W tym tygodniu podsumowanie wiadomości WordPress, wyświetleń i recenzji podsumowane w naszym codziennym biuletynie e-mailowym, The WhiP.

Subskrybuj bicz do codziennych rzęs dobroci WordPress.


Piątek, 1 Maja

Kobiety w WordPress

(WordPress News)

W tym tygodniowym odcinku WPWeekly Rebbeca Gill, Jennifer Bourn i Carrie Dils zatrzymują się, aby omówić kobiety w WordPress, kobiety w technologii, a także inne przypadkowe tematy.”Myślę, że posiadanie mentorów jest naprawdę cenne. Gdybym dopiero zaczynał, spróbowałbym znaleźć firmę lub agencję, która ma doświadczonych ludzi, którzy oferują przegląd kodu i pomagają mi rozwijać moje umiejętności. Niezwykle cenny jest również wkład w projekty innych osób, jeśli tylko możesz-w ten sposób nauczyłem się od wielu wspaniałych programistów w tej społeczności i poznałem ich.”Najnowsza seria 8 pytań Pagely zawiera Devin Price, który prowadzi tematykę WP.

Wiele nadchodzi w WordPress 4.3, który skupi się na mobilnym doświadczeniu, interfejsie administratora, lepszych hasłach i ulepszeniach dostosowywania.

Właściwy Czas

(Opinia)

Prawdziwym problemem z ThemeForest jest to, że jego motywy są słabo zakodowane i szkodzi społeczności WordPress, według dewelopera Brandona Yanofsky.

Są to konta w mediach społecznościowych, które musisz śledzić, aby dowiedzieć się o WordPress.

Chris Lema wyjaśnia, Kiedy jest odpowiedni czas na uaktualnienie witryny za 500 USD.

Tom McFarlin rozdaje bezpłatną kopię WP Pusher, usługi, która oferuje bezproblemowe wdrażanie motywów i wtyczek WordPress bezpośrednio z GitHub.

Jeśli Mogę Być Taki Śmiały

(Motywy i wtyczki)

Ogranicz zawartość Pro 2.1 jest obecnie i obejmuje Stripe, PayPal Express i Paypal Pro bramki płatnicze w core, a także ulepszony formularz rejestracyjny, ekran ustawień i proces instalacji.

Toivo to odważny nowy minimalistyczny motyw dla blogów i firm, który świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych.

Najlepsze wtyczki WordPress, jakie kiedykolwiek stworzono od zarania dziejów(Jak to jest z tytułem OTT!)

Statystycznie Rzecz Biorąc

(Tutoriale, porady i sztuczki)

Wszystko, co musisz wiedzieć o tłumaczeniu wtyczek WordPress (WPMU DEV).

Jak przywrócić atrybut Link Title usunięty w WordPress 4.2 (WP Tawerna).

Czy Twoja witryna WordPress jest “przyjazna dla urządzeń mobilnych” dla Google? (AppPresser).

Jak Korzystać Ze Statystyk, Aby Sprzedawać Swoich Klientów Na WordPress (Conductor).

Ile drewna można rąbać?

(Off-Topic, Losowe Rzeczy)

Jak siekiera do łupania drewna prawie zniszczyła technologię GPS w swoich początkach. Oto rozpraszająca gra o komórkach, przetrwaniu i tego typu rzeczach.

Wszystkiego najlepszego na przemyślany i produktywny piątek i relaksujący weekend.


Poniedziałek, 4 Maja

# Talkpay

(WordPress News)

Ile zarabiasz? Chcesz się tym podzielić? Programista z Pittsburgha rozpoczął hashtag # talkpay, zachęcając innych do dzielenia się swoim tytułem zawodowym i tym, ile zarabiają. Ale nie każdy czuje się komfortowo dzieląc swoją pensję. Tak więc projektant UI/UX Ahmad Awais zaprasza ludzi w WordPress do dodania do anonimowego arkusza kalkulacyjnego. Poznaj Csaba Kissi, 41-letniego programistę ze Słowacji i mózgi stojące za WPSpeedster.

