Na początku tego miesiąca napisaliśmy artykuł na temat naszej wizji lepszego i bardziej angażującego katalogu wtyczek WordPress. W ten weekend jesteśmy na wyspie Tybee, GA na pierwszym dorocznym szczycie społeczności WordPress organizowanym przez WordPress foundation. Otto (@otto42) wreszcie zaprezentował opinie na temat WordPress.org katalog motywów i wtyczek.

Plugin Review and Ratings

Jak wspomniano w naszym ostatnim artykule, jednym z problemów, które zidentyfikowaliśmy, było to, że ludzie nie byli pociągnięci do odpowiedzialności za swoje działania. Oceniliby coś na 1 gwiazdkę i odjechali. Może to zrobić autor wtyczki konkurenta, a ponieważ nie było odpowiedzialności, naprawdę łatwo to zrobić. Dzięki dodaniu recenzji pozbędziemy się tego problemu, ponieważ dodaje on odpowiedzialność do każdej oceny.

Użytkownik musi napisać recenzję, aby jego ocena się liczyła. Projekt profilu nadal nie jest całkowicie zaktualizowany, aby to zintegrować. Obecnie tylko dodaje swoją ocenę w zakładce aktywność, gdzie jest napisane: “rozpocząłem nowy temat w WP.org fora”.

Plugin Profile Activity

Byłoby fajnie, gdyby było napisane: oceniono wtyczkę ” Nazwa wtyczki – – tytuł oceny. Innym miłym dodatkiem byłoby, gdyby pokazywał ocenę + recenzje pod listą ulubionych wtyczek użytkownika.

Funkcja recenzji jest naprawdę fajna, ponieważ zawsze możesz edytować swoją recenzję w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Recenzje są również gwintowane, więc użytkownicy mogą zostawić komentarz do swojej recenzji, jeśli chcą. Byłoby miło zobaczyć funkcjonalność taką jak Amazon “czy uważasz, że ta recenzja jest pomocna”, aby znaleźć najlepsze recenzje.

Rozumiemy, że jest to pierwszy krok w dobrym kierunku. W przyszłości zostaną dodane dodatkowe ulepszenia funkcji. Teraz WP.org zespół wykonał swoją pracę. WordPress jest niczym bez swojej społeczności. Pomóż innym, oceniając i przeglądając wtyczki, których używasz.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…