2017 Syed Balkhi

Rok 2017 był dla mnie niesamowity zarówno osobiście, jak i zawodowo. Strona WPBeginner ustanowiła nowe rekordy ruchu, nasz zespół wzrósł do ponad 40 osób, a nasze przychody z naszych wtyczek premium WordPress również odnotowały znaczny wzrost.

W zeszłorocznym podsumowaniu wyznaczyłem cel, który chciałem osiągnąć subskrybentów 100,000 na YouTube do końca 2017 roku. Nie osiągnęliśmy tego kamienia milowego. W momencie pisania tego artykułu mamy ponad subskrybentów 79,000 i ponad 10 milionów wyświetleń wideo. Jestem dumny, że nasze filmy znacznie się poprawiły, a my jeszcze bardziej skupimy się na filmach w 2018 roku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, byłbym naprawdę wdzięczny, gdybyś subskrybował nasz kanał YouTube, abyśmy mogli osiągnąć 100 000 subskrybentów w 2018 roku.

Jeśli chodzi o życie osobiste, bardzo lubię ojcostwo. Solomon ma teraz 1 rok i nauczył się chodzić wcześniej w tym roku. To była niesamowita podróż, gdy dorastał i uczył się wielu nowych rzeczy. Był już na dwóch Wordcampach. Myślę, że był najmłodszym uczestnikiem w WordCamp U. s W tym roku. Poniżej znajduje się Zdjęcie naszej rodziny, ponieważ Wiem, że wielu z was często o to prosi.

Balkhi Family 2017

Zrobiłam sobie całkowitą przerwę od pisania na moim osobistym blogu, dzięki czemu mogę maksymalnie spędzić czas z rodziną. Wyczyściłem swoje zadania, więc mogę zacząć blogować tam ponownie w przyszłym roku.

Rok 2017 był wspaniałym rokiem dla rodziny produktów WPBeginner.

W zeszłym roku uruchomiliśmy WPForms, mając na celu stworzenie najbardziej przyjaznej dla początkujących wtyczki formularza kontaktowego WordPress. Mamy zarówno wersję darmową, jak i wersję premium.

Dzięki Waszemu wsparciu WPForms podbiło rynek przez burzę. Jest używany na ponad stronach internetowych 800,000 teraz i ma 4.9 na 5 gwiazdek.

Zakończyliśmy fazę 1 reorganizacji MonsterInsights, wtyczki Google analytics, którą nabyliśmy od Yoast w zeszłym roku. W fazie 1 naszym celem było dodanie odpowiedniego śledzenia do każdego obszaru witryny WordPress i przesłanie tych danych do Google Analytics. Wkrótce ukaże się nasza aktualizacja fazy 2, która znacznie poprawi pulpit raportowania. Naszym celem jest przywrócenie przydatnych danych do Pulpitu nawigacyjnego WordPress, aby pomóc ci podjąć decyzję opartą na danych.

Nasz flagowy produkt, OptinMonster, nadal przesuwał granice w 2017 roku. Wprowadziliśmy wersję 4.0, która zawiera zaawansowane funkcje, takie jak subkonta, Kontrola uprawnień użytkowników, dzienniki aktywności, Niestandardowy branding i Nowy obieg tworzenia kampanii. Dodaliśmy również zaawansowane funkcje kierowania, takie jak czujnik Inaktywności, udostępniane Monsterlinki, efekty dźwiękowe kampanii i naszą natywną aplikację Shopify. Wykonaliśmy również całkowitą przebudowę naszej strony internetowej.

Jeśli nie korzystasz z OptinMonster, tracisz subskrybentów każdego dnia. Jest to jedna wtyczka, którą powinna mieć każda strona internetowa.

Całkowicie przeprojektowaliśmy również naszą korporacyjną, niesamowitą stronę internetową. To naprawdę fajne, powinieneś to sprawdzić. Zatrudniamy na wiele różnych stanowisk, więc nie zapomnij przejrzeć naszej strony kariery.

Jeśli chcesz nadążyć za czymś więcej niż tylko WPBeginner, zawsze możesz śledzić mnie na Twitterze (@syedbalkhi), gdzie tweetuję o naszych innych projektach, wskazówkach marketingowych i mnóstwie innych fajnych rzeczy.

Teraz rzućmy okiem na najlepsze z WPBeginner w 2017.

Best of WPBeginner w 2017

Napisaliśmy wiele pomocnych samouczków WordPress przez out 2017. Oto niektóre z naszych ulubionych.

Styczeń

Jak stworzyć własny, dostosowany krótki adres url na swoim blogu – rozpoczęliśmy rok z bardzo pożądanym samouczkiem na temat tworzenia niestandardowych krótkich adresów URL, takich jak wpbeg.in których używamy.

