Kiedy grasz w grę o tron ze swoją witryną, wygrywasz lub tylko nieznacznie poprawiasz wydajność. A kto chce, aby podczas optymalizacji witryny za pomocą wtyczki buforującej, chcesz być najlepszy.

Dlatego w tym poście znajdziemy najlepszą wtyczkę pamięci podręcznej dla WordPress naprawdę. jest. Dołącz do nas, gdy porównujemy i przeglądamy najbardziej ukochane wtyczki pamięci podręcznej WordPress dla WordPress-Hummingbird vs WP Rocket vs WP Super Cache, aby zobaczyć, kto wychodzi na szczyt.

Ustalenie podstawy: Google PageSpeed Insights

Oceny to nie wszystko i nie decydują o sukcesie w prawdziwym świecie, ale mogą dać Ci cenny wgląd w to, co musisz poprawić.

Google PageSpeed Insights nie jest inny. Po uruchomieniu testu otrzymujesz podgląd tego, co wartościują potężne wyszukiwarki. Jeśli możesz dostarczyć towary i wprowadzić odpowiednie ulepszenia, takie jak wykorzystanie leniwego ładowania i formatów nowej generacji, możesz znacznie poprawić wrażenia użytkownika i SEO w tym samym czasie.

Google wykorzystuje narzędzie open source Lighthouse do testowania jakości stron internetowych w oparciu o to, jak faktycznie działają w prawdziwym świecie. To nie tylko teoria. To jest prawdziwe życie, jak w jaki sposób Twoja strona działa na urządzeniu średniego poziomu w tandetnej sieci komórkowej, realness. Więc możesz zobaczyć, jak to jest bardzo cenny test.

W Google PageSpeed Insights istnieją trzy poziomy. Wszystko poniżej 50 to złe wieści. Wyniki od 50 do 90 są uważane za średnie. Chociaż wszystko powyżej 90 jest uważane za szybkie, więc to jest terytorium, które chcemy podbić. Napisaliśmy cały post o tym, jak uzyskać 100 W Google PageSpeed Insights.

Ale ogólny wynik nie jest jedynym ważnym wskaźnikiem. Poniższe wskaźniki przedstawiają bogatszy obraz doświadczenia użytkowników w witrynie:

  • Pierwsza Zadowolona Farba – First Contentful Paint oznacza czas, w którym malowany jest pierwszy tekst lub obraz.
  • Indeks Prędkości – Indeks prędkości pokazuje, jak szybko zawartość strony są widoczne.
  • Czas na Interactive – Czas na interakcję to czas potrzebny na to, aby strona stała się w pełni interaktywna.
  • Pierwsza Znacząca Farba – Pierwsze znaczące środki malowania, gdy widoczna jest podstawowa zawartość strony.
  • Pierwszy procesor bezczynny – First CPU Idle oznacza pierwszy raz, gdy główny wątek strony jest wystarczająco cichy, aby obsłużyć wejście.
  • Szacowane Opóźnienie Wejścia – Estimated Input Latency to oszacowanie czasu, w którym aplikacja reaguje na dane wejściowe użytkownika..

Jak przeprowadzamy Test

Przeprowadzimy dwa zestawy testów dla każdej wtyczki:

  • Najpierw przetestujemy domyślne ustawienia dla wszystkich trzech wtyczek. Jeśli rzeczy są aktywowane lub skonfigurowane po wyjęciu z pudełka, tak je zostawiamy. Zasadniczo zamierzamy zainstalować wtyczkę, dać jej minutę na zrobienie swoich rzeczy, odświeżyć stronę główną kilka razy, a następnie uruchomić test Google PageSpeed Insights.
  • Następnie przerzucimy wszystkie przełączniki, aktywujemy wszystkie rzeczy i uruchomimy test ponownie, aby zobaczyć, jaka to różnica. Celem jest wyciśnięcie jak największej prędkości z WordPressa.

Aby uzyskać stabilne wyniki, przeprowadzimy test 3 razy i zwrócimy średnią.

Zaczynając od linii podstawowej

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to ustalić linię bazową i dowiedzieć się, jak nasza strona testowa działa bez żadnych wtyczek optymalizacyjnych.

Nasze wstępne testy przyniosły następujące wyniki:

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 36 58
Pierwsza Zadowolona Farba 5.5 s 1.8 s
Indeks Prędkości 10,8 s 3.8 s
Czas na Interactive 6.4 s 1.9 s
Pierwsza Znacząca Farba 5.6 s 1.9 s
Pierwszy procesor bezczynny 5.6 s 1.9 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Baseline Mobile 36
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Baseline Desktop 58

Nie najgorszy wynik, ale zdecydowanie jest dużo miejsca na poprawę, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

Ale dość tego wszystkiego, przejdźmy do dobrej części.

WordPress Cache Plugin Porównanie

Pretendent #1: WP Super Cache

W tym rogu mamy ulubieńca tłumu z 2 + milionami pobrań, WP Super Cache.

