Kolejny rok dobiega końca i nadszedł czas, aby spojrzeć wstecz na 2019 rok, aby zyskać perspektywę i zastanowić się nad postępem.

To był szczególnie fantastyczny rok dla WPBeginner, społeczności WordPress i wielu naszych nowych użytkowników, którzy w tym roku rozpoczęli nowe strony internetowe i firmy.

Chcemy podziękować wszystkim za nieustające wsparcie, które zapewnia nam motywację i energię.

Aby nadążyć za naszą tradycją, w tym artykule podzielimy się naszymi pracownikami-wybierz najlepsze z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner. Podzielimy się również podsumowaniem 2019 roku z naszym dyrektorem generalnym.

Best WordPress tutorials of 2019 on WPBeginner

Podsumowanie WPBeginner 2019 Syed Balkhi

Jak co roku, rok 2019 był dla mnie najlepszy zarówno osobiście, jak i zawodowo.

W tym roku WPBeginner skończył 10 lat. Wciąż wydaje się to nierealne.

Jestem naprawdę wdzięczny za wsparcie ze strony czytelników WPBeginner i większej społeczności WordPress i jestem bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek, aby kontynuować naszą misję, aby pomóc małym firmom rozwijać się i konkurować z dużymi facetami.

WPBeginner Turns 10 Years Old

Po wielu prośbach od społeczności w końcu uruchomiliśmy bezpłatną grupę na Facebooku o nazwie WPBeginner Engage, która koncentruje się na pomaganiu początkującym i niezwiązanym z technologią użytkownikom zrobić więcej z WordPress. W mniej niż 6 miesięcy mamy ponad 22 000 członków i jestem naprawdę dumny z dyskusji i dzielenia się wiedzą, która się tam dzieje.

Robiłem ekskluzywne życie na Facebooku, nagrywałem Filmy szkoleniowe, nasze zespoły ekspertów WordPress odpowiadały na pytania użytkowników, a najlepsze jest to, że jest w 100% za darmo. Dołącz teraz!

WPBeginner Facebook Group

Nasza społeczność na YouTube również rośnie w siłę. Kanał WPBeginner YouTube przeszedł ponad 150 000 subskrybentów (obecnie 157 000 subskrybentów). To był jeden z moich celów na rok 2019 i bardzo się cieszę, że go zrealizowaliśmy.

Tworzymy oryginalną serię treści YouTube, aby pomóc ci uzyskać większy ruch, rozwijać listę e-mail i zarabiać na blogach. Sprawdź nasze playlisty.

Zainwestowaliśmy w Rymera Web, spółkę dominującą Wholesale Suite, Advanced Coupons I Inventoroo poprzez nasz WPBeginner Growth Fund.

Jesteśmy w końcowej fazie zamykania kilku kolejnych inwestycji funduszu wzrostu, które zostaną ogłoszone w Nowym Roku.

2019 był świetnym rokiem dla rodziny produktów WPBeginner.

WPForms

WPForms przeszło ponad 3 miliony aktywnych instalacji, a teraz jest to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress 15 wszech czasów. Biorąc pod uwagę, że wprowadziliśmy go dopiero w 2016 roku, niesamowite jest zobaczyć, jak daleko zaszliśmy.

Dodaliśmy wiele zaawansowanych funkcji w WPForms, w tym: strony docelowe formularzy, formularze konwersacyjne, wsparcie Google AMP, pola inteligentnego telefonu i poczty e-mail, kompletne tłumaczenia językowe w popularnych językach i wiele więcej.

WPForms jest najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką do formularzy WordPress i dlatego nadal utrzymuje średnią gwiazdek 4.9 na 5 z ponad 5000+ pięcioma gwiazdkami (przeczytaj opinie użytkowników WPForms).

Nie używasz jeszcze WPForms? Możesz wypróbować bezpłatną wersję, a następnie uaktualnić do wersji Pro, gdy będziesz gotowy.

