WPBeginner 11th Birthday

Dziś jest 4 lipca, co oznacza, że WPBeginner ma oficjalnie 11 lat. Przebyliśmy długą drogę :)

Jak co roku, chcę poświęcić kilka minut i zrobić krótkie podsumowanie wszystkich najważniejszych rzeczy, które dzieją się w biznesie, a także w moim życiu osobistym.

Bonus: Robię również zestaw narzędzi internetowych, który zawiera Macbook Air, darmową domenę + Hosting i moje ulubione wtyczki premium WordPress.

WPBeginner 11th Birthday

Ponieważ jest to długi artykuł, możesz łatwo przejść do sekcji, która cię najbardziej interesuje:

  • Aktualizacje Osobiste
  • Aktualizacje WPBeginner
  • Aktualizacje Produktów
  • Prezenty Urodzinowe
  • Dawanie (Okazja)

WPBeginner Story

Zacząłem używać WordPressa, gdy miałem 16 lat i zacząłem WPBeginner w wieku 19 z jedną misją: spraw, aby WordPress był łatwy dla początkujących.

Od tego czasu WPBeginner stał się największą darmową witryną z zasobami WordPress dla początkujących.

Dla tych z Was, którzy są nowi, możesz przeczytać pełną historię WPBeginner na naszej stronie O nas i użyć strony Start Here, aby jak najlepiej wykorzystać WPBeginner.

Aktualizacje Osobiste

Mój syn, Solomon, ma teraz 3,5 roku. Szybko rośnie, a teraz nawet sugeruje słowa kluczowe, o których powinienem wspomnieć w moich biuletynach e-mailowych dla odbiorców WPBeginner.

Od ostatniego postu z okazji rocznicy WPBeginner podróżowaliśmy do Turcji, Niemiec, Austrii, Bahamów, Pakistanu, Meksyku i kilku miejsc w USA.

Balkhi Family Photo Collage

Oczywiście wszystkie nasze podróże zatrzymały się w lutym z powodu COVID-19. Zostajemy w domu i spędzamy dużo czasu z rodziną.

Podczas tej blokady dużo pracowałem-skupiając się na tworzeniu większej ilości treści, a także na ulepszaniu różnych funkcji produktu.

Jeśli nie miałeś okazji przeczytać mojego podsumowania 2019, Gorąco polecam sprawdzenie go na moim osobistym blogu, gdzie dzielę się lekcjami wyciągniętymi z zeszłego roku.

Aktualizacje WPBeginner

Dzięki naszej niesamowitej społeczności, WPBeginner nadal rośnie w dwucyfrowym (z roku na rok). Oprócz mnóstwa niesamowitych samouczków WordPress na naszym blogu, pojawiło się kilka znaczących aktualizacji z zeszłego roku, które chciałbym podkreślić.

1. Uruchomiliśmy trzy nowe Darmowe Narzędzia biznesowe

Od zeszłego roku uruchomiliśmy 3 nowe Darmowe Narzędzia biznesowe, które pomogą Ci zrobić więcej z WordPress.

Pierwszy to inteligentny generator nazw firm, który pomoże Ci znaleźć markowe pomysły na nazwy firm z dostępnymi domenami, dzięki czemu możesz rozpocząć swój pomysł na biznes online.

Drugi to wykrywacz motywów WordPress, który pomaga dowiedzieć się, jakiego motywu WordPress używa strona internetowa konkurencji. Mówiąc najprościej, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakiego motywu WordPress używa strona internetowa, to narzędzie może Ci pomóc to znaleźć.

Na koniec uruchomiliśmy bezpłatną wtyczkę przycisku połączenia WordPress, która pomoże Ci łatwo dodać przycisk Kliknij, aby zadzwonić na swojej stronie.