WP Super Cache nie jest rozwiązaniem optymalizacyjnym all-in-one, jest bardziej rozwiązaniem do zrobienia jednej rzeczy naprawdę dobrze, a to jedno, jest buforowanie.

Buforowanie

Dla niewtajemniczonych WordPress używa PHP do generowania plików witryny, gdy użytkownik o nie poprosi. Proces ten wymaga czasu, ponieważ wymaga czasu, aby pobrać wszystkie niezbędne informacje z bazy danych i złożyć stronę internetową na miejscu. To jak zapraszanie kogoś na kolację, ale nie Chodzenie Do sklepu spożywczego po składniki lub gotowanie, dopóki nie będzie pod twoimi drzwiami.

Buforowanie, z kolei, jest to, co się dzieje, gdy drugi gość pojawia się po posiłku jest gotowy. Ta osoba nie musi czekać na zakupy i gotować, ponieważ czasochłonna część została już wykonana. Możesz po prostu złożyć dla nich talerz i voila! Twój Kolacja strona jest obsługiwana.

W WordPress wtyczki buforujące obsługują statyczną wersję strony, która została już wstępnie przetworzona, aby szybciej obsługiwać stronę.

Przegląd Wtyczki Cache WordPress

Więc jak WP Super Cache zrobić?

Po pierwsze, nie było dużej różnicy między tymi dwoma testami. Wtyczka wykonywała prawie to samo, gdy porównaliśmy domyślną konfigurację z konfiguracją, która miała włączone wszystkie zalecane ustawienia. Jest to całkiem dobra rzecz dla początkujących, ponieważ nie musisz robić wiele, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Oto wyniki, które otrzymaliśmy:

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 40 64
Pierwsza Zadowolona Farba 5.5 s 1.8 s
Indeks Prędkości 8.3 s 2.7 s
Czas na Interactive 6.4 s 1.8 s
Pierwsza Znacząca Farba 5.6 s 1.8 s
Pierwszy procesor bezczynny 5.6 s 1.8 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Super Cache Mobile 40
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Super Cache Desktop 64

Więc o 6 punktów wyższe zarówno dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Jeśli chcesz tylko prostego rozwiązania buforowania, WP Super Cache pomoże, ale jeśli naprawdę chcesz zoptymalizować swoją witrynę, zajmie to znacznie więcej.

Enter contender #2…

Zawodnik #2: WP Rocket

Teraz rozmawiamy. WP Rocket to w pełni funkcjonalna wtyczka do optymalizacji, więc jest o wiele więcej niż tylko buforowanie.

Po trzykrotnym uruchomieniu Google PageSpeed Insights, oto nasze wyniki.

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 35 58
Pierwsza Zadowolona Farba 5.6 s 1.8 s
Indeks Prędkości 11,6 s 4.0 s
Czas na Interactive 6.4 s 1.9 s
Pierwsza Znacząca Farba 5.7 s 1.9 s
Pierwszy procesor bezczynny 5.7 s 1.9 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Rocket Mobile 35
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Rocket Mobile 58

Nic dziwnego. Gdy masz wtyczkę z tak wieloma opcjami, wiele z nich nie jest domyślnie włączonych. Jest to dobra rzecz, ponieważ możesz dostosować ustawienia do swojej witryny.

Jedną z rzeczy, które uznaliśmy za dziwne podczas uruchamiania testu, była mobilna wersja raportu PageSpeed insights, która zdobyła 1 punkt niższy bez żadnej wtyczki, niezależnie od Włącz buforowanie dla urządzeń mobilnych opcja. Może nie trafiał w buforowaną wersję? Czy musiałem odwiedzić tę stronę za pomocą urządzenia mobilnego przed uruchomieniem wyniku? Dziwne…

W każdym razie, po włączeniu wszystkiego, co związane z optymalizacją w WP Rocket, otrzymaliśmy różne powiadomienia wskazujące status wstępnego ładowania pamięci podręcznej, generowania zasobów itp. To dobrze. Czekaliśmy na ich ukończenie, zanim uruchomiliśmy kolejny test PageSpeed.

Zadbaliśmy również o to, aby zarówno Wersja mobilna, jak i desktopowa były buforowane.

Po uruchomieniu 3 dodatkowych skanów Google PageSpeed Insights uzyskaliśmy znacznie lepsze wyniki:

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 92 98
Pierwsza Zadowolona Farba 2.4 s 0.6 s
Indeks Prędkości 3.7 s 1.1 s
Czas na Interactive 3.0 s 0.7 s
Pierwsza Znacząca Farba 2.5 s 0.6 s
Pierwszy procesor bezczynny 2.5 s 0.6 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Rocket Mobile 92
Screenshot of Google PageSpeed Insights
WP Rocket Desktop 98

Chociaż jednym z testów desktopowych był 99.

Ciężko to naśladować. Czy Koliber będzie w stanie go pokonać?