RafflePress

Uruchomiliśmy zupełnie nowy WordPress giveaway plugin o nazwie RafflePress. Jest to narzędzie, które chciałem zbudować przez ostatnie 5 lat i cieszę się, że to zrobiliśmy. Jest to zdecydowanie najlepsza wtyczka konkursowa dla WordPressa na rynku.

Z powodzeniem użyłem go na wielu naszych stronach internetowych i blogach, aby zwiększyć nasz ruch, sprzedaż i subskrybentów. Jestem naprawdę podekscytowany, aby zrobić więcej prezentów w 2020, ponieważ po prostu działają!

Jeśli poważnie myślisz o rozwijaniu swojej witryny w 2020, zdecydowanie spróbuj RafflePress.

WP Mail SMTP

Uruchomiliśmy również wersję pro naszej popularnej darmowej wtyczki WP Mail SMTP. Po naszym przejęciu wtyczka wzrosła z 600k do ponad 1 miliona aktywnych instalacji. W wersji pro dodaliśmy wiele bardzo pożądanych funkcji, takich jak integracja Amazon SES, dzienniki e-mail dla WordPress i wiele innych.

Jest to wtyczka, którą polecam zainstalować na całej stronie, ponieważ pomaga rozwiązać problem z wysyłaniem wiadomości e-mail WordPress.

MonsterInsights

Jak obiecałem w zeszłorocznej aktualizacji, naszej wtyczki analitycznej WordPress, MonsterInsights zobaczył poważne ulepszenia.

Całkowicie przeprojektowaliśmy wtyczkę, dodaliśmy zupełnie nowy kreator konfiguracji, ulepszone śledzenie partnerów, włączone Automatyczne śledzenie przewijania, dodane spostrzeżenia na stronie front-end i uruchomiliśmy integracje z MemberPress, LifterLMS i innymi popularnymi wtyczkami.

MonsterInsights to moje ulubione WTYCZKI, ponieważ pomaga mi rozwijać naszą firmę z pewnością siebie. Szczerze wierzę, że łatwo jest podwoić ruch i sprzedaż, gdy dokładnie wiesz, jak ludzie znajdują i korzystają z twojej witryny. Możesz zacząć od darmowej wersji tutaj.

OptinMonster & TrustPulse

Wreszcie, nasz flagowy produkt OptinMonster w 2019 roku nadal przesuwał granice. OptinMonster pomaga uzyskać więcej subskrybentów i sprzedaży z istniejącego ruchu na stronie. Mówiąc najprościej, jest to oprogramowanie optymalizujące konwersję nr 1 na rynku.

W 2019 dodaliśmy gamifikowane Optiny spin a wheel, integracje chatbotów dla Facebook Messenger, mnóstwo nowych reguł personalizacji i kierowania, szablony specyficzne dla urządzeń mobilnych, ulepszoną integrację WooCommerce, funkcję aktywacji uwagi, ulepszoną natywną analitykę, zupełnie nowy pulpit nawigacyjny i integracje z tonami usług innych firm, takich jak Zapier, Jilt, Bronto itp.

Zespół OptinMonster uruchomił również potężną wtyczkę społecznościową o nazwie TrustPulse, która pomaga zwiększyć konwersje witryny dzięki powiadomieniom o dowodach społecznych w czasie rzeczywistym.

Jeśli chodzi o życie osobiste, 2019 był świetnym rokiem dla mojej rodziny. Mój syn, Solomon, skończył 3 lata. Teraz próbuje naśladować moje nawyki pracy na swoim mini komputerze. To całkiem zabawne.

W tym roku odwiedziliśmy 8 krajów. Solomon uczestniczył w 1 WordCamp w 2019 roku (WordCamp US) i udał się ze mną na kilka innych konferencji.

Poniżej znajduje się Zdjęcie naszej rodziny, ponieważ Wiem, że wielu z was często o to prosi.

Balkhi Family Collage 2019

Jeśli chcesz zobaczyć więcej z mojej osobistej podróży, odwiedź mój osobisty blog i subskrybuj. W ciągu najbliższych kilku dni zrobię tam szczegółowy opis. Będzie zawierać wszystko, co przydarzyło mi się w 2019 roku, zarówno osobiście , jak i zawodowo, wraz z lekcjami, których się nauczyłem, i moimi celami na 2020 rok.

