W ubiegłym tygodniu mieliśmy ogromną okazję podarować jedną z najgorętszych nowych wtyczek WordPress na rynku, Impact Page Builder. Rozdajemy 10 kopii tej wtyczki, a każdy z naszych zwycięzców ma możliwość uzyskania jednej licencji witryny ZA DARMO lub zapłacić opłatę 39, aby uzyskać nieograniczoną licencję (która jest warta 88 USD)..

Był to konkurs wyłącznie na Twitterze, w którym użytkownicy musieli tweetować o konkursie i opublikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości.

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Do każdego wpisu przypisany był numer, a wybrani otrzymywali nasze bezpośrednie wiadomości.

Laureaci Konkursu:
@OneJason
@ arielmariani
@ melowout
@ peterlandt
@ raksakaindra
@z3olyte
@thefunkhouse
@ albertalbs
@ poliquinp
@ satryaWp

W konkursie było ponad 85 zgłoszeń, więc wielu z was nie miało szansy wygrać. Impact Page Builder to niesamowita wtyczka i została tweetowana przez niektórych z najlepszych blogerów, w tym NAS i @problogger. Opracowaliśmy z nimi umowę, aby zaoferować użytkownikom WPBeginner ekskluzywną zniżkę 20%, jeśli przejdziesz przez nasz link i użyjesz kuponu “wpbeginner”. (Wystarczy kliknąć na kupon i go kupić). Jest to ograniczona Zniżka czasowa, więc chwyć ją teraz, gdy jest dostępna.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…