2. Grupa WPBeginner Engage na Facebooku ma teraz ponad 48 000 członków

WPBeginner Engage - Facebook Group

Aby uczcić naszą 10-lecie, uruchomiliśmy grupę WPBeginner Engage na Facebooku, aby zaoferować pomoc WordPress dla użytkowników nie będących technikami.

To było coś, o co wielu z was prosiło i jestem niezmiernie zadowolony z dotychczasowych postępów. Facebooka, i wierzę, że jest to obecnie największa grupa użytkowników WordPress na Facebooku.

Dla tych z was, którzy jeszcze nie są członkami, celem tej grupy jest udostępnianie i poznawanie wskazówek WordPress podczas poznawania innych zmotywowanych właścicieli witryn, takich jak ty.

Oprócz wsparcia peer-to-peer i dzielenia się wiedzą, robimy również comiesięczne prezenty, mamy ekskluzywne treści wideo od siebie, a nasi eksperci WPBeginner również odpowiadają na pytania (za darmo).

Na co czekasz? Śmiało i dołącz do grupy WPBeginner na Facebooku. Czekam na połączenie z Tobą :)

3. WPBeginner Kanał YouTube ma teraz 191,000 + subskrybentów

Nasz kanał WPBeginner YouTube przeszedł 191,000 + subskrybentów i wierzę, że do końca tego roku przekroczymy cel 200k.

Mamy setki bezpłatnych samouczków wideo WordPress, a także tworzymy wiele ekskluzywnych treści YouTube.

Na przykład możesz oglądać nasze listy odtwarzania, aby dowiedzieć się, jak zarabiać pieniądze Online, nauczyć się WordPress SEO i nie tylko.

WPBeginner Playlists on YouTube

Robimy również miesięczny stan filmów WPBeginner, w których dzielimy się tym, co dzieje się w ekosystemie WordPress, podsumowaniem niesamowitych produktów motywacyjnych i nie tylko.

Również osobiście robię więcej występów na kanale w wideo w stylu wywiadów.

Jeśli nie subskrybowałeś jeszcze naszego kanału na YouTube, byłoby to dla mnie bardzo ważne, jeśli możesz subskrybować i nacisnąć przycisk dzwonka, abyśmy mogli przekazać cel 200 000.

4. Zmieniliśmy nasz hosting WordPress na SiteGround (Google Cloud)

W zeszłym roku byłem bardzo podekscytowany naszą platformą hostingową w chmurze prywatnej, którą zbudowaliśmy, ale doprowadziło to do wielu zawiłości.

Dlatego na początku tego roku zmieniliśmy Hosting WPBeginner na SiteGround Enterprise (który jest zasilany przez Google Cloud).

Napisałem o 6 powodów, dla których przeszliśmy na SiteGround.

Jeśli chcesz zmienić hosty, Gorąco polecam SiteGround – ich Obsługa klienta i nowa platforma technologiczna są naprawdę solidne.

5. Nowe przejęcia i inwestycje (wszystko w jednym SEO, Smash Balloon i inne)

Jak wiecie, dwa lata temu stworzyłem WPBeginner growth fund, aby inwestować w firmy skoncentrowane na WordPress.

W minionym roku z dumą Witam w naszej rodzinie produktów następujące firmy:

All in One SEO Pack to oryginalna wtyczka SEO WordPress używana przez ponad 2 miliony stron internetowych. W styczniu nabyliśmy AIOSEO, aby wprowadzić go pod parasolką Awesome Motive, i współpracuję z zespołem, aby stworzyć mnóstwo niesamowitych funkcji SEO, które pomogą Ci awansować.

Jeśli szukasz wtyczki SEO, wypróbuj AIOSEO – tutaj również dostępna jest darmowa wersja.

Smash Balloon oferuje najpopularniejszą wtyczkę do kanałów społecznościowych dla WordPress. Ponad 1,3 miliona witryn używa wtyczek Smash Balloon do wyświetlania treści w mediach społecznościowych.