Aktualizacja: mój osobisty wpis na blogu jest na żywo. Oto moje podsumowanie roku 2019 + wyciągnięte wnioski.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze z WPBeginner w 2019.

Styczeń

Gutenberg vs kreatory stron-jaka jest prawdziwa różnica-2018 zakończył się wraz z wydaniem WordPress 5.0. Więc spędziliśmy pierwsze miesiące 2019 pomagając naszym użytkownikom uczyć się i dostosowywać do nowego edytora WordPress o nazwie Gutenberg. W tym artykule wyjaśniliśmy różnicę między nowym edytorem WordPress a wtyczkami do tworzenia stron.

Jak utworzyć bezpłatny biznesowy adres e-mail w 5 minut (krok po kroku) – posiadanie biznesowego adresu e-mail sprawia, że Twoja firma wygląda bardziej wiarygodnie i legalnie. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak uzyskać bezpłatny biznesowy adres e-mail z instrukcjami krok po kroku.

Obraz okładki kontra wyróżniony obraz w edytorze bloków WordPress (Przewodnik dla początkujących) – nowy edytor bloków WordPress wprowadził nową funkcję o nazwie obraz okładki. W tym artykule wyjaśniliśmy, jak korzystać z funkcji obrazu okładki i jak różni się ona od polecanego obrazu w WordPress.

Jak wybrać najlepsze produkty do sprzedaży Online (Przewodnik dla początkujących) – wielu naszych użytkowników chce rozpocząć swój sklep internetowy za pomocą WooCommerce i WordPress. W tym artykule staraliśmy się odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych pytań, czyli jak wybrać najlepsze produkty do sprzedaży online.

Najczęstsze pytania Gutenberga odpowiedzi (WordPress 5.0. FAQ) – w tym artykule odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania dotyczące edytora Gutenberg w WordPress 5.0.

Luty

Jak skonfigurować profesjonalny adres e – mail w Gmailu i G Suite-w tym artykule pokazaliśmy, jak skonfigurować profesjonalny biznesowy adres e-mail w G Suite. Jest to pakiet produktywności Google dla firm i profesjonalistów, który umożliwia korzystanie z tych samych aplikacji Google (Gmail, Dokumenty, Kalendarz i inne) z własną nazwą domeny.

Jak zbudować sklep partnerski Amazon za pomocą WordPress – w tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć sklep partnerski Amazon za pomocą WordPress. Zasadniczo promujesz produkty na stronie Amazon, aby zarobić prowizję partnerską od każdej sprzedaży.

Jak łatwo stworzyć quiz w WordPress – quizy są zabawne i mogą pomóc ci zbudować zaangażowaną publiczność na swojej stronie. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć quiz w WordPress.

Marzec

Jak stworzyć niestandardowy motyw WordPress (bez kodu) – czy chcesz stworzyć całkowicie niestandardowy motyw WordPress, ale nie chcesz uczyć się kodowania? W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć niestandardowy motyw WordPress bez pisania kodu.

Jak stworzyć marketplace online za pomocą WordPress – witryna internetowa marketplace pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać przedmioty, zakładając własne mini-sklepy w ramach platformy eCommerce. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć własny rynek online za pomocą WordPress, aby zarabiać pieniądze na boku.

Jak tworzyć formularze konwersacyjne w WordPress (Typeform Alternative) – formularze konwersacyjne uczyń swoje formularze interaktywnymi i zabawnymi dla użytkowników. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć formularze konwersacyjne w WordPress bez korzystania z usługi innej firmy.

Czym jest blog i czym różni się od strony internetowej? (Wyjaśnione) – wielu użytkowników pytało nas o różnicę między blogiem a stroną internetową i który powinien zacząć. W tym poradniku dla początkujących wyjaśniliśmy różnicę między blogiem a stroną internetową.

