Brewbot Tassimo T20 - Nasza Wyobraźnia

Zwykle jako blogerzy dostajesz prezenty świąteczne, takie jak aparaty cyfrowe, zewnętrzne dyski twarde, fajne pamięci usb i inne elektroniczne gadżety. Ale nikt tak naprawdę nie wydaje się myśleć, że jako blogerzy wielu z nas biega na kawie jako naszym paliwie. Cóż, jedna z naszych przyjaciółek Lara Kulpa (@Larakulpa) z Tassimo postanowiła wysłać mi najlepszy prezent świąteczny, jaki kiedykolwiek otrzymaliśmy od firmy. Po wymianie kilku e-maili z podziękowaniami i tak dalej, zostaliśmy powiadomieni, że możemy oddać jeden z nich 1 szczęśliwemu czytelnikowi (tylko mieszkańcy USA – Przepraszam).

Co to jest Brewbot Tassimo T20?

Na początku myśleliśmy, że będzie to wyglądać mniej więcej tak:

Tassimo T20 Brewbot - Our Imagination

Nie wiń nas! Nazwa to Brewbot, więc tak jak my jesteśmy maniakami, to było dokładne odwzorowanie. Ale nie wyglądało to tak, kiedy otworzyliśmy pudełko. Raczej to był bardzo fajny mały domowy system Piwowarski jak ten:

Tassimo T20 Brewbot - Home Brewing System Krótko mówiąc, Tassimo jest ekspresem do gorących napojów na bazie kapsułek, ponieważ może robić zwykłą kawę, Cappuccino, Latte, gorącą czekoladę, herbatę Chai itp. Zasadniczo działa to tak, że wpisujesz T-Disc, uroczą nazwę dla pods i naciskasz duży przycisk. Ta maszyna po prostu odczytuje kod kreskowy i wie, co zrobić. Łatwość obsługi Tassimo jest prawdopodobnie najlepszą częścią tej maszyny. Bo wystarczy włożyć dysk T i nacisnąć go. Przyznając, że już napełniłeś wodę w zbiorniku, powinieneś wypić filiżankę gorącego napoju za około minutę (to szybko). Ludzie z Tassimo przysłali nam dwie próbki, z których jedna to Cappuccino ze Starbucks. Jakość kawy była tak samo dobra, jak ta, którą dostajesz w sklepie, a jeśli spojrzysz na cenę w porównaniu do sklepu, jest znacznie tańsza. Cóż, przynajmniej pierwsze kubki 8 były bezpłatne, ale możesz dostać filiżankę cappuccino Starbucks za Około $1.28, lub możesz uzyskać ogólne cappucino, które jest całkiem dobre za $0.75 / dysk. Tak, jeśli jesteś beznadziejnym uzależnionym od Starbucksa jak my, masz nowy wydatek. (P. S. życzymy Mikołajowi więcej płyt Cappuccino Primo)…. Każdy, kto przesłał nam te płyty, otrzyma wzmiankę na Twitterze z naszego konta (DM us na adres) ;)

Drugą najlepszą częścią Tassimo jest jego zdolność do czyszczenia się. Zapewniają one dysk czyszczący, który ma własny kod kreskowy (ten jest wielokrotnego użytku), a maszyna automatycznie spłukuje się gorącą wodą i sterylizuje się. Bez bałaganu, bez niczego. Jest to gra typu plug and play.

Tassimo w pracy

Jak wygrać?

Cóż, to był najlepszy prezent świąteczny, jaki dostaliśmy, i mamy możliwość wysłania jednego z tych niesamowitych Brewbotów Tassimo do 1 szczęśliwego czytelnika. Podobnie jak wszystkie nasze poprzednie konkursy, będzie to ekskluzywny prezent na Twitterze i jest dostępny tylko dla mieszkańców USA. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tweetować:

Uwielbiam #WordPress i kawę, więc chcę # Tassimo BrewBot od @wpbeginner – http://wpbeg.in/hPNSEo (RT do wejścia)

Uwaga: możesz modyfikować tweet tak długo, jak wspomnisz (@wpbeginner i #tassimo hastag z linkiem do tego postu).

Upewnij się, że śledzisz @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli wysłać bezpośrednią wiadomość, aby powiadomić zwycięzców.

Zwycięzca Konkursu zostanie wybrany losowo, a my ogłosimy zwycięzcę w czwartek, 16 grudnia, 2010 o godzinie 11: 00 EST Ponieważ nadszedł czas kryzysu i chcemy być w stanie wysłać tę rzecz jak najszybciej, będziemy wymagać od zwycięzcy odpowiedzi w ciągu 6 godzin po tym, jak ich powiadomimy. Jeśli nie usłyszymy odpowiedzi, wybierzemy innego zwycięzcę.

Brewbot Tassimo T20 zwykle kosztuje $129, ale podczas tej promocji możesz go kupić za $104.99 i otrzymać dwa darmowe paczki kawy. Użyj tego linku, aby uzyskać zniżkę: http://bit.ly/Tassimo25

Nasze szczere podziękowania dla Tassimo

Chcemy podziękować @larakulpa i @ tassimotaster za wysłanie nam tej niesamowitej maszyny. Powinniście śledzić ich na inne fajne prezenty, które mogą zrobić w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji na temat Tassimo Brewbot odwiedź: Oficjalna strona internetowa

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…