Instagram Facebook feeds, Twitter feeds i YouTube feeds, to nie ma lepszej wtyczki, która rozbije Balon. Istnieje bezpłatna wersja dla wszystkich czterech wtyczek, które możesz wypróbować.

Zainwestowałem również w Rymera Web, firmę macierzystą za hurtowym Pakietem i zaawansowanymi kuponami dla WooCommerce. Są to niezwykle przydatne wtyczki dla właścicieli sklepów WooCommerce.

Aktualizacje Produktów

Jednym z pytań, które często zadawane są za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, jest to, co to jest dochód WPBeginner i jak WPBeginner zarabiać pieniądze, rozdając wszystkie samouczki WordPress za darmo.

Cóż, zarabiamy pośrednio dzięki naszemu pakietowi wtyczek premium WordPress, które są teraz uruchomione na ponad milionach witryn 15.

WPForms

WPForms to nasza wtyczka do tworzenia formularzy typu “przeciągnij i upuść” WordPress, która jest obecnie używana przez ponad 3 miliony stron internetowych.

Od lipca ubiegłego roku WPForms uruchomił wiele ekscytujących funkcji, w tym integracje dla Authorize.net (formy płatności), ActiveCampaign (CRM), WPML (tłumaczenia), Inteligentna Kontrola dostępu (Bezpieczeństwo) i ulepszone zarządzanie wpisami.

Oprócz tego dodali również wiele potężnych pól formularzy, takich jak wielokrotne przesyłanie plików, suwak liczb, limity tekstu, ulepszone reCAPTCHA itp.

Możesz pobrać bezpłatną wersję WPForms lub uzyskać WPForms Pro, aby odblokować jeszcze bardziej zaawansowane funkcje.

MonsterInsights

MonsterInsights to najpopularniejsza wtyczka analityczna WordPress. Ponad milion właścicieli witryn 2 korzysta z MonsterInsights, aby zobaczyć statystyki, które mają znaczenie w panelu WordPress.

Od lipca ubiegłego roku MonsterInsights dodał funkcje inteligentnej analizy, takie jak podsumowania wiadomości e-mail, eksportowanie PDF do raportów, inteligentny zakres dat, Kreator sieci w wielu witrynach, ulepszona integracja ładnych linków i wiele innych.

Możesz pobrać bezpłatną wersję MonsterInsights lub pobrać MonsterInsights Pro, aby odblokować bardziej zaawansowane funkcje.

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP jest najpopularniejszą wtyczką SMTP dla WordPress. Teraz ponad 1 milionów właścicieli witryn korzysta z tej wtyczki, aby rozwiązać problem z wysyłaniem wiadomości e-mail WordPress.

To musi mieć wtyczkę na wszystkich naszych stronach internetowych. Mówiąc najprościej, ta wtyczka rozwiązuje problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail WordPress, umożliwiając wysyłanie wiadomości e-mail za pomocą Amazon SES, MailGun, G Suite i innych bardziej niezawodnych platform poczty e-mail.

W zeszłym roku uruchomiliśmy wersję premium, aby dodać inteligentne funkcje, takie jak dzienniki poczty e-mail, Kontrola poczty e-mail, integracje Pro i konfigurację White Glove dla właścicieli firm.

Możesz pobrać bezpłatną wersję WP Mail SMTP lub uzyskać WP Mail SMTP Pro, aby odblokować bardziej zaawansowane funkcje.

OptinMonster

OptinMonster to najlepsza Wtyczka WordPress do konwersji odwiedzających witrynę na subskrybentów i klientów.

Mówiąc najprościej, pomaga uzyskać więcej subskrybentów wiadomości e-mail.

W tym roku dodaliśmy kilka ciekawych funkcji do OptinMonster, w tym: nowy proces personalizacji, testowanie A/B dla typów kampanii, mobilny exit-intent, nowe integracje dla dostawców poczty e-mail i wiele innych.

