Dziś jestem niezwykle podekscytowany, aby ogłosić, że WPBeginner Growth Fund objął udział inwestycyjny w Uncanny Owl, spółce dominującej szybko rozwijającej się wtyczki do automatyzacji WordPress, Uncanny Automator i pakietu wtyczek e-learningowych dla WordPress.

Ponad 25 000 stron internetowych korzysta z niesamowitych wtyczek Owl, aby zautomatyzować i rozwijać swoje firmy.

WPBeginner Growth Fund invests in Uncanny Owl and Uncanny Automator Plugin

O wtyczce Uncanny Owl i Uncanny Automator

Uncanny Owl to firma z siedzibą w Toronto założona przez Ryana Moore ‘ a i Kena Younga.

Specjalizują się w automatyzacji platform edukacyjnych opartych na WordPress i witryn członkowskich w celu dostarczania atrakcyjnych rozwiązań e-learningowych.

Ich zespół stoi za szybko rozwijającą się wtyczką do automatyzacji WordPress, Uncanny Automator, która pomaga zautomatyzować różne zadania administracyjne WordPress, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Uncanny Automator Explained

Bezproblemowo integruje się z wieloma popularnymi wtyczkami WordPress i platformami innych firm, dzięki czemu można łatwo budować przepisy automatyzacji bez pisania kodu (ponad wyzwalacze i działania 300).

W prostym języku angielskim pomaga twoim wtyczkom WordPress rozmawiać ze sobą, dzięki czemu możesz robić fajne rzeczy, takie jak:

  • Czy witryny WordPress 2 rozmawiają ze sobą-sprzedawaj produkty na jednym, a jednocześnie twórz użytkowników i konfiguruj dostęp na innym.
  • Twórz przyciski, które mogą automatycznie tworzyć konta użytkowników i wykonywać inne działania w WordPress.
  • Dodaj niestandardowe atrybuty użytkownika do profili użytkowników na podstawie działań użytkownika.
  • Wyzwalaj przepisy automatyzacji w jednej wtyczce z działania podjętego przez inną wtyczkę (na przykład złożenie WPForms może być użyte do zarejestrowania użytkownika w MemberPress, dodania ich do grupy BuddyBoss i dodania wydarzenia kalendarzowego).
  • Połącz swoją witrynę WordPress z ponad 2000 usługami zewnętrznymi za pomocą jednej integracji Zapier.
  • … i wiele więcej

Uncanny Automator Triggers and Actions

Uncanny Owl jest również znany ze swojego popularnego zestawu narzędzi Uncanny i innych rozszerzeń e-learningowych.

Historia-Dlaczego Niezwykła Sowa?

Zostałem wprowadzony do niesamowitej marki Sowa poprzez ich niesamowitą wtyczkę Automatora, ponieważ zawsze chciałem, aby coś takiego istniało w WordPress.

Możliwość rozmawiania ze sobą przez dwie wtyczki i bezproblemowej automatyzacji zadań to spełnienie marzeń.

Co jeszcze lepsze, pozwala to zrobić w dwóch witrynach bez pisania kodu. W chwili, gdy to zobaczyłem, pomyślałem … To jest Zapier dla WordPressa.

Fakt, że zbudowali już produkt, który zaoszczędzi właścicielom witryn dużo czasu, chciałem z nimi pracować.

Przypadkowo dwóch naszych wspólnych przyjaciół, Artur i Chris z Extendify, skontaktowało się i zapytało, czy nie byłbym zainteresowany rozmową z założycielami niesamowitej sowy, aby omówić głębszą współpracę.

Moja odpowiedź brzmiała: absolutnie!

Po kilku rozmowach postanowiliśmy połączyć siły.

Zainwestowałem w niesamowitą firmę Owl za pośrednictwem WPBeginner Growth Fund i będę doradzał zespołowi, jak rozszerzyć swoją działalność WordPress.

W Awesome Motive mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu popularnych wtyczek WordPress, które są używane przez ponad 15 milionów stron internetowych, w tym OptinMonster, WPForms, MonsterInsights i wiele innych.

Nie wspominając już o tym, że nasze inne spółki portfelowe WPBeginner growth fund, takie jak MemberPress, Formidable Forms, Pretty Links, Wholesale Suite i inne, odnotowały ogromny wzrost na przestrzeni lat.

Dzielenie się naszą połączoną wiedzą z niesamowitą sową pomoże nam wszystkim lepiej służyć większej społeczności WordPress.

Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Ryanem, Kenem i całym zespołem, aby przyspieszyć ich rozwój w 2021 roku i Później.

Dziękuję bardzo za ciągłe wsparcie WPBeginner.

Z poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

P. S. chcesz, abyśmy nabyli lub zainwestowali w twój biznes WordPress? Dowiedz się więcej o WPBeginner Growth Fund.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…