Kwiecień

Jak dodać lokalizator sklepu Google Maps w WordPress – w tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo dodać lokalizator sklepu Google Maps do witryny WordPress i podać klientom wskazówki dotyczące lokalizacji sklepu.

Przewodnik dla początkujących do SEO obrazu-Optymalizacja obrazów dla wyszukiwarek-w tym przewodniku przeprowadziliśmy Cię przez SEO obrazu i jak prawidłowo zoptymalizować obrazy, aby uzyskać większy ruch z wyszukiwarek.

Jak łatwo utworzyć witrynę testową dla WordPress (krok po kroku) – witryna testowa WordPress to witryna testowa, za pomocą której można “bezpiecznie” wprowadzać aktualizacje wtyczek i inne zmiany przed uruchomieniem. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo skonfigurować witrynę WordPress za pomocą kilku kliknięć.

Jak wykonać podstawową edycję obrazu w WordPress (przycinanie, obracanie, skalowanie, odwracanie) – w tym przewodniku pokazaliśmy, jak wykonać podstawową edycję obrazu w WordPress bez opuszczania obszaru administracyjnego.

Maj

Jak stworzyć katalog stron internetowych w WordPress – w tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć katalog stron internetowych w WordPress.

BigCommerce vs WooCommerce-który jest lepszy? – Porównaliśmy WooCommerce i BigCommerce obok siebie, aby rozważyć zalety i wady obu platform i dowiedzieć się, która z nich jest lepsza.

Przewodnik dla początkujących do hierarchii szablonów WordPress (Ściągawka) – w tym przewodniku rozbiliśmy hierarchię szablonów WordPress i to, co każdy szablon robi w motywach WordPress. Musi przeczytać dla wszystkich użytkowników rozpoczynających pracę nad tworzeniem motywów WordPress.

Jak utworzyć biuletyn e – mailowy (krok po kroku) – w tym samouczku krok po kroku pokazaliśmy, jak łatwo utworzyć biuletyn e-mailowy i zacząć budować listę e-mailową.

85 + najbardziej przydatne skróty klawiaturowe oszczędzające czas WordPress – w tym przewodniku dla początkujących zebraliśmy najlepszą ściągawkę wszystkich przydatnych skrótów klawiaturowych WordPress, które pozwolą Ci pracować szybciej na swoich stronach internetowych.

Czerwiec

Jak dodać linki nofollow w WordPress (Przewodnik dla początkujących) – dodanie nofollow do linków zewnętrznych jest ważne dla SEO. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo dodawać linki nofollow w WordPress.

jak dodać śledzenie głębokości przewijania w WordPress za pomocą Google Analytics-chcesz dowiedzieć się, ile użytkownicy przewijają w Twojej witrynie? W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo śledzić aktywność użytkowników na głębokości przewijania w witrynie WordPress za pomocą Google Analytics.

Wskazówki dotyczące opanowania edytora treści WordPress-zaktualizowaliśmy nasz ostateczny przewodnik na temat korzystania z edytora treści WordPress z nowymi wskazówkami i technikami.

Jak hostować stronę internetową – prosty przewodnik dla początkujących) – byliśmy często pytani przez początkujących o to, jak mogą hostować stronę internetową. W tym przewodniku dla początkujących pokazaliśmy, jak łatwo hostować stronę internetową.

Najlepsze motywy i szablony Beaver Builder-zebraliśmy nasz wybór ekspertów z najlepszych kompatybilnych motywów i szablonów Beaver Builder, których możesz użyć.

Lipiec

Jak wybrać najlepszego dostawcę biznesowego VoIP (w porównaniu) – w tym przewodniku wyjaśniliśmy, jak wybrać najlepszego dostawcę biznesowego VoIP i wymieniliśmy wybór najlepszych firm telefonii biznesowej.

Dropshipping made simple-przewodnik krok po kroku dla WordPressa-przygotowaliśmy kompletny przewodnik dropshipping dla użytkowników WordPressa, którzy chcą rozpocząć własny biznes dropshipping.

