Wczoraj Grant Griffiths z Headway opowiedział nam o swojej najnowszej wersji beta i poprosił nas, abyśmy rzucili na nią okiem. Jesteśmy naprawdę zdumieni postępami. System sieciowy jest niesamowity. To naprawdę upoważni początkujących do tworzenia niestandardowych motywów WordPress za pomocą edytora wizualnego. Prawdziwie wolny od kodu proces. W pracy Znajduje się również potężny interfejs API motywów potomnych, który pozwoli twórcom motywów potomnych innych firm zezwolić na wizualne Hooki w swoich motywach, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z gotowego motywu potomnego i dostosować go. Zobaczcie, jak Syed bawi się w Headway 3.0 Beta.

Subskrybuj WPBeginner

P. S. struktura cenowa jest teraz w planie forever. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać grandfathered w póki możesz, ponieważ będą one przesuwać się do corocznych aktualizacji / modelu wsparcia.

Użyj kupon “wpbeginner”, aby uzyskać dodatkowe 20% od zakupu Headway.

Jako uwaga, aby nie pomylić: nie każdy ma dostęp do gry z Beta jeszcze. Jeśli kupisz opcję personal, nie będziesz mieć możliwości zobaczenia tej wersji beta. Wersja beta jest ograniczona tylko do zakupu dewelopera. Ale Wersja 3.0 będzie dostępna dla wszystkich! To SPRZEDANA inwestycja na przyszłość.

Uzyskaj postępy teraz

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…