WordPress.com Aplikacje

Szukasz najlepszych aplikacji na iPhone ‘ a dla blogerów, które powinieneś zainstalować? Prawdopodobnie korzystasz już z wielu aplikacji na swoim iPhonie, aby pomóc w blogowaniu. W tym artykule udostępniliśmy nasze wyselekcjonowane najlepsze aplikacje 10 na iPhone ‘ a dla blogerów, użytkowników WordPress i marketerów online.

Must have iPhone apps for bloggers

1. WordPress.com Aplikacje

WordPress.com Apps

WordPress.com oferuje pięknie zaprojektowane aplikacje do zarządzania WordPress.com jak również własny hosting WordPress.org strony internetowe. Zobacz nasz przewodnik na temat różnicy między WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Aplikacja jest dostępna dla systemów iOS, Android, a także komputerów stacjonarnych. Pozwala pisać i edytować posty w podróży, udostępniać zdjęcia, otrzymywać powiadomienia push i zarządzać komentarzami.

Jedną z wad korzystania z aplikacji jest to, że niektóre z jej funkcji, takich jak statystyki, wymagałyby utworzenia WordPress.com Konto i zainstalować JetPack na swojej stronie. Jednak te funkcje są opcjonalne i nadal można korzystać z aplikacji bez korzystania z tych funkcji.

2. Ulysses

Ulysses

Jeśli szukasz niesamowitego doświadczenia z pisaniem na iPhonie, sprawdź Ulysses. Jest to nagradzana płatna aplikacja, a pokochasz Pisanie, które oferuje.

Aplikacja w zasadzie wychodzi Ci z drogi, gdy piszesz, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny nawet na mniejszym ekranie. Jest to aplikacja do pisania, która działa z WordPress i Medium. Możesz udostępniać i otwierać pliki za pomocą notatek, Dysku Google, DropBox i innych.

Jest również wyposażony w intuicyjną organizację dla wszystkich projektów pisania, co ułatwia utrzymanie porządku w podróży. Edycja tekstu wykorzystuje składnię markdown pozwalającą na swobodne pisanie bez ciągłego dotykania małych przycisków do formatowania lub dodawania linków.

3. Feedly

Feedly

Chcesz czytać wszystkie swoje ulubione strony internetowe i blogi w podróży? Następnie wymeldowanie Feedly. Jest to najmądrzejszy sposób, aby subskrybować swoje ulubione strony internetowe, czytać je, kiedy chcesz i na dowolnym urządzeniu, którego używasz. Feedly jest dostępny dla przeglądarek, komputerów, iOS, Android i innych.

Jest to prawdopodobnie najlepszy czytnik kanałów RSS na rynku. Oferuje czyste i przejrzyste czytanie, inteligentne śledzenie tego, co przeczytałeś, i łatwiejsze narzędzia do organizowania subskrypcji.

4. Snapseed

Snapseed

Twój iPhone jest wyposażony w świetny aparat i czasami może być konieczne edytowanie zdjęć w podróży za pomocą iPhone ‘ a. Niestety, po wyjęciu z pudełka nie zawiera zaawansowanego narzędzia do edycji obrazu, które może robić wszystkie rzeczy, które chcesz zrobić. Tu pojawia się Snapseed.

Stworzony przez Google, Snapseed to zaawansowana aplikacja do edycji zdjęć na urządzenia mobilne. Jest dostępny zarówno dla Androida, jak i iPhone ‘ a i ma naprawdę niesamowite funkcje, takie jak pędzel uzdrawiający, Historia edycji, filtry, balans kolorów i światła i wiele innych.

Będziesz zaskoczony, jak łatwo Snapseed umożliwia korzystanie z dotknięć i gestów dla zaawansowanych funkcji edycji. Jest to obowiązkowa aplikacja na iPhone ‘ a, jeśli regularnie udostępniasz zdjęcia z telefonu.

5. IFTTT

IFTTT

Czy czasami chciałbyś, aby ktoś mógł zautomatyzować kilka aspektów twojego blogowania i mediów społecznościowych? IFTTT to wirtualny asystent, o którym marzyłeś.

