WPBeginner ma ogromną publiczność, dzięki Waszemu wsparciu, ale nasze kieszenie są ograniczone, więc nie mogliśmy dać prezentu każdemu na Boże Narodzenie. Ale mili ludzie z Tassimo wysłali nam prezent świąteczny i poinformowali nas, że możemy również oddać jednego z ich fajnych brewbotów. Zobacz nasz post z recenzją Tassimo. Musieliśmy ograniczyć teraźniejszość tylko do mieszkańców USA, ponieważ była to część wymogu wysyłki. Poprosiliśmy więc wszystkich naszych użytkowników o tweetowanie na temat prezentów. Niedawno zrobiliśmy przeglądanie wszystkich tweetów i przypisywanie każdej wartości liczbowej. Po uruchomieniu go przez Random.org, wybraliśmy zwycięzcę.

Naszym zwycięzcą jest użytkownik Twittera @designcoyote Z Austin, TX. (Wysłano do niej bezpośrednią wiadomość, a ona bardzo szybko odpowiadała).

Otrzyma System Brewbot Tassimo T20.

Co to jest Brewbot Tassimo T20?

Na początku myśleliśmy, że będzie to wyglądać mniej więcej tak:

Tassimo T20 Brewbot - Our Imagination

Nie wiń nas! Nazwa to Brewbot, więc tak jak my jesteśmy maniakami, to było dokładne odwzorowanie. Ale nie wyglądało to tak, kiedy otworzyliśmy pudełko. Raczej to był bardzo fajny mały domowy system Piwowarski jak ten:

Tassimo T20 Brewbot - Home Brewing System Krótko mówiąc, Tassimo jest ekspresem do gorących napojów na bazie kapsułek, ponieważ może robić zwykłą kawę, Cappuccino, Latte, gorącą czekoladę, herbatę Chai itp. Zasadniczo działa to tak, że wpisujesz T-Disc, uroczą nazwę dla pods i naciskasz duży przycisk. Ta maszyna po prostu odczytuje kod kreskowy i wie, co zrobić. Łatwość obsługi Tassimo jest prawdopodobnie najlepszą częścią tej maszyny. Bo wystarczy włożyć dysk T i nacisnąć go. Przyznając, że już napełniłeś wodę w zbiorniku, powinieneś wypić filiżankę gorącego napoju za około minutę (to szybko). Ludzie z Tassimo przysłali nam dwie próbki, z których jedna to Cappuccino ze Starbucks. Jakość kawy była tak samo dobra, jak ta, którą dostajesz w sklepie, a jeśli spojrzysz na cenę w porównaniu do sklepu, jest znacznie tańsza. Cóż, przynajmniej pierwsze kubki 8 były bezpłatne, ale możesz dostać filiżankę cappuccino Starbucks za Około $1.28, lub możesz uzyskać ogólne cappucino, które jest całkiem dobre za $0.75 / dysk. Tak, jeśli jesteś beznadziejnym uzależnionym od Starbucksa jak my, masz nowy wydatek. (P. S. życzymy Mikołajowi więcej płyt Cappuccino Primo)…. Każdy, kto przesłał nam te płyty, otrzyma wzmiankę na Twitterze z naszego konta (DM us na adres) ;)

Drugą najlepszą częścią Tassimo jest jego zdolność do czyszczenia się. Zapewniają one dysk czyszczący, który ma własny kod kreskowy (ten jest wielokrotnego użytku), a maszyna automatycznie spłukuje się gorącą wodą i sterylizuje się. Bez bałaganu, bez niczego. Jest to gra typu plug and play.

Sprawdź nasz film z korzystania Tassimo

Chcemy podziękować Tassimo i Larze Kulpa (@larakulpa) za umożliwienie nam przeprowadzenia tego rozdania.

Przepraszam za wszystkich, którzy nie wygrali. Jeśli naprawdę tego chcesz, możesz go kupić po obniżonej cenie $ 25 off – http://bit.ly/Tassimo25

Aby ci to wynagrodzić, w tym miesiącu nadal będziemy mieli niesamowite Darmowe treści, które same w sobie są prezentem świątecznym.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…