Przygotowywaliśmy prezent dla rocznicowego zestawu motywów Mojo. Mimo że jest to ograniczony czas (7 dni) długi pakiet, nasi przyjaciele z Mojo Themes uprzejmie zgodzili się na rozdawanie darmowych kopii 3 dla naszych użytkowników. Pakiet zawiera wartość $ 442 WordPress goodies (motywy 10 WordPress i Wtyczki 2 WordPress, w tym wtyczka Mobile Detector).

Konkurs był dostępny wyłącznie na Twitterze, gdzie użytkownicy musieli tweetować o konkursie i publikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Każdemu zgłoszeniu przydzielono numer, a szczęśliwcy otrzymali nasze bezpośrednie wiadomości.

Laureaci

@ CourtneySpeaks
@jaledwith
@ marnafriedman

Było dużo zgłoszeń i ograniczona nagroda. Ten pakiet jest naprawdę gorącą ofertą i będzie trwał tylko przez Jeszcze 3 dni. Jeśli nie masz jeszcze kopii, zalecamy, aby to zrobić. To zbyt dobry układ, by go ominąć.

Zdobądź swoją kopię Mojo Themes Anniversary Bundle

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…