Jak zrobić generowanie leadów w WordPress jak profesjonalista-w tym artykule omówiliśmy, dlaczego generowanie leadów jest ważne i jak możesz to zrobić samodzielnie, jak ekspert.

Czym są wtyczki WordPress? I jak one działają? – W tym przewodniku dla początkujących rozmawialiśmy trochę o wtyczkach WordPress. Skierowany do absolutnie początkujących, w tym artykule wyjaśniono koncepcję wtyczek WordPress jako aplikacji dla Twojej witryny i jak działają, podłączając się do WordPress.

Jak dodać stronę opinie klientów w WordPress-w tym artykule pokażemy Ci najprostszy sposób, aby dodać opinie klientów i referencje na swojej stronie biznesowej.

Luty

Jak prawidłowo przenieść się z Weebly na WordPress – przed tym artykułem przeniesienie strony internetowej z Weebly na WordPress było dość bolesne. Postanowiliśmy opracować poręczne narzędzie, które pozwoli Ci łatwo eksportować i importować witrynę Weebly do WordPress. Ten artykuł zawiera instrukcje krok po kroku, jak to zrobić.

Jak zainstalować Google Analytics w WordPress dla początkujących-Google Analytics to najlepsze darmowe narzędzie analityczne na rynku. W tym przewodniku dla początkujących pokazaliśmy, jak łatwo zainstalować Google Analytics w swojej witrynie WordPress.

Jak połączyć dwie witryny WordPress bez utraty SEO-czy kupiłeś nową stronę internetową lub po prostu chcesz połączyć dwie witryny, aby lepiej się skupić? Ten przewodnik krok po kroku pokazuje, jak prawidłowo połączyć dwie witryny WordPress bez utraty SEO.

32 niezwykle przydatne sztuczki dla pliku funkcji WordPress – ten artykuł jest Tym, który chcesz dodać do zakładek, ponieważ zawiera wiele przydatnych fragmentów WordPress do wykorzystania w swoich funkcjach.plik php.

Marzec

5 Najlepsze wtyczki WordPress LMS w porównaniu (plusy i minusy) – WordPress jest szeroko stosowany przez osoby i organizacje, które chcą sprzedawać kursy lub używać WordPress jako systemu zarządzania nauczaniem lub LMS. W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki WordPress LMS z zaletami i wadami.

Ile naprawdę kosztuje zbudowanie witryny WordPress – często jesteśmy pytani przez użytkowników o to, ile kosztowałoby ich zbudowanie witryny WordPress. W tym szczegółowym artykule rozkładamy ceny i mówimy, ile kosztowałoby budowanie różnych typów witryn WordPress i jak obniżyć koszty.

25 legit ways to make money online blogging with WordPress-kolejny z najbardziej pożądanych samouczków 2017. To nie jest artykuł typu szybkiego wzbogacania się. Ale jeśli chcesz ciężko pracować,ten artykuł dzieli się niektórymi sposobami zarabiania na blogach.

Jak wyświetlić datę ostatniej aktualizacji swoich postów w WordPress-wielu z was pytało nas, jak wyświetlać datę ostatniej aktualizacji w naszych artykułach. Ten artykuł pokazuje dokładnie, jak to zrobić.

Kwiecień

5 Najlepsze wtyczki członkostwa WordPress w porównaniu-istnieje wiele wtyczek członkostwa WordPress na rynku o podobnych funkcjach. W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki członkostwa WordPress, aby dowiedzieć się, jak układają się ze sobą.

28 najczęściej zadawane pytania przez początkujących WordPress-jako największa bezpłatna witryna z zasobami WordPress otrzymujemy wiele pytań od początkujących. W tym artykule odpowiedzieliśmy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań przez początkujących WordPressa.

Jak pozwolić użytkownikom filtrować posty i strony w WordPress – jest to bardzo wyrafinowany samouczek wtyczki, który pozwala dodać schludną opcję sortowania i filtrowania witryny WordPress.

Jak dodać zdjęcie autora w WordPress-chcesz dodać biografię autora i zdjęcie na końcu każdego postu? To jest samouczek, którego potrzebujesz. Jest to proste i łatwe (nie wymaga kodowania).

Maj

55 + Most Wanted WordPress Tips, Tricks, and Hacki-najlepszą rzeczą w WordPress jest to, że można go łatwo dostosować do robienia różnych rzeczy. Zebraliśmy mega listę najbardziej przydatnych wskazówek, sztuczek i hacków WordPress, które możesz wypróbować.

5 Najlepsze wtyczki zapory WordPress w porównaniu-wtyczki zapory dla WordPress blokują złe boty, złośliwe oprogramowanie i złośliwe ataki na Twoją stronę. W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki zapory WordPress 5 z ich zaletami i wadami.

