Jak wielu z was wie, że mieliśmy mini Prezenty na WPBeginner. Rozdawaliśmy darmowe kopie standardowego motywu WordPress 10 dzięki Johnowi Saddingtonowi, jednemu z facetów stojących za standardowym motywem.

Był to konkurs wyłącznie na Twitterze, w którym użytkownicy musieli tweetować o konkursie. Poproszono ich również o zamieszczenie komentarza do postu z nagrodami. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Do każdego wpisu przypisany był numer, a wybrani otrzymywali nasze bezpośrednie wiadomości.

Ponad 6 zwycięzców zostało odrzuconych, ponieważ nie śledzili nas (więc nie mogliśmy wysłać im bezpośredniej wiadomości). To jest 60% wygranych, które zostały odrzucone, co zmusiło nas do wylosowania większej liczby, aby wybrać zwycięzców.

Laureaci

@ ericamueller
@ marshallhaas
@ psygirl
@ mohitmohan
@ simonlim88
@ Isa_Raa
@ azzcatdesign
@ nwbingham
@ repeatwendy
@ mandaleebee

Zgłoszeń było mnóstwo, a wybór zwycięzców nie był w naszej ręce (był losowy). Jeśli byłeś jednym z tych, którzy naprawdę chcieli tego motywu, zalecamy zakup kopii standardowego motywu.

Dla tych, którzy nie zdobyli kopii podczas tego rozdawania, nie traćcie nadziei. W tym miesiącu zaplanowaliśmy więcej prezentów tematycznych, więc możesz spróbować szczęścia ponownie.

Na koniec bardzo chcemy podziękować Johnowi Saddingtonowi i innym ludziom w Standard Theme za rozdanie darmowych kopii 10 ich niesamowitego motywu.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…