Pozwala zautomatyzować media społecznościowe, blogowanie, korzystanie z urządzeń mobilnych i internet rzeczy.

Zasadniczo po prostu ustawiasz warunki dla różnych aplikacji, a gdy te warunki są dopasowane, IFTTT wykonuje zdefiniowane akcje. Na przykład może tweetować nowe artykuły, udostępniać je na Facebooku, przesyłać dalej artykuły i wiele więcej.

Zobacz nasz przewodnik, jak zautomatyzować WordPress i media społecznościowe za pomocą IFTTT, aby uzyskać więcej informacji.

6. Google Authenticator

Google Authenticator

Jedną z najważniejszych wskazówek, które znajdziesz w naszym przewodniku bezpieczeństwa WordPress, jest włączenie dwustopniowej weryfikacji ekranu logowania WordPress. Google Authenticator to aplikacja, której potrzebujesz, aby ją włączyć.

Generuje wrażliwe na czas hasła, które musisz wprowadzić wraz z hasłem WordPress. Ponieważ hasła te są generowane na urządzeniu mobilnym i tylko przez krótki czas, hakerzy nie będą mogli łatwo włamać się do twojej witryny.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik, Jak dodać weryfikację Google Authenticator 2-step w WordPress.

7. LastPass

LastPass

W ciemnych zakątkach Internetu czają się złodzieje tożsamości, złośliwe oprogramowanie i cyberataki. Pierwszą linią obrony przed tymi zagrożeniami są hasła. Zawsze należy używać unikalnych silnych haseł dla wszystkich kont online. Pytanie brzmi, jak śledzić te wszystkie silne hasła?

Nie musisz. LastPass to aplikacja do zarządzania hasłami, która działa we wszystkich przeglądarkach, systemach operacyjnych, a nawet na iPhonie. Pozwala na Automatyczne zapisywanie i wprowadzanie haseł. Możesz również bezpiecznie udostępniać swoje hasła współpracownikom, bez ich przeglądania hasła.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz nasz przewodnik na temat zarządzania hasłami dla początkujących WordPress.

Alternatywnie: Authy, 1Password

8. Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet to zgrabna aplikacja, która umożliwia udostępnianie plików między urządzeniami. Działa na wszystkich systemach operacyjnych, iPhone, Android, a także na wszystkich głównych przeglądarkach. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz wysłać plik z jednego urządzenia do drugiego bez synchronizacji wszystkich plików.

Umożliwia również wyświetlanie powiadomień z telefonu w przeglądarce lub na pulpicie. Możesz także przeglądać i wysyłać wiadomości tekstowe na telefon z pulpitu.

9. Hootsuite

Hootsuite

Podczas gdy domyślne aplikacje społecznościowe działają dobrze dla większości użytkowników, tracą wiele funkcji, których potrzebujesz jako bloger, marketer online lub właściciel firmy.

Niektóre z tych funkcji obejmują planowanie, monitorowanie mediów społecznościowych, analitykę, Ujednolicony pulpit nawigacyjny, współpracę itp. Hootsuite to prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja, która oferuje wszystkie te funkcje w pięknym uproszczonym pulpicie nawigacyjnym.

10. Evernote

Evernote

Evernote jest numerem jeden wśród blogerów jako ich ulubiona aplikacja do robienia notatek. Jest potężny i intuicyjny, umożliwiając robienie notatek, zapisywanie linków, ustawianie przypomnień i udostępnianie ich na wszystkich urządzeniach. Możesz także udostępniać notatki każdemu, kto korzysta z Evernote lub dowolnej aplikacji innej firmy na swoim urządzeniu.

Ponadto Evernote bezproblemowo współpracuje z aplikacjami takimi jak Feedly, IFTTT, Dysk Google, notatki i inne. Zapewnia to większą elastyczność i wiele sposobów zapisywania i udostępniania notatek.

Alternatywa: Google Keep

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć nowe aplikacje na iPhone ‘ a dla blogerów. Możesz również zobaczyć naszą listę bezpłatnych narzędzi Google, z których powinien korzystać każdy bloger WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…