25 ciekawostek na temat WordPressa (infografika) – w tym artykule zbadaliśmy i sporządziliśmy listę najciekawszych faktów na temat WordPressa. Następnie stworzyliśmy piękną infografikę, abyś mógł je łatwo udostępnić.

Jak zoptymalizować bazę danych WordPress za pomocą jednego kliknięcia-Optymalizacja bazy danych oczyszcza niechciane dane, co zmniejsza rozmiar bazy danych i może poprawić ogólną wydajność witryny. Jest to przydatny samouczek, z którego powinieneś korzystać co najmniej raz w roku.

Czerwiec

Jak śledzić linki wychodzące w WordPress-wielu naszych użytkowników chciało wiedzieć, jak śledzić linki wychodzące na swoich stronach internetowych. Są to linki, które zabierają użytkowników z twojej witryny. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo śledzić linki wychodzące w WordPress za pomocą Google Analytics.

Jak WordPress faktycznie działa za kulisami – infografika) – ciekawy, co dzieje się wewnątrz rdzenia WordPress, gdy ktoś odwiedza Twoją stronę? W tym artykule omówiliśmy, jak działa WordPress z piękną infografiką.

Jak dodać niestandardowe pola meta w postach WordPress i typach postów – w tym samouczku pokazaliśmy, jak tworzyć niestandardowe pola meta do wykorzystania w postach WordPress i niestandardowych typach postów.

WordPress.com vs WordPress.org (Tabela porównawcza) – zaktualizowaliśmy popularny artykuł na naszej stronie o zupełnie nową infografikę i tabelę porównawczą.

Jak dodać uwierzytelnianie dwuskładnikowe w WordPress (za darmo) – prawdopodobnie już zauważyłeś, że wiele popularnych witryn oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu poprawy bezpieczeństwa. Ten samouczek przeprowadzi Cię przez jak dodać go w WordPress.

Lipiec

Jak łatwo dodać niestandardowy kod w WordPress (bez łamania witryny) – Zwykle użytkownicy wklejają fragmenty kodu z sieci w funkcjach swojego motywu.plik php lub wtyczka specyficzna dla witryny. W tym artykule łatwiejsza metoda dla początkujących, aby łatwo dodać niestandardowy kod w WordPress.

13 kluczowe zadania związane z konserwacją WordPress do regularnego wykonywania – jako właściciel własnej witryny WordPress jesteś odpowiedzialny za utrzymanie swojej witryny. W tym artykule stworzyliśmy poręczną listę najważniejszych zadań konserwacyjnych, które należy regularnie wykonywać.

10 Najlepsze wtyczki WordPress dla podcasterów – WordPress jest używany przez najlepszych podcasterów. W tym artykule udostępniliśmy najlepsze wtyczki WordPress dla podcasterów, które pomogą Ci łatwo zarządzać i rozwijać podcast.

Znaki 12, że Twoja witryna WordPress została zhakowana – często jesteśmy pytani o to, jakie są znaki, które wskazują, że witryna WordPress została zhakowana. Oto 12, na które powinieneś uważać.

Sierpień

Ile kosztuje niestandardowy motyw WordPress? – Kolejnym z najczęściej zadawanych pytań jest to, jak uzyskać niestandardowy motyw WordPress i ile faktycznie by to kosztowało. W tym artykule mówimy o kosztach uzyskania niestandardowego motywu WordPress stworzonego specjalnie dla Twojej witryny.

Jak ręcznie aktualizować wtyczki WordPress przez FTP-czasami możesz nie być w stanie zaktualizować wtyczki WordPress z obszaru administratora, w takim przypadku będziesz musiał użyć FTP, aby ją zaktualizować. W tym przewodniku krok po kroku pokazujemy, jak ręcznie aktualizować wtyczki WordPress za pośrednictwem FTP.

Najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress w porównaniu-chcesz zbudować niestandardowe strony docelowe dla swoich kampanii marketingowych? W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress oraz ich zalety i wady.

Jak stylować każdy post WordPress post inaczej-poręczny zasób do tworzenia motywów, gdy chcesz stylować każdy post inaczej.

Wrzesień

Jak dodać wysuwany formularz kontaktowy w WordPress-wysuwane formularze kontaktowe odwracają uwagę użytkownika na kontakt ze slajdem w animacji. Pomaga generować więcej potencjalnych klientów i sprzedaży. W tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy, jak łatwo dodać wysuwany formularz kontaktowy w WordPress.