Najlepsi dostawcy usług SMTP o wysokiej niezawodności-porównaliśmy najlepszych dostawców usług SMTP, aby pomóc użytkownikom wybrać najlepszą usługę dostarczania wiadomości e-mail dla swoich witryn WordPress.

Jak utworzyć kurs online za pomocą WordPress – właściwy sposób) – nasz kompletny przewodnik krok po kroku, jak łatwo utworzyć kurs online za pomocą WordPress.

Najlepsze wtyczki dropshipping WooCommerce (w porównaniu) – porównaliśmy wszystkie najlepsze wtyczki dropshipping Dla WooCommerce, aby pomóc użytkownikom wybrać najlepszą opcję rozpoczęcia działalności dropshipping.

Sierpień

Jak korzystać z FOMO na swojej stronie WordPress, aby zwiększyć konwersje – FOMO lub strach przed pominięciem jest zjawiskiem psychologicznym używanym przez marketerów do zachęcania do sprzedaży. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo korzystać z FOMO w witrynie WordPress, aby zwiększyć konwersje.

Najlepsze alternatywy Mailchimp – lepsze funkcje i uczciwe ceny) – zostaliśmy poproszeni przez użytkowników o zasugerowanie alternatywy Mailchimp. W tym artykule wybraliśmy najlepsze alternatywy Mailchimp o znacznie lepszych funkcjach i rozsądnych cenach.

Jak dodać przycisk click-to-call w WordPress – w tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo dodać przycisk click-to-call do swojej witryny WordPress lub sklepu WooCommerce.

Jak uruchomić konkurs / konkurs w WordPress z RafflePress – w tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo uruchomić wirusowy konkurs /konkurs w WordPress z RafflePress.

Jak dodać nieskończone przewijanie do swojej witryny WordPress – prędkość jest dominującym czynnikiem poprawiającym czas spędzany przez użytkowników na stronie internetowej. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo dodać nieskończone przewijanie do witryny WordPress i poprawić wydajność.

Wrzesień

Wordfence vs Sucuri – który jest lepszy? (W porównaniu) – Wordfence i Sucuri są najpopularniejszymi wtyczkami bezpieczeństwa i zapory WordPress. W tym przewodniku porównaliśmy Sucuri vs Wordfence obok siebie pod względem funkcji, cen i łatwości użytkowania.

WooCommerce made simple: samouczek krok po kroku [+ zasoby] stworzyliśmy kompletny przewodnik dla początkujących do WooCommerce z instrukcjami krok po kroku, aby skonfigurować sklep internetowy. Dodaliśmy również zasoby, które pomogą Ci rozwijać swój biznes jak prawdziwy profesjonalista.

Najlepsze WordPress giveaway i konkursowe wtyczki w porównaniu – w tym artykule porównaliśmy najlepsze WordPress giveaway i konkursowe wtyczki. Przeanalizowaliśmy je pod kątem funkcji, łatwości obsługi i który z nich jest bardziej odpowiedni do rozwoju Twojej firmy dzięki wirusowym konkursom i rozdawnicom.

Ile kosztują strony eCommerce (liczby rzeczywiste) – w tym przewodniku dla początkujących porównaliśmy, ile kosztuje uruchomienie stron eCommerce z liczbami rzeczywistymi. Przeanalizowaliśmy koszty platform takich jak WooCommerce, Shopify i BigCommerce z dodatkowymi kosztami dodatków i płatności online.

Październik

Najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki do WordPress – w tym artykule podzieliliśmy się naszym wyborem najlepszych narzędzi marketingu afiliacyjnego i wtyczek do WordPress, które pomogą zwiększyć zarobki partnera.

Najlepszy hosting podcastów w porównaniu – większość jest darmowa) – w tym przewodniku porównaliśmy wszystkie najlepsze opcje hostingu podcastów z planami darmowymi i płatnymi. Możesz również zobaczyć nasz kompletny przewodnik, jak rozpocząć podcast z WordPress.

