W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję rozdać jeden z najpopularniejszych motywów w branży WordPress, WooThemes. Ten prezent okazał się jednym z najbardziej retweetowanych i najbardziej uczestniczących w jednym ze wszystkich produktów, które rozdaliśmy do tej pory. Rozdawaliśmy licencje 10 pojedynczych motywów WooThemes naszym szczęśliwym użytkownikom.

Był to konkurs wyłącznie na Twitterze, w którym użytkownicy musieli tweetować o konkursie i opublikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości. (Wiele zwycięskich zgłoszeń uznano za niekwalifikujące się, ponieważ nie śledziły nas).

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Każdemu wpisowi przypisano numer, a szczęśliwcy powinni już otrzymywać nasze bezpośrednie wiadomości.

@ daniellopes22
@ albertalbs
@ merrittsgret
@ emmiesays
@ shari
@ newbizblogger
@ jusuchin85
@ PaulSanduleac
@ MikeWilson_
@ craigcpaterson

Było ponad 600 retweetów i ponad 120 wpisów. I rozumiemy, że nie każdy, kto chciał tych tematów wygrał. WooThemes mają świetną kolekcję motywów i zachęcamy do zostania członkiem ich klubu, ponieważ otrzymasz nieograniczoną liczbę nowych motywów za bardzo niewielką opłatą. Lub jeśli nie jest to coś, czego chcesz, zawsze możesz kupić jeden motyw. W tej chwili mają umowę kup 1 i zdobądź 2 inne motywy za darmo. Jeśli korzystasz z naszego linku i kuponu “wpbeginner”, otrzymasz dodatkowe 25% zniżki. Ten kupon jest wrażliwy na czas.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…