W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność prowadzić prezent dla motywu Pro Photo. Chcemy podziękować Johnowi Saddingtonowi i całemu zespołowi 8bit za umożliwienie tego. W naszym prezencie rozdawaliśmy 5 standardowych licencji na ich najnowszy temat: Pro Photo. Był to ekskluzywny konkurs na Twitterze, w którym wszyscy musieli tweetować o konkursie, a drugą wskazówką było to, że wszyscy muszą podążać za @wpbeginner. Chcemy wyrazić nasze uznanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli i wspierali ten konkurs.

Poniżej znajduje się lista zwycięzców, którzy zostali już powiadomieni za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości na Twitterze:

@ kennysalazar
@ andybritnell
@ RiolanVirtualBS
@ metalsilvae
@ visionarioso

Teraz oczywiście było dużo więcej zgłoszeń niż zwycięzcy wybrani. Nie ma kuponu na Motyw Pro Photo, ale ceny są już obniżone dla early bird special. Możesz uzyskać motyw dla $79$49. Na stronie jest napisane, że jest ograniczona ilość, więc pospiesz się, jeśli chcesz skorzystać z tej transakcji.

Pobierz kopię motywu Pro Photo już teraz.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…

Co nadchodzi w WordPress 4.7 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Nowy Domyślny Motyw-Twenty SeventeenObsługa Nagłówków WideoPrzepływ Konfiguracji MotywuNiestandardowy CSS w…

Co nadchodzi w WordPress 4.6 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Błyszczące aktualizacje w WordPress 4.6Natywne czcionki systemowe w obszarze administratora…