Hej Użytkownicy WPBeginner,

Jestem bardzo podekscytowany, aby ogłosić uruchomienie naszej najnowszej sekcji “kupony WordPress” w ramach wydania WPBeginner 2.0. Akcesoria WordPress mogą być czasami drogie, ale korzystając z naszej sekcji kuponów, możesz zaoszczędzić setki $$$ na rzeczach, których potrzebujesz. Mamy już kilka bardzo fajnych kuponów pływających w bazie danych, więc powinieneś je sprawdzić.

Ideą kuponów WPBeginner jest informowanie naszej społeczności o ekskluzywnych ofertach, które mogą się dziać w Internecie. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy jesteśmy zbyt zajęci, aby śledzić każdą użyteczną ofertę rabatową. Wiem, że kiedy przegapię umowę, mówię sobie: “cholera, chciałbym, żeby ktoś powiedział mi o tej umowie wcześniej”. Ale niestety, w branży WordPress nie ma witryny z kuponami, która może to zrobić. Dodatkowo, śledzenie tych transakcji nie jest pracą jednoosobową. Dlatego nasz zespół redakcyjny będzie trzymał nasze oczy i uszy na bieżąco, aby informować Cię o fajnych ofertach. Uruchamiamy to również w nadziei, że otrzymamy wiele interakcji/wskazówek dla społeczności. Jeśli wiesz o umowie lub kuponie, który powinien tam być, daj nam o tym znać. Istnieje bardzo łatwy sposób, aby przesłać nowe kupony na stronie.

Ponadto, jeśli masz komercyjny motyw WordPress, wtyczkę, e-book lub inną usługę blogowania, chcielibyśmy porozmawiać z tobą o uzyskaniu kuponu dla naszej społeczności. Wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego, jeśli masz jakieś sugestie lub pytania.

Jak wy surfować po stronie kupony, widać, że istnieje formularz, który można wprowadzić swój adres e-mail, aby zapisać się do otrzymywania ekskluzywnych kuponów. Gorąco polecam, abyś się do tego zarejestrował, ponieważ będziemy wysyłać ekskluzywne oferty i kupony za pośrednictwem tego. Jeśli jesteś już subskrybentem naszego biuletynu e-mail, musisz zaktualizować swoje preferencje i zaznaczyć pole kuponów WPBeginner.

Ciesz się oszczędzaniem ogromnych $$$ na zakupach związanych z WordPress / blogowaniem.

WPBeginner WordPress Kupony

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…