Kiedy po raz ostatni logowałeś się do WordPressa i nie musiałeś aktualizować wtyczek, motywów ani samego WordPressa? Założę się, że Twoja odpowiedź brzmi “nigdy”.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Ludzie nie logują się do WordPressa codziennie. Więc kiedy się logujesz i masz do czynienia z powiadomieniami, które dręczą cię, aby zaktualizować wtyczki, motywy i rdzeń, aby uzyskać dostęp do nowych funkcji i naprawić problemy z bezpieczeństwem, błędy i poprawki, cóż, jest to po prostu niedopuszczalne. To, moim zdaniem, jest jednym z najgorszych aspektów WordPress UX.

AKTUALIZACJA WPMU DEV-PAŹDZIERNIK 2020 SPRAWDŹ NOWE ZAKŁADKI HUB!

To znaczy, używam WordPressa od ponad 10 lat, więc jestem przyzwyczajony do naciskania przycisków i aktualizowania ustawień, aby moja strona była w porządku. Ale dla administratorów, którzy prowadzą wiele witryn WordPress, takich jak wielu członków WPMU DEV, ręczne aktualizowanie WordPressa za każdym razem, gdy się logujesz, jest cholernym koszmarem!

Postanowiliśmy więc coś z tym zrobić.

Dziś z przyjemnością ogłaszam Automate, najnowszą i najfajniejszą funkcję, która dołączy do zestawu narzędzi WPMU DEV WordPress!

Zasadniczo Automate automatycznie wykonuje dwie bardzo proste, ale absolutnie niezbędne rzeczy dla Twojej witryny WordPress:

  • Aktualizacje wtyczek, motywów i podstawowych plików WordPress oraz
  • Uruchamia zaplanowane kopie zapasowe.

Omówmy te funkcje bardziej szczegółowo.

Automate
Po prostu włącz automatyzację dla automatycznych aktualizacji i automatycznych kopii zapasowych witryny WordPress.

Jak Automate zmieni Twoje życie (admina)

Jeśli zarządzasz kilkoma witrynami WordPress, tak jak ja, bycie na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami jest czasochłonne (lub jak mówimy w Australii, hard yakka!). Faktem jest, że aktualizowanie witryny jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo WordPress. W końcu ponad 50% wszystkich zhakowanych witryn WordPress wynika z faktu, że wtyczka lub motyw nie został zaktualizowany do najnowszej wersji.

Dzięki automatyzacji nigdy nie będziesz musiał się martwić o ręczną aktualizację WordPressa.

Automatyzacja automatycznie wykrywa, gdy witryna jest uruchomiona nieaktualne wtyczki, motywy lub główną lub podrzędną wersję WordPress i automatycznie aktualizuje witrynę, aby uruchomić najnowsze wersje wszystkich dostępnych programów.

Ale zanim Automate zrobi swoje, może automatycznie i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe Twojej witryny. Jeśli więc napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz po prostu przywrócić witrynę. Też. Spokojnie.

Automatycznie uruchamiaj aktualizacje wtyczek, motywów i rdzenia WordPress

Jedną z największych zalet Automate jest to, że możesz wybrać wtyczki i motywy, które chcesz automatycznie aktualizować, a także czy chcesz włączyć aktualizacje rdzenia WordPress.

Możesz też po prostu automatycznie aktualizować wszystkie wtyczki, motywy i pliki podstawowe!

Nie chcesz automatycznie aktualizować plików podstawowych WordPress? Nie martw się stary! Wyłącz to.

Automate configuration
Możesz wybrać wtyczki i motywy, które chcesz automatycznie aktualizować.

Automatyczne Uruchamianie Zaplanowanych Kopii Zapasowych

Automatyczne uruchamianie kopii zapasowych przed automatyczną aktualizacją plików jest tak proste, jak włączenie go w Ustawieniach Automate.

Automate settings
Włącz automatyczne tworzenie kopii zapasowych i automatyzacja automatycznie utworzy kopię zapasową witryny przed uruchomieniem jakichkolwiek aktualizacji.

A jeśli lubisz być we wszystkich działaniach na swojej stronie, mamy cię tam również! Dzięki Automate możesz włączyć raporty aktualizacji, dzięki czemu otrzymasz wiadomość e-mail za każdym razem, gdy Automate działa lub codziennie lub jako tygodniowy przegląd. Albo wcale. Wszystko zależy od Ciebie.

Jeśli zdecydujesz się otrzymywać aktualizacje e-mail, otrzymasz linki do wszystkich aktualizacji, readmes i swojej strony internetowej, więc jeśli możesz sprawdzić, czy wszystko poszło gładko.

Automate wyśle Ci wiadomość e-mail w momencie, gdy przeprowadzi aktualizację lub kopię zapasową w Twojej witrynie, lub możesz wybrać otrzymywanie aktualizacji codziennie lub co tydzień, a nawet w ogóle.

Pracujemy nawet nad automatyzacją raportów e-mail. Już wkrótce 🙂

Automatyzacja Dzienników Aktywności

Jak dobrze wiemy, to nie jest Terra nullius. Logi Automate też nie.

Zautomatyzuj rejestruje każdą rzecz, którą robi w Twojej witrynie, taką jak nasze życie, zależy od tego. Po prostu sprawdź swój dziennik aktywności i jest tam pozytywna torba informacji, abyś mógł zobaczyć wszystkie dobre rzeczy, które dla ciebie robiliśmy.

Automate activity log
Uzyskaj szczegółowy dziennik aktywności tego, co Automate zaktualizowało w Twojej witrynie.

Tak, mamy dla Ciebie zautomatyzowane aktualizacje i kopie zapasowe, z których możesz korzystać na nieograniczonej liczbie witryn tak często, jak chcesz, całkowicie za darmo dzięki członkostwu WPMU DEV

Nigdy więcej nie trać czasu na ręczne aktualizacje!

Gotowy, aby zacząć? Automate jest już dostępny w Hub. Wystarczy kliknąć ikonę automatyzuj, aby skonfigurować podstawowe ustawienia automatycznych aktualizacji i automatycznych kopii zapasowych.

Spudłuj, a będziesz płonącą galą!

Spróbuj, a staniesz się legendą!

Tłumaczenie: Wypróbuj automatyzację teraz za darmo! Jest super i działa rewelacyjnie na moich własnych stronach WordPress 🙂

Jeśli jesteś członkiem, możesz zalogować się do centrum, aby uzyskać dostęp do automatyzacji. Weź go na przejażdżkę i daj nam znać, co myślisz!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…