W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję rozdać jeden z najpopularniejszych motywów w branży WordPress, WooThemes. Ten prezent okazał się jednym z najbardziej retweetowanych i najbardziej uczestniczących w jednym ze wszystkich produktów, które rozdaliśmy do tej pory. Rozdawaliśmy licencje 10 pojedynczych motywów WooThemes naszym szczęśliwym użytkownikom.

Był to konkurs wyłącznie na Twitterze, w którym użytkownicy musieli tweetować o konkursie i opublikować komentarz z linkiem na Twitterze. Ostatnim wymogiem było to, że muszą śledzić @wpbeginner na Twitterze, abyśmy mogli powiadomić ich za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości. (Wiele zwycięskich zgłoszeń uznano za niekwalifikujące się, ponieważ nie śledziły nas).

Zwycięzcy zostali wybrani losowo. Każdemu wpisowi przypisano numer, a szczęśliwcy powinni już otrzymywać nasze bezpośrednie wiadomości.

@ daniellopes22
@ albertalbs
@ merrittsgret
@ emmiesays
@ shari
@ newbizblogger
@ jusuchin85
@ PaulSanduleac
@ MikeWilson_
@ craigcpaterson

Było ponad 600 retweetów i ponad 120 wpisów. I rozumiemy, że nie każdy, kto chciał tych tematów wygrał. WooThemes mają świetną kolekcję motywów i zachęcamy do zostania członkiem ich klubu, ponieważ otrzymasz nieograniczoną liczbę nowych motywów za bardzo niewielką opłatą. Lub jeśli nie jest to coś, czego chcesz, zawsze możesz kupić jeden motyw. W tej chwili mają umowę kup 1 i zdobądź 2 inne motywy za darmo. Jeśli korzystasz z naszego linku i kuponu “wpbeginner”, otrzymasz dodatkowe 25% zniżki. Ten kupon jest wrażliwy na czas.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…

Co nadchodzi w WordPress 4.7 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Nowy Domyślny Motyw-Twenty SeventeenObsługa Nagłówków WideoPrzepływ Konfiguracji MotywuNiestandardowy CSS w…

Co nadchodzi w WordPress 4.6 (funkcje i zrzuty ekranu)

W artykule: Błyszczące aktualizacje w WordPress 4.6Natywne czcionki systemowe w obszarze administratora…