7 Najlepsze Usługi CDN WordPress (w porównaniu) – sieć dostarczania treści lub CDN pomagają obsługiwać statyczną pamięć podręczną z różnych serwerów i lokalizacji. Zwiększa to Szybkość witryny i skraca czas ładowania strony. W tym artykule wybraliśmy najlepsze usługi CDN, z których możesz korzystać w swojej witrynie WordPress.

Jak stworzyć witrynę pay-per-view z WordPress – chcesz zbudować witrynę pay-per-view, aby zarabiać pieniądze na swoich treściach? W tym przewodniku pokażemy, jak łatwo stworzyć stronę płatną za Widok za pomocą WordPress.

Jak znaleźć motyw WordPress, którego używa witryna-często otrzymujemy e-maile od czytelników z prośbą o pomoc w znalezieniu dokładnego motywu, którego używa konkretna witryna. Ten artykuł pokazuje, jak łatwo dowiedzieć się, z którego WordPressa korzysta konkretna strona internetowa.

Październik

Jak prawidłowo wyłączyć Google AMP w WordPress – w tym artykule mówimy o tym, jak i dlaczego należy wyłączyć Google AMP w WordPress.

Ultimate guide to creating a WordPress membership site-chcesz zbudować witrynę członkowską, ale nie wiem, od czego zacząć? W tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć w pełni funkcjonalną stronę członkowską WordPress.

7 Najlepsze wtyczki i rozwiązania do zarządzania reklamami WordPress-wiele stron internetowych opartych na WordPress opiera się na reklamach dla przychodów. W tym artykule udostępniliśmy najlepsze wtyczki i rozwiązania do zarządzania reklamami WordPress, które pomogą Ci zmaksymalizować przychody z reklam.

Listopad

Jak śledzić zaangażowanie użytkowników w WordPress za pomocą Google Analytics-chcesz dowiedzieć się, jak użytkownicy spędzają czas podczas odwiedzania Twojej witryny? W tym artykule pokazaliśmy, jak śledzić zaangażowanie użytkowników w Google Analytics.

Ewolucja interfejsu użytkownika WordPress (2003 – 2017) – chcesz zobaczyć, jak WordPress wyglądał na początku? W tym artykule pokazaliśmy, jak interfejs użytkownika WordPress ewoluował przez lata.

Jak pojawić się w polach odpowiedzi Google w witrynie WordPress-pola odpowiedzi Google wyróżniają najlepszą odpowiedź na pytanie w wynikach wyszukiwania, umieszczając ją na górze w polu odpowiedzi. W tym artykule rozmawialiśmy o tym, jak możesz poprawić swoje treści, aby łatwo pojawiały się w polach odpowiedzi Google za pomocą postów WordPress.

Jak ograniczyć dostęp do biblioteki multimediów do własnych przesyłanych przez użytkownika w WordPress-domyślnie WordPress pozwala autorom zobaczyć wszystkie obrazy w bibliotece multimediów w Twojej witrynie. Może to być problematyczne, jeśli zaprosisz wielu autorów gości. Oto jak to naprawić.

Grudzień

Jak dodać mega menu w swojej witrynie WordPress (krok po kroku) – być może widziałeś popularne witryny, takie jak Buzzfeed, Starbucks itp., które mają interaktywne mega menu nawigacyjne na swoich stronach. Oto samouczek Jak dodać mega menu na swojej stronie.

Jak akceptować płatności Bitcoin w WordPress-coraz więcej witryn ecommerce akceptuje teraz płatności Bitcoin wraz z tradycyjnymi metodami płatności. W tym artykule pokażemy, jak łatwo akceptować płatności Bitcoin w WordPress.

Jak używać serwera SMTP do wysyłania wiadomości e – mail WordPress-wielu współdzielonych dostawców hostingu WordPress nie ma swoich serwerów prawidłowo skonfigurowanych do wysyłania wiadomości e-mail WordPress. To kłopotliwe, ponieważ możesz nie być w stanie uzyskać ważnych powiadomień, a nawet wiadomości e-mail z odzyskiwaniem hasła. W tym artykule pokażemy, jak używać serwera SMTP do wysyłania wiadomości e-mail WordPress.

Jak i dlaczego powinieneś zostawić recenzje na WordPress-wiele wtyczek i motywów WordPress wymaga zachęty, aby kontynuować projekt, szczególnie te bezpłatne. W tym artykule omówiliśmy, jak i dlaczego powinieneś zostawić opinie na temat projektów WordPress, takich jak wtyczki i motywy.

Były to jedne z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner w 2017. Mamy nadzieję, że ci się spodobały.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom WPBeginner, którzy odwiedzili naszą stronę, Dali opinie, zostawili komentarze i podzielili się nimi z innymi. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni. Czekamy na dodanie więcej przydatnych samouczków WordPress w 2018.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…