OptinMonster naprawdę jest # 1 najpotężniejszym zestawem narzędzi do optymalizacji konwersji na świecie. Pomoże ci natychmiast zwiększyć potencjalnych klientów i zwiększyć przychody, konwertując i zarabiając na istniejącym ruchu w witrynie.

To jest moje nie tak tajne narzędzie internetowe, które używam na wszystkich naszych stronach internetowych, ponieważ po prostu działa!

RafflePress

RafflePress jest najlepszy WordPress giveaway i konkurs plugin. To nowy produkt, który uruchomiliśmy w zeszłym roku, aby odblokować wzrost wirusów na naszych stronach.

Używamy go na WPBeginner i naszych produktach, aby powiększyć naszą listę e-mail, zwiększyć zaangażowanie i wygenerować większą sprzedaż.

RafflePress pomaga zmienić odwiedzających w ambasadorów marki. W rezultacie uzyskujesz większy ruch w witrynie, e-mail
subskrybentów i zaangażowanie w media społecznościowe szybciej bez kupowania płatnych reklam!

Możesz pobrać bezpłatną wersję RafflePress lub uzyskać RafflePress Pro, aby odblokować bardziej zaawansowane funkcje.

WPBeginner Urodziny Giveaway

Aby uczcić 11 urodziny WPBeginner, oferujemy najlepszy zestaw narzędzi internetowych dla jednego szczęśliwego czytelnika.

Nagroda obejmuje Macbook Air, bezpłatną domenę + 1 rok Hosting GoGeek z SiteGround, 1 hour Zoom call with Syed (me) i licencje pro do wszystkich naszych wtyczek premium WordPress: WPForms, OptinMonster, MonsterInsights, WP Mail SMTP, SeedProd, RafflePress, TrustPulse, wszystko w jednym SEO, Smash Balloon, MemberPress, Affiliate Royale, spragnieni partnerzy, ładne linki, groźne formy, Pakiet hurtowy i zaawansowane Kupony dla WooCommerce.

Zwycięzca zostanie wybrany losowo za pomocą skryptu generatora losowego.

EDIT: zwycięzca został wybrany, gratulacje Sarthak Agarwal

Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić prezenty za pomocą widżetu poniżej:

* Nie jest wymagany zakup, aby wziąć udział w tym prezencie.

Dawanie (Okazja)

Jak wiecie, WPBeginner jest w 100% darmowym zasobem i tak naprawdę nie proszę o wiele w zamian. Twoja życzliwość i hojność we wspieraniu naszych wtyczek premium WordPress sprawiają, że ten biznes jest dla nas zrównoważony.

Ważnym priorytetem dla Amandy i dla mnie jest pomaganie innym, i robimy mnóstwo przez naszą Fundację Balkhi.

Ponieważ jest to fundacja naszej rodziny, nie prosimy o darowizny. Jeśli jednak kiedykolwiek znalazłeś WPBeginner jako pomocny i chcesz się odwdzięczyć, byłbym wdzięczny za wsparcie niektórych z moich ulubionych organizacji charytatywnych poniżej:

  • Instytut Dobrostanu Zwierząt
  • Instytut Badań Nad Rakiem
  • Środowisko: Fundusz Ochrony Przyrody lub Fundacja Parku Narodowego
  • Głód: akcja przeciw głodowi lub bez głodnego dziecka

Dziękuję Wszystkim

Chcę podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w tej podróży. Naprawdę doceniam wszystkie Twoje retweety, osobiste e-maile, sugestie dotyczące treści i osobiste uściski / interakcje podczas wydarzeń.

Wszyscy jesteście niesamowici i bez Was nie ma Wpbeginnera.

Nie mogę się doczekać kolejnego solidnego roku przed nami.

Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

P. S. zatrudniamy na kilka ról w miarę rozwoju naszej firmy. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, byłby zainteresowany dołączeniem do naszego szybko rozwijającego się zespołu, zgłoś się tutaj.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…