Jak uzyskać bezpłatną domenę e-mail (szybkie i łatwe metody 5) – Szukasz domeny do wykorzystania na profesjonalny adres e-mail? W tym przewodniku pokazaliśmy szybkie i łatwe metody 5, aby uzyskać bezpłatną domenę e-mail.

Jak zatrzymać i zapobiec atakowi DDoS na WordPress-ataki DDoS mogą zniszczyć dowolną stronę internetową lub zakłócić jej wydajność. W tym samouczku pokazaliśmy, jak zatrzymać i zapobiec atakom DDoS na twojej stronie WordPress.

Listopad

Jak prawidłowo zainstalować i skonfigurować wp Rocket w WordPress – WP Rocket to najlepsza wtyczka buforująca WordPress na rynku. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo zainstalować i skonfigurować wp Rocket w WordPress, aby natychmiast zwiększyć szybkość i wydajność witryny.

Jak skonfigurować dzienniki e-mail w WordPress i WooCommerce-typowa witryna WordPress lub sklep WooCommerce wysyła wiadomości e-mail dla różnych funkcji, takich jak resetowanie hasła, zamówienia klientów, rejestracje nowych użytkowników itp. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo przechowywać dzienniki e-mail w witrynie WordPress lub sklepie WooCommerce, aby mieć oko na całą aktywność e-mail.

Facebook Facebooka w WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie – Facebook ma ogromną bazę użytkowników, ale ogranicza twój zasięg w oparciu o to, jak użytkownicy angażują się w Twoje posty. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak zwiększyć zaangażowanie użytkowników, uruchamiając konkurs na Facebooku w WordPress.

Sposoby uzyskania bezpłatnego numeru 800 dla Twojej firmy-wielu naszych użytkowników chciało uzyskać bezpłatny numer dla swojej firmy. W tym artykule pokazaliśmy ci wszystkie najlepsze sposoby, aby uzyskać bezpłatny numer 800 dla Twojej firmy.

Jak utworzyć konkurs fotograficzny w WordPress-innym świetnym sposobem na budowanie zaangażowania i lojalności użytkowników jest uruchomienie konkursu fotograficznego. W tym samouczku pokazaliśmy, jak łatwo uruchomić konkurs fotograficzny w WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników i zdobyć nowych użytkowników.

Grudzień

Ile naprawdę kosztuje nazwa domeny? – W tym artykule odpowiedzieliśmy na twoje pytania dotyczące tego, ile naprawdę kosztuje nazwa domeny. Wyjaśniliśmy różne scenariusze i sposoby uzyskania darmowych, tanich, premium i ekskluzywnych nazw domen.

Jak dodać witrynę WordPress do Google Search Console-napisaliśmy instrukcje krok po kroku, jak łatwo dodać witrynę WordPress do Google Search Console. Nie zapomnij sprawdzić naszego artykułu towarzyszącego na temat wskazówek dotyczących korzystania z Google Search Console, aby zwiększyć ruch.

Jak utworzyć konkurs WooCommerce – jednym z najszybszych sposobów na zachęcenie użytkowników do spędzenia czasu i przyciągnięcia nowych użytkowników do twojej witryny jest uruchomienie konkursu. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo stworzyć konkurs WooCommerce, aby zwiększyć lojalność i zaangażowanie.

Jak śledzić kliknięcia linków i przycisków w WordPress-użytkownicy wchodzą w interakcję z Twoją witryną, klikając linki i przyciski, ale jak zmierzyć, gdzie klikają i jak często? W tym przewodniku pokazaliśmy, jak łatwo śledzić kliknięcia linków i przycisków w WordPress.

Były to jedne z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner w 2019. Mamy nadzieję, że uznaliście je za pomocne.

Chcemy podziękować wszystkim użytkownikom WPBeginner, którzy odwiedzili naszą stronę, zaoferowali opinie, zostawili komentarze i podzielili się nimi z innymi. Naprawdę cię doceniamy.

Z niecierpliwością czekamy na dodanie jeszcze więcej przydatnych samouczków WordPress w 2020. Szczęśliwego Nowego Roku.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…