Rywal #3: Koliber

Hummingbird jest również gęstą wtyczką z wieloma potężnymi opcjami poprawy wydajności witryny. Wypróbuj go dla siebie i uruchom własny test.

Spodziewaliśmy się, że Hummingbird będzie działał podobnie po wyjęciu z pudełka, po prostu dlatego, że wiele opcji nie jest domyślnie aktywowanych.

Nasze założenia były trafne. Oto wyniki, które otrzymaliśmy z ustawieniami domyślnymi:

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 36 58
Pierwsza Zadowolona Farba 5.5 s 1.8 s
Indeks Prędkości 10,9 s 3.8 s
Czas na Interactive 6.4 s 1.9 s
Pierwsza Znacząca Farba 5.6 s 1.9 s
Pierwszy procesor bezczynny 5.6 s 1.9 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Koliber Mobile 36
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Koliber pulpit 58

Jak można sobie przypomnieć, wyniki te są podobne do naszego punktu odniesienia.

Teraz zabawna część. Hummingbird ma wiele modułów optymalizacyjnych, więc włączyliśmy je wszystkie.

Minęło trochę czasu, zanim moduł optymalizacji kolibra zakończył skanowanie wszystkich 178 zasobów, więc jeśli masz zamiar zrobić ten sam test, bądź cierpliwy. Następnie połączyliśmy, zminifikowaliśmy i przenieśliśmy wszystkie zasoby do stopki.

Zostawiliśmy jQuery i jQuery migrują w swoich oryginalnych lokalizacjach, co jest podobne do opcji kompatybilności w WP Rocket.

Po upewnieniu się, że urządzenia mobilne i stacjonarne mają buforowaną wersję, tak jak zrobiliśmy to z wp Rocket, uruchomiliśmy Google PageSpeed Insights i BAM!

Wyniki Koliber PageSpeed

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 96 100
Pierwsza Zadowolona Farba 1.7 s 0.5 s
Indeks Prędkości 2.2 s 0.7 s
Czas na Interactive 3.4 s 0.9 s
Pierwsza Znacząca Farba 1.7 s 0.5 s
Pierwszy procesor bezczynny 3.4 s 0.9 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms

Nie tylko Koliber najlepszy WP Rocket na wynik prędkości dla telefonów komórkowych i komputerów stacjonarnych, ale także pokonał WP Rocket, jeśli chodzi o pierwszą szczęśliwą farbę, indeks prędkości i pierwszą znaczącą farbę. Hummingbird dostarcza treści szybciej niż WP Rocket, chociaż WP Rocket pozwala na szybszą interakcję.

Wyniki WP Rocket PageSpeed (dla porównania)

Metryczny Mobile Pulpit
Wynik Prędkości 92 98
Pierwsza Zadowolona Farba 2.4 s 0.6 s
Indeks Prędkości 3.7 s 1.1 s
Czas na Interactive 3.0 s 0.7 s
Pierwsza Znacząca Farba 2.5 s 0.6 s
Pierwszy procesor bezczynny 2.5 s 0.6 s
Szacowane Opóźnienie Wejścia 10 ms 10 ms
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Koliber Mobile 96
Screenshot of Google PageSpeed Insights
Koliber Pulpit 100

Uważamy, że moduł optymalizacji zasobów kolibra dał mu przewagę, ponieważ pozwala na bardzo szczegółową konfigurację. Istnieje również opcja inline/defer w Koliber, której nie aktywowaliśmy, ponieważ jej nie potrzebowaliśmy. Po osiągnięciu 100 na pulpicie czułem się jak niepotrzebny flex.

Powinienem również wspomnieć, że podczas aktualizacji do Hummingbird Pro da ci dostęp do wszystkich funkcji Hummingbird, takich jak CDN Hummingbird, możesz osiągnąć wszystko inne dzięki darmowej wersji Hummingbird.

Więcej Porad Optymalizacyjnych

Jeśli Twoja witryna potrzebuje większej pomocy w optymalizacji, proponuję zacząć od obrazów, ponieważ są one zwykle jednym z najgorszych przestępców, jeśli chodzi o spowolnienie witryny.

Jest to szczególnie ważne, jeśli nie są one podawane prawidłowo lub są ponadgabarytowe. Sprawdź nasz post o tym, jak obsługiwać obrazy siatkówki, które nie spowalniają WordPressa.

Leniwe ładowanie obrazów również poprawi wydajność.

I na koniec proponuję zapisać się na bezpłatny okres próbny, abyś mógł wypróbować Koliber na Twój miejsce. A skoro już przy tym jesteś, daj też szansę Smush Pro, ponieważ jest on dołączony do członkostwa WPMU DEV. Smush Pro ma niesamowite funkcje optymalizacji obrazu. Kiedy połączysz Koliber i Smush, Twoja strona załaduje się tak szybko, że zaskoczy cię to.

Daj nam znać w komentarzach, jeśli masz jakieś pytania dotyczące konfiguracji kolibra, aby uzyskać niesamowite wyniki na własnej stronie. Chętnie pomożemy!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…