Jutro będziemy mieć nasz pierwszy oficjalny Czat WPBeginner na Twitterze. Wydarzenie planowane jest na Październik 27th, 7 PM EST być dokładne. Planujemy uruchomić czat przez godzinę i nie więcej. Jest to jedna z naszych pierwszych prób zwiększenia interakcji w naszej społeczności. Wprowadzimy również inne metody.

Prosimy, aby wszyscy dołączyli do nas na Twitterze i jutro śledzili hashtag #wpbchat. Im więcej osób uczestniczy, tym lepiej będzie. Ideą tego czatu jest to, że każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie związane z WordPressem lub blogowaniem, a my postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na nie od razu na Twitterze. Jeśli nie, to trafi na naszą listę rzeczy do omówienia na WPBeginner.

Podsumowanie czatu zostanie opublikowane na WPBeginner po czacie, ale zachęcamy wszystkich do przyłączenia się. Nie mamy pojęcia, jak to się skończy, ponieważ jest to nasz pierwszy oficjalny czat. Mam nadzieję, że będzie to wspaniałe wydarzenie informacyjne.

Inne metody interakcji społeczności, o których myślimy, to Ustream (kwestionariusz live stream z Syed), a nawet tworzenie własnego kanału IRC. Wszystkie myśli są mile widziane. Jeśli masz konkretne tematy, które chcesz, abyśmy dyskutowali, dodaj je w komentarzach.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…