Pierwszy belgradzki WordCamp wyprzedany, a organizatorzy planują podwoić liczbę uczestników w przyszłym roku. (Niesamowite jedzenie na imprezie z pewnością bije nudne kanapki na niektórych Wordcampach!)

W tym tygodniu w odcinku DradCast chłopaki rozmawiają z Samem Hotchkissem, którego narzędzie do ochrony przed atakami brute force BruteProtect zostało przejęte przez Automattic w zeszłym roku, a on wraz z nim.

Oto historia stojąca za ThemeIsle i co trzeba zrobić, aby zbudować udany sklep z motywami premium.

WordPress.com nie akceptuje już zgłoszeń motywów od nowych sprzedawców.

To Zależy

(Opinia)

Czy istnieje rynek motywów Premium Genesis? Programistka Carrie Dils, która pracuje wyłącznie z frameworkiem, mówi: “To zależy.”

Zbudowaliśmy To Miasto

(Motywy i wtyczki)

Oto jak zbudować niesamowitą stronę internetową dla zespołu lub muzyka, wraz ze wszystkimi wtyczkami, które pomogą Ci to zrobić.

Motyw Mayer Toma Mcfarlina jest na sprzedaż, jeśli jesteś zainteresowany przejęciem go. Temat dostępny jest na WordPress.com przez ostatni rok.

Ach, odwieczne pytania: darmowe czy premium themes? Elegant Themes ma szansę na odpowiedź.

Co nowego Pussy Cat

(Tutoriale, porady i sztuczki)

Jak prawidłowo wyświetlić kod na stronie WordPress (WPMU DEV).

Używanie Nonces do wzmocnienia bezpieczeństwa WordPress (WPMU DEV).

Co nowego w Personalizatorze (OttoPress).

Przenoszenie WordPress: przenoszenie sieci Multisite (tuts+).

Lokalne SEO: jak do tego podejść? (Eleganckie Motywy).

Secret Sauce

(Off-Topic, Losowe Rzeczy)

Wreszcie, oto kilka fantastycznych słów bez łatwego tłumaczenia w innych językach. Jeśli jeszcze tego nie przeczytałeś, sprawdź, jak Slack ukradł rynek aplikacji do czatu zespołowego z zaskakująco prostym tajnym sosem.

Wszystkiego najlepszego na przemyślany i produktywny poniedziałek.


Wtorek, 5 Maja

Wszystko oprócz zlewozmywaka

(WordPress News)

Niezależnie od tego, czy zgadzasz się lub nie zgadzasz z kontrowersyjną decyzją zespołu WordPress Theme Review, aby zmusić programistów do korzystania z dostosowywania motywów dla opcji motywów, to tutaj pozostanie. Zespół zebrał lepszą dokumentację, a rezultatem jest kanoniczny samouczek programisty na temat interfejsu API dostosowywania w oficjalnym podręczniku programistów motywów. Na Podcast KitchensinkWP w tym tygodniu gospodarz Adam Silver odpowiada na pytania słuchaczy dotyczące pracy z WordPress.

A w najnowszym odcinku WPwatercooler ludzie dyskutują, jak radzisz sobie z cenami dla klientów, których miałeś od jakiegoś czasu.

Organizatorzy WordCamp Miami wprowadzają na tegoroczną imprezę nowe utwory “how to” oraz mini-warsztaty dla programistów. Ponad 700 osób cieszy się z udziału w konferencji, która jest jednym z największych i najdłużej działających wydarzeń WordPress w USA.

Cringe-Worthy

(Opinia)

Oto dlaczego WordPress jest najlepszą platformą dla samozatrudnionych.

Microsoft i Apple w końcu wykorzystują open source, pomimo ich bezdennych budżetów. Dlaczego? Torque przygląda się, dlaczego te ogromne firmy mogą podążać za WordPressem.

Jak nazwać backend WordPress? Programista Tom McFarlin mówi, że kurczy się, gdy ludzie używają wyrażenia ” administrator WordPress.”

Lekkoatletyka

(Motywy i wtyczki)

Oto jak śledzić swoje dane społecznościowe za pomocą wtyczki Social Metrics Tracker.

