Dziś jestem bardzo podekscytowany, aby podzielić się tym, że Smash Balloon dołączył do Awesome Motive i jest teraz częścią rodziny produktów WPBeginner.

Smash Balloon oferuje najpopularniejsze wtyczki do kanałów społecznościowych dla WordPress. Ponad 1,300,000 + osób korzysta z wtyczek Smash Balloon, aby łatwo wyświetlać swoje treści w mediach społecznościowych w WordPress.

Smash Balloon joins WPBeginner family of products

Instagram Facebook feeds, Twitter feeds i YouTube feeds na Twojej witrynie WordPress to połączenie czterech wtyczek, które ułatwiają tworzenie i wyświetlanie niestandardowych kanałów na Facebooku, Instagram feeds, Twitter feeds i YouTube feeds na Twojej witrynie WordPress.

Przez lata Smash Balloon wyróżniał się tym, że jest łatwy w konfiguracji i zawsze niezawodny.

Dostępne są bezpłatne wersje dla wszystkich czterech wtyczek i oferują wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do utworzenia niestandardowego kanału społecznościowego.

Facebook Facebook Facebook Instagram Instagram Instagram story feeds, Instagram hashtag feeds, lub po prostu niestandardowa siatka filmów YouTube i Twitter feeds, następnie Smash Balloon Pro wtyczki są idealnym rozwiązaniem.

SmashBalloon Plugins

Najlepszą częścią Smash Balloon jest to, że w przeciwieństwie do innych wtyczek do kanałów społecznościowych, nie spowolni to twojej witryny.

Wtyczka jest dostarczana z systemem buforowania kanału, który pozwala Twoim postom społecznościowym zawsze ładować się super szybko, nawet gdy interfejs API platformy doświadcza przestoju.

Jestem bardzo podekscytowany współpracą z Johnem Brackettem (założycielem Smash Balloon) i całym zespołem, aby dodać bardziej zaawansowane funkcje mediów społecznościowych, które pomogą małym firmom wykorzystać dowody społecznościowe, aby zwiększyć zaangażowanie, sprzedaż i konwersje.

Ponieważ Smash Balloon jest produktem o ugruntowanej pozycji i istnieje od 2013 roku, nie zamierzamy oferować umowy na całe życie. Zamiast tego prowadzimy specjalną 60% zniżkę na wszystkie plany, w tym pakiet All-Access, który zapewnia dostęp do wszystkich wtyczek Smash Balloon, w tym przyszłych.

Użyj kodu kuponu: Świętuj

Zobacz demo Smash Balloon i zacznij “

Historia W Tle-Dlaczego Rozbić Balon?

Jeśli czytasz WPBeginner przez jakiś czas, wiesz, że od 2016 r. zalecamy Smash Balloon jako wtyczkę do kanałów społecznościowych dla WordPress.

To dlatego, że jest łatwy w konfiguracji i co najważniejsze jest zawsze niezawodny.

Często podczas uruchamiania bloga lub tworzenia strony internetowej właściciele małych firm chcą wyświetlać kanały mediów społecznościowych w swojej witrynie WordPress.

Pomaga to zdobyć więcej obserwujących w mediach społecznościowych dzięki marketingowi wielokanałowemu, a także pozwala zwiększyć konwersje sprzedaży, wykorzystując dowód społeczny.

Jak wiecie, naszym celem w Awesome Motive jest pomoc małym firmom w rozwoju i konkurowaniu z dużymi facetami.

Kiedy pojawiła się okazja, aby połączyć siły z Johnem Brackettem i zbudować nową generację wtyczek mediów społecznościowych dla WordPressa, powiedziałem Tak.

Jestem bardzo podekscytowany tym przejęciem i nie mogę się doczekać, aby podzielić się naszymi książkami rozwoju produktów i rozwoju biznesu z zespołem Smash Balloon, aby stworzyć więcej niesamowitych funkcji, o które prosiliście.

Co będzie dalej?

Zaczęliśmy już pracować nad naszymi planami zbudowania kolejnej dużej funkcji Smash Balloon, którą wszyscy pokochają. Jestem szczególnie podekscytowany, ponieważ będę mógł go użyć w następnym przeprojektowaniu WPBeginner :)

Możesz również spodziewać się głębszej integracji Smash Balloon z naszymi istniejącymi wtyczkami, w tym między innymi MonsterInsights (analytics), RafflePress (konkursy i prezenty), SeedProd (strony docelowe) i wiele innych.

Wreszcie, będziemy nadal ułatwiać proces tworzenia niestandardowych kanałów mediów społecznościowych dzięki szczegółowym samouczkom, edukacji produktowej i nie tylko.

Jeśli masz sugestie dotyczące funkcji, które chcesz zobaczyć w wtyczkach Smash Balloon, daj nam znać, wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego WPBeginner.

Jak zawsze, chcę podziękować za ciągłe wsparcie WPBeginner. Z niecierpliwością czekamy na więcej niesamowitych rozwiązań, które pomogą Ci rozwinąć twój biznes.

Z Poważaniem,

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…