I więcej śledzenia! Elegant Themes zaokrąglił narzędzia analityczne mediów społecznościowych 40 dla WordPress.

Plusy i minusy

(Tutoriale, porady i sztuczki)

Optymalizacja obrazów za pomocą WP Smush (Pro, minusy i alternatywy) (początkujący WP).

Korzystanie z wp_cron (lub “jak cron cron, który nie jest tak naprawdę cron”) (WebDevStudios).

Opcje motywu-interfejs API dostosowywania (WordPress.org).

Jak błyskawicznie budować witryny WordPress za pomocą WP Beaver Builder (WP Kube).

5 Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na swoim blogu (Burmistrz WP).

Ulubione Dżemy

(Off-Topic, Losowe Rzeczy)

Jeśli masz 33 lata lub więcej, prawdopodobnie już nigdy nie będziesz słuchać nowej muzyki. Oto fragmenty 20 dla rzeczy, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe dzięki CSS.

Wszystkiego najlepszego na wspaniały wtorek.


Środa, 6 Maja

Porozmawiajmy o problemie

(WordPress News)

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z panelu hostingowego, z pewnością natknąłeś się na cPanel i Plesk, dwie najlepsze opcje. Teraz deweloper Dan Griffiths chce dodać trzeciego rywala: HostPress. Jego produkt to otwarty, rozszerzalny Panel sterowania serwera zbudowany na bazie WordPress. Ale rozwój tego nie jest tani: Dan uruchomił kampanię crowdfundingową w Indiegogo w wysokości 175 tysięcy dolarów, aby uruchomić swój projekt. Do tej pory zebrał 910 dolarów.BuddyPress 2.3 wprowadzi towarzyszące arkusze stylów dla domyślnych motywów WordPress.

Przepraszam za kłopot.

(Opinia)

“Nadal przepraszam za kłopoty niektórych użytkowników. Otrzymujemy pozytywne opinie, ale także bardzo sfrustrowane opinie i mogę zrozumieć tych użytkowników dużo … myślę, że to naprawdę frustrujące, że nasz ruch i przepisuje na lepsze wordpress.org motywy sprawiają, że odchodzą. Pchamy ich do lasu naszymi decyzjami.”Theme shop Themekraft nie otrzymuje wiele miłości od swoich użytkowników po migracji ze strony niestandardowych opcji motywu do dostosowywania motywów WordPress. Dyrektor generalny Sven Lehnert pisze o tym, jak trudny był ten ruch i wynikającej z niego frustracji użytkowników.

Pyszne Panino

(Motywy i wtyczki)

Przywitaj się z Panino, naszym nowym, kolorowym motywem z jednej strony inspirowanym kawiarnią. Spoko!

BackupBuddy 6.0 jest obecnie i obejmuje wdrożenie w wersji beta i integrację z Dyskiem Google.

Administrator Menu Manager to nowa wtyczka, która pozwala przejąć kontrolę nad administratorem WordPress i zamawiać elementy menu, aby dopasować je do przepływu pracy za pomocą metody przeciągnij i upuść.

Preschat to nowa aplikacja, która pozwala rozmawiać WordPress z innymi ludźmi, dodawać zdjęcia i sprawdzać się w wydarzeniach WordPress.

Na blogu Conductor znajduje się pięć wtyczek, o których być może jeszcze nie słyszałeś, w tym oczywiście Conductor. (Choć po co byś był na blogu dyrygenta, skoro nigdy o nim nie słyszałeś?)

Users Just Wanna Have Fun

(Tutoriale, porady i sztuczki)

Polerowanie WordPress Customizer doświadczenie (WP Shout).

Dostępność, Część 1: Wprowadzenie (tuts+).

Jak skonfigurować WordPress z DesktopServer (WP).

Ostateczny przewodnik po WordPress e-Commerce: Ustawienia (moment obrotowy).

Testowanie Przeglądarki Nie Jest Zabawne ,Ale Te Narzędzia Pomogą Ci Ułatwić Życie (Eleganckie Motywy).

Jak skonfigurować witrynę WordPress z wdrożeniem BackupBuddy (iThemes).

Imperium chromu

(Off-Topic, Losowe Rzeczy)

Oto świetna infografika na Hongkiat, która ilustruje, jak Chrome przejął świat.

Wszystkiego najlepszego na przemyślaną i produktywną środę.


Czwartek, 7 Maja

Kto tu rządzi

(WordPress News)

WordPress 4.2.2 już jest. Jest to krytyczne wydanie bezpieczeństwa, a jeśli nie zaktualizowałeś jeszcze swojej instalacji WordPress, zrób to teraz. Wydanie naprawia kilka luk w zabezpieczeniach skryptów między witrynami.

WP tawerna donosi, że Jetpack i domyślny motyw dwudziestu piętnastu zostały zaktualizowane po odkryciu, że zawierają lukę w skryptach cross-site. Według Sucuri, każda wtyczka lub motyw, który używa Genericons, jest podatna na ataki ze względu na niepewny plik zawarty w pakiecie.

“BuddyPress zdmuchnął mnie … pozwoliło to na wyrafinowaną i w pełni konfigurowalną witrynę członkowską, jednocześnie korzystając z ekosystemu WordPress. Uruchomiliśmy naszą społeczność internetową prawie z dnia na dzień, a rok później 30 000 osób logowało się codziennie i zatrudniało się nawzajem.”Założyciel BuddyBoss Michael Eisenwasser rozmawia z WP Tavern o pracy wyłącznie z wtyczką społecznościową.

Jeśli uważasz, że WordPress jest niepewny, nie skaluje się lub nie jest OOP (ale spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli czytasz ten biuletyn, jesteś konwerterem WordPressa!), a następnie może chcesz sprawdzić nasz główny programista Andrew Nacin ‘ s talk na kwestionowanie założeń WordPress. Przemawiał na konferencji php [world] 2014, a jego wideo jest teraz na YouTube.

Ostatni Ninja

(Opinia)

Od skromnych początków pracy nad Tandy TRS – 80 model 100 i Commodore 64, Po “życie jako włóczęga, wykonujący dorywczą pracę, jak tylko mogłem i śpiący tam, gdzie znalazłem schronienie” życie dana Griffithsa całkowicie zmieniło się, gdy natknął się na łatwe cyfrowe pliki do pobrania. Vova Feldman, który opracował Rating-Widget, pisze o tym, jak zwiększył pięciogwiazdkowe recenzje wtyczki o 700%. (TL; DR: wszystko sprowadza się do bycia miłym)

Better Git Used to It

(Motywy i wtyczki)

Ostatnio pojawiło się wiele aktualizacji WordPress i jeśli jesteś programistą wtyczek, prawdopodobnie byłeś zajęty! WebDevStudios wyjaśnia, jak używać Git do testowania i aktualizacji wtyczek do WordPress 4.2.

MyMail to uniwersalna wtyczka e-mail marketingu, która pozwala kontrolować całą kampanię e-mail marketingową z zaplecza WordPress. Oto dość obszerna Recenzja na blogu Envato Market.

Brutalna Walka

(Tutoriale, porady i sztuczki)

Dodawanie uaktualnień Premium do sieci Multisite z witryn Pro (WPMU DEV).

Dodanie mikrobloga z blogiem WordPress (Torque).

Kategorie i Tagi WordPress: czy są one rzeczywiście konieczne i jak z nich korzystać? (WP Kube).

Facebook dla WordPress Plugin: Nowa Oficjalna wtyczka do WordPress (WPMU DEV).

Customizer: Jak zapisać dane obrazu (multimedialne) (Justin Tadlock).

Jak Chronić WordPress Przed Atakami Brute Force (Pagely).

Mieć przerwę, mieć Kit Kat

(Off-Topic, Losowe Rzeczy)

Strona Airbnb jest bardzo przyjemna w użyciu (i, oczywiście, wynikające z tego święta też nie są takie złe!). Oto spojrzenie na dziewięć klejnotów ukrytych użytkowników, których Airbnb używa, aby zachęcić ludzi do przerwy.

Wszystkiego najlepszego na przemyślany